Reklama

Reklama

Tokio 2021. Lekkoatletyczne finały także w nocy. Sprawdź terminy sprintu, występu Anity Włodarczyk, sztafet...

Poznaliśmy wstępny terminarz zawodów lekkoatletycznych podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Sesje poranne będą odbywały się w godzinach nocnych oraz wczesnym rankiem czasu polskiego, natomiast sesje wieczorne rozpoczną się około południa naszego czasu i potrwają do mniej więcej 15.00.

SPRAWDŹ TERMINARZ IGRZYSK TOKIO 2021 DZIEŃ PO DNIU

W godzinach nocnych czasu polskiego odbędą się również dość liczne finały - między innymi decydujące biegi płotkarskie oraz rywalizacja o medale w pchnięciu kulą.

Poniżej wstępny terminarz lekkoatletyczny wg czasu polskiego.

LEKKOATLETYKA

Stadion Olimpijski

Piątek 30 lipca

Sesja poranna 2.00 - 5.30 czasu polskiego

Reklama

Mężczyźni: 3000 m z przeszkodami I runda

Mężczyźni: Skok wzwyż kwalifikacje

Mężczyźni: Rzut dyskiem kwalifikacje

Kobiety: 800 m I runda

Mężczyźni: 400 m przez płotki I runda

Kobiety: 100 m I runda

Sesja wieczorna 12.00 - 14.00 czasu polskiego

Kobiety: 5000 m I runda

Kobiety: Trójskok kwalifikacje

Kobiety: Pchnięcie kulą kwalifikacje

Mieszane: sztafeta 4 x 400 m I runda

Mężczyźni: 10,000 m finał



Sobota 31 lipca

Sesja poranna 2.00 - 5.00

Kobiety: 400 m Przez płotki I runda

Kobiety: Rzut dyskiem kwalifikacje

Mężczyźni: Skok o tyczce kwalifikacje

Mężczyźni: 800 m I runda

Kobiety: 100 m przez płotki kwalifikacje

Mężczyźni: 100 m runda wstępna

Sesja wieczorna 12.00 - 14.55

Mężczyźni: Skok w dal kwalifikacje

Kobiety: 100 m półfinały

Mężczyźni: 100 m I runda

Mężczyźni: Rzut dyskiem finał

Kobiety: 800 m półfinały

Mieszane: sztafeta 4 x 400 m finał

Kobiety: 100 m Finał



Niedziela 1 sierpnia

Sesja poranna 2.10 - 5.00

Kobiety: Rzut młotem kwalifikacje

Kobiety: 3000 m z przeszkodami I runda

Kobiety: Skok w dal Kwalifikacje

Kobiety: Pchnięcie kulą Finał

Mężczyźni: 400 m I runda

Sesja wieczorna 12.00 - 14.55

Stadion Olimpijski

Mężczyźni: Skok wzwyż finał

Mężczyźni: 100 m półfinały

Kobiety: 100 m przez płotki półfinały

Kobiety: Trójskok finał

Mężczyźni: 800 m półfinały

Mężczyźni: 400 m przez płotki półfinały

Mężczyźni: 100 m finał



Poniedziałek 2 sierpnia

Sesja poranna 2.00 - 4.55

Mężczyźni: Rzut młotem kwalifikacje

Kobiety: 1500 m I runda

Kobiety: Trójskok Ceremonia medalowa

Mężczyźni: Skok w dal finał

Kobiety: 200 m I runda

Kobiety: 100 m przez płotki finał

Sesja wieczorna 12:00 - 15:00

Kobiety: Skok o tyczce kwalifikacje

Kobiety: 200 m Półfinały

Kobiety: Rzut dyskiem finał

Mężczyźni: 400 m półfinały

Kobiety: 400 m przez płotki półfinały

Mężczyźni: 3000 m z przeszkodami finał

Kobiety: 5000 m finał



Wtorek 3 sierpnia

Sesja poranna 2:00 - 5.35

Mężczyźni: Trójskok kwalifikacje

Mężczyźni: 1500 m I runda

Kobiety: Rzut oszczepem kwalifikacje

Kobiety: 400 m I runda

Kobiety: Skok w dal finał

Mężczyźni: 200 m I runda

Mężczyźni: 400 m przez płotki finał

Sesja wieczorna 12.00 - 14.55

Mężczyźni: 110 m Przez płotki I runda

Mężczyźni: Pchnięcie kulą kwalifikacje

Mężczyźni: Skok o tyczce finał

Mężczyźni: 5000 m I runda

Kobiety: Rzut młotem finał

Mężczyźni: 200 m półfinały

Kobiety: 800 m finał

Kobiety: 200 m finał

 

Środa 4 sierpnia

Sesja poranna 2.00 - 5.25

Mężczyźni: Dziesięciobój 100 m

Mężczyźni: Rzut oszczepem kwalifikacje

Kobiety: Siedmiobój 100 m przez płotki

Mężczyźni: Dziesięciobój Skok w dal

Kobiety: Siedmiobój Skok wzwyż

Mężczyźni: 110 m przez płotki półfinały

Kobiety: 400 m przez płotki finał

Mężczyźni: Dziesięciobój pchnięcie kulą

Sesja wieczorna 11.30 - 15.00

Mężczyźni: Dziesięciobój skok wzwyż

Kobiety: 1500 m półfinały

Kobiety: Siedmiobój pchnięcie kulą

Kobiety: 400 m półfinały

Kobiety: 3000 m z przeszkodami finał

Mężczyźni: Rzut młotem finał

Kobiety: Siedmiobój 200 m

Mężczyźni: 800 m finał

Mężczyźni: Dziesięciobój 400 m

Mężczyźni: 200 m finał

 

Czwartek 5 sierpnia

Sesja poranna 2.00 - 8.05

Mężczyźni: Dziesięciobój 110 m przez płotki

Kobiety: Skok wzwyż kwalifikacje

Kobiety: Siedmiobój skok w dal

Mężczyźni: Dziesięciobój rzut dyskiem

Kobiety: sztafeta 4 x 100 m I runda

Mężczyźni: Trójskok finał

Mężczyźni: Pchnięcie kulą finał

Mężczyźni: sztafeta 4 x 100 m I runda

Mężczyźni: 110 m przez płotki finał

Mężczyźni: Dziesięciobój skok o tyczce

Kobiety: Siedmiobój rzut oszczepem

Sesja południowa 09.30 - 11.05

Sapporo Odori Park

Mężczyźni: Chód na 20 km Finał

Sesja popołudniowa 12.00 - 14.45

Mężczyźni: Dziesięciobój rzut oszczepem

Kobiety: Skok o tyczce Finał

Kobiety: sztafeta 4 x 400 m I runda

Mężczyźni: 1500 m półfinały

Mężczyźni: 400 m finał

Kobiety: Siedmiobój 800 m (finał)

Mężczyźni: Dziesięciobój 1500 m (finał)

 

5/6 sierpnia (czwartek/piątek)

Sesja nocna 22.30 - 3.00

Sapporo Odori Park

Mężczyźni: Chód na 50 km (finał)

   

Piątek 6 sierpnia

Sesja poranna 9.30 - 11.15

Sapporo Odori Park

Kobiety: Chód na 20 km (finał)

Sesja wieczorna 12.50 - 15.55

Mężczyźni: sztafeta 4 x 400 m I runda

Kobiety: Rzut oszczepem finał

Mężczyźni: 5000 m finał

Kobiety: 400 m Finał

Kobiety: 1500 m Finał

Kobiety: sztafeta 4 x 100 m finał

Mężczyźni: sztafeta 4 x 100 m finał

 

Sobota 7 sierpnia

Sesja nocna 0.00 - 3.15

Sapporo Odori Park

Kobiety: Maraton (finał)

Ceremonia medalowa odbędzie się na Stadionie Olimpijskim podczas zamknięcia igrzysk

Sesja wieczorna 12.00 - 15.20

Kobiety: Skok wzwyż Finał

Kobiety: 10,000 m Finał

Mężczyźni: Rzut oszczepem finał

Mężczyźni: 1500 m finał

Kobiety: sztafeta 4 x 400 m finał

Mężczyźni: sztafeta 4 x 400 m finał

 

Niedziela 8 sierpnia

Sesja nocna 0.00 - 2.45

Sapporo Odori Park

Mężczyźni: Maraton (finał)

Ceremonia medalowa odbędzie się na Stadionie Olimpijskim podczas zamknięcia igrzysk.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje