Liga włoska - 14. kolejka Serie C: ASD Arzignano Valchiampo - Carpi FC 1909 0-1 (0-1)

W spotkaniu 14. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 10 listopada, jedenastka ASD Arzignano Valchiampo przegrała z Carpi FC 0-1 (0-1). Mecz na Stadio Romeo Menti w Vicenzy obejrzało 460 widzów.

14. kolejka Włochy - Serie C
2019-11-10 17:30 | Stadion: Stadio Romeo Menti | Widzów: 460 | Arbiter: M. Ricci
ASD Arzignano Valchiampo
Carpi FC 1909
0
1
E. Jelenič 17'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Jedyną bramkę meczu zdobył Enej Jelenič dla jedenastki Carpi FC. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Carpi FC.

Trener ASD Arzignano Valchiampo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Emanuele Anastasia, a murawę opuścił Daniele Rocco. W 68. minucie za Luisa Maldonada wszedł Marco Hoxha.

W 75. minucie boisko opuścili piłkarze ASD Arzignano Valchiampo: Paolo Valagussa, Federico Russo, a na ich miejsce weszli Davide Balestrero, Vincenzo Ferrara. Chwilę później trener Carpi FC postanowił bronić wyniku. W 77. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Tommasa Biasciego wszedł Daniele Sarzi, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gości utrzymać prowadzenie. W drugiej połowie nie padły gole.

Stefano Rossoni
75′ Davide Balestrero
Minel Sabotic
68′ Luis Maldonado
Saber Hraiech82′
Gabriele Perretta
Enej Jelenič  17′ 82′
79′ Davide Cais
Dario Šarić88′
75′ Vincenzo Ferrara
Tommaso Biasci77′
46′ Daniele Rocco
Fabio Varoli
68′ Marco Hoxha
Ignazio Carta
75′ Federico Russo
Lamine Fofana82′
75′ Paolo Valagussa
Samuele Maurizi
46′ Emanuele Anastasia
Lorenzo Simonetti88′
Kayro Flores Heatley
Cristian Carletti88′
Emiliano Pattarello
Davide Mastaj
79′ Gianmarco Piccioni
Dennis van der Heijden

Arbiter nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom ASD Arzignano Valchiampo przyznał trzy żółte.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.

17 listopada jedenastka Carpi FC zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Ferman. Tego samego dnia AC Rimini będzie gościć drużynę ASD Arzignano Valchiampo.