Reklama

Reklama

Tokio 2020. Terminarz występów Polaków

Przedstawiamy terminarz występów reprezentantów Polski na igrzyskach w Tokio.

27 lipca - wtorek

BOKS

 6.54, 69 kg kobiet, 1/8 finału - Karolina Koszewska - Busenaz Surmeneli (Turcja)

JUDO

 4.00, 63 kg kobiet, eliminacje - m.in. Agata Ozdoba-Błach - Estefania Garcia (Ekwador)

       63 kg kobiet, ćwierćfinały

10.00, 63 kg kobiet, repasaże

       63 kg kobiet, półfinały

11.18, 63 kg kobiet, o brązowy medal

       63 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 7.00: K1 kobiet, półfinał - Klaudia Zwolińska

 9.00: K1 kobiet, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

 8.00: kobiety - Maja Włoszczowska

Reklama

KOSZYKÓWKA 3x3

 7.40: Belgia - Polska

14.00: ćwierćfinały mężczyzn, ew. Polska

PŁYWANIE

 4.35: 200 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - Krzysztof Chmielewski

13.17: 4x200m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki

SIATKÓWKA PLAŻOWA

mecze grupowe mężczyzn

10.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Marco Grimalt, Esteban Grimalt (Chile)

13.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Julius Thole, Clemens Wickler (Niemcy)

SZERMIERKA

 4.25: szpada kobiet drużynowo, ćwierćfinał - Polska - Estonia

 5.45: szpada kobiet drużynowo, o miejsca 5-8

 6.40: szpada kobiet drużynowo, półfinały

 7.30: szpada kobiet drużynowo, o 7. miejsce

       szpada kobiet drużynowo, o 5. miejsce

11.30: szpada kobiet drużynowo, o brązowy medal

12.30: szpada kobiet drużynowo, finał

TAEKWONDO

 6.00: +67 kg kobiet, 1/8 finału - Aleksandra Kowalczuk - Reba Stewart (Australia)

 7.00: +67 kg kobiet, ćwierćfinały

 9.00: +67 kg kobiet, półfinały

12.00: +67 kg kobiet, repasaże

13.30, +67 kg kobiet, o brązowy medal

14.30, +67 kg kobiet, finał

TENIS

 6.00: singiel mężczyzn, 2. runda - Hubert Hurkacz - Liam Broady (W. Brytania)

ŻEGLARSTWO

 5.00: Laser Radial kobiet, 5. wyścig - Magdalena Kwaśna

       Laser Radial kobiet, 6. wyścig

       49er mężczyzn, 1. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

       49er mężczyzn, 2. wyścig

       49er mężczyzn, 3. wyścig

       49er FX kobiet, 1. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

       49er FX kobiet, 2. wyścig

       49er FX kobiet, 3. wyścig

28 lipca - środa

BOKS

 5.18: 75 kg kobiet, 1/8 finału - Elżbieta Wójcik - Nouchka Fontijn (Holandia)

JUDO

 4.00: 90 kg mężczyzn, eliminacje - Piotr Kuczera - Łasza Bekauri (Gruzja)

       90 kg mężczyzn, ćwierćfinały

10.00: 90 kg mężczyzn, repasaże

       90 kg mężczyzn, półfinały

11.10: 90 kg mężczyzn, o brązowy medal

       90 kg mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 6.00: C1 kobiet, eliminacje - Aleksandra Stach

 6.47: K1 mężczyzn, eliminacje - Krzysztof Majerczak

KOLARSTWO

 4.30: jazda indywidualna na czas kobiet - Anna Plichta

 7.00: jazda indywidualna na czas mężczyzn - Maciej Bodnar

PŁYWANIE

 3.49: 200 m st. motylkowym mężczyzn, finał - Krzysztof Chmielewski

12.25: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki, Jakub Skierka

SIATKÓWKA  

mężczyźni

 9.25: Polska - Wenezuela

STRZELECTWO

 2.00: trap kobiet, eliminacje - Sandra Bernal

TENIS

 4.00: gra mieszana, 1/8 finału - Iga Świątek/Łukasz Kubot - Paula Badosa/Pablo Carreno Busta (Hiszpania)

WIOŚLARSTWO

 1.40: czwórka bez sternika mężczyzn, finał B - Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski 

 2.30: dwójka podwójna mężczyzn, finał - Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski

 2.50: czwórka bez sterniczki kobiet, finał - Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska

 3.30: czwórka podwójna mężczyzn - finał - Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik, Fabian Barański

 3.50: czwórka podwójna kobiet - finał - Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann

 4.10: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn - półfinał - Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski

ŻEGLARSTWO

 5.00: RS:X mężczyzn, 7. wyścig - Piotr Myszka

       RS:X mężczyzn, 8. wyścig

       RS:X mężczyzn, 9. wyścig

       RS:X kobiet, 7. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka

       RS:X kobiet, 8. wyścig

       RS:X kobiet, 9. wyścig

       49er mężczyzn, 4. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

       49er mężczyzn, 5. wyścig

       49er mężczyzn, 6. wyścig

       49er FX kobiet, 4. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

       49er FX kobiet, 5. wyścig

       49er FX kobiet, 6. wyścig

       470er kobiet, 1. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

       470er kobiet, 2. wyścig

29 lipca - czwartek

BOKS

6.06: 51 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Sandra Drabik

GIMNASTYKA SPORTOWA

12.50: wielobój indywidualnie kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal

GOLF

0.30: mężczyźni, 1. runda - Adrian Meronk

JUDO

 4.00: 78 kg kobiet, eliminacje - Beata Pacut

       78 kg kobiet, ćwierćfinały

10.00: 78 kg kobiet, repasaże

       78 kg kobiet, półfinały

11.18: 78 kg kobiet, o brązowy medal

       78 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 7.00: C1 kobiet, półfinał - ew. Aleksandra Stach

 8.45: C1 kobiet, finał

ŁUCZNICTWO

 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek

 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska

 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda

 3.35: kobiety indywidualnie, 2. runda

PŁYWANIE

4.04: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka

12.50: 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski

13.08: 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje: Laura Bernat

13.28: 4x100m st. zmiennym sztafet mieszanych, eliminacje - Polska: Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz

STRZELECTWO

 2.00: trap kobiet, eliminacje - 2. dzień - Sandra Bernal

       pistolet sportowy 25 m kobiet - precyzja, eliminacje - Klaudia Breś

 7.30: trap kobiet, półfinał

       trap kobiet, o brązowy medal

       trap kobiet, finał

TENIS

4.00: gra mieszana, ćwierćfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

WIOŚLARSTWO

 2.50: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski

 4.02: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał B

ŻEGLARSTWO

5.00: Laser Radial kobiet, 7. wyścig - Magdalena Kwaśna

       Laser Radial kobiet, 8. wyścig

       RS:X mężczyzn, 10. wyścig - Piotr Myszka

       RS:X mężczyzn, 11. wyścig

       RS:X mężczyzn, 12. wyścig

       RS:X kobiet, 10. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka

       RS:X kobiet, 11. wyścig

       RS:X kobiet, 12. wyścig

       470er kobiet, 3. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

       470er kobiet, 4. wyścig

30 lipca - piątek

BOKS

5.03: 69 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Karolina Koszewska

GOLF

0.30: mężczyźni, 2. runda - Adrian Meronk 

JEŹDZIECTWO

1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

JUDO

 4.00: +100 kg mężczyzn, eliminacje - Maciej Sarnacki

       +100 kg mężczyzn, ćwierćfinały

10.00: +100 kg mężczyzn, repasaże

       +100 kg mężczyzn, półfinały

11.18: +100 kg mężczyzn, o brązowy medal

       +100 kg mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 7.00: K1 mężczyzn, półfinał - ew. Krzysztof Majerczak

 9.00: K1 mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

 2.45: rzut dyskiem mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój

 2.55: 800 m kobiet, eliminacje - Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz

12.25: pchnięcie kulą kobiet, kwalifikacje - Paulina Guba, Klaudia Kardasz

13.00: 4x400 m sztafet mieszanych, eliminacje - Polska

ŁUCZNICTWO

 2.30: kobiety indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sylwia Zyzańska

 7.45: kobiety indywidualnie, ćwierćfinały

 8.45: kobiety indywidualnie, półfinały

 9.30: kobiety indywidualnie, o brązowy medal

 9.45: kobiety indywidualnie, finał

PŁYWANIE

 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski

 3.50: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka

 4.35: 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Laura Bernat

12.02: 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Konrad Czerniak

12.24: 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Katarzyna Wasick

14.50: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska

SIATKÓWKA  

mężczyźni

 7.20: Japonia - Polska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

mecze grupowe mężczyzn

 9.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Daniele Lupo, Paolo Nicolai (Włochy)

14.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Evandro, Bruno Schmidt (Brazylia)

STRZELECTWO

 2.00: pistolet sportowy 25 m kobiet - szybkość, eliminacje - Klaudia Breś

 7.00: pistolet sportowy 25 m kobiet, półfinał

       pistolet sportowy 25 m kobiet, o brązowy medal

       pistolet sportowy 25 m kobiet, finał

TENIS

 4.00: gra mieszana, półfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

 5.00: gra pojedyncza mężczyzn, półfinały - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak

       gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot

       gra podwójna mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

5.00: Laser Radial kobiet, 9. wyścig - Magdalena Kwaśna

       Laser Radial kobiet, 10. wyścig

       49er mężczyzn, 7. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

       49er mężczyzn, 8. wyścig

       49er mężczyzn, 9. wyścig

       49er FX kobiet, 7. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

       49er FX kobiet, 8. wyścig

       49er FX kobiet, 9. wyścig

       470er kobiet, 5. wyścig - Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar 

       470er kobiet, 6. wyścig

31 lipca - sobota

BOKS

 5.03: 63 kg mężczyzn, 1/8 finału - ew. Damian Durkacz

 6.06: 75 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Elżbieta Wójcik

GOLF

0.30: mężczyźni, 3. runda - Adrian Meronk

JEŹDZIECTWO

1.00: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 2 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

LEKKOATLETYKA

 2.00: 400 m ppł kobiet, eliminacje - Joanna Linkiewicz

 2.40: skok o tyczce mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera

 2.50: 800 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

 3.45: 100 m ppł kobiet, eliminacje - Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska

12.00: 800 m kobiet, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

13.15: rzut dyskiem mężczyzn, finał - ew. Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój

14.35: 4x400 m sztafet mieszanych - ew. Polska

ŁUCZNICTWO

 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sławomir Napłoszek

 7.45: mężczyźni indywidualnie, ćwierćfinały

 8.45: mężczyźni indywidualnie, półfinały

 9.30: mężczyźni indywidualnie, o brązowy medal

 9.45: mężczyźni indywidualnie, finał

PŁYWANIE

 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, finał - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski

 3.37: 200 m st. grzbietowym kobiet, finał - ew. Laura Bernat

 4.11: 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak

 4.32: 50 m st. dowolnym kobiet, półfinały - ew. Katarzyna Wasick

 4.43: 4x100 m st. zmiennym sztafet mieszanych, finał - Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

4.50: 96 kg mężczyzn - Bartłomiej Adamus

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 8.00: mecze grupowe mężczyzn - Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

10.50: baraż o 1/8 finału mężczyzn

STRZELECTWO

 7.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, eliminacje - Aneta Stankiewicz

 9.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał

TENIS

 5.00: gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal - ew. Iga Świątek, Magda Linette

       gra pojedyncza kobiet, finał

       gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak

       gra podwójna kobiet, o brązowy medal - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska

       gra mieszana, o brązowy medal - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

ŻEGLARSTWO

5.00: 49er mężczyzn, 10. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

       49er mężczyzn, 11. wyścig

       49er mężczyzn, 12. wyścig

       49er FX kobiet, 10. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

       49er FX kobiet, 11. wyścig

       49er FX kobiet, 12. wyścig

 7.30: RS:X kobiet, wyścig medalowy - ew. Zofia Noceti-Klepacka

 8.30: RS:X mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Piotr Myszka

1 sierpnia - niedziela

BOKS

4.00: 51 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Sandra Drabik

GIMNASTYKA SPORTOWA

10.55: skok kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal

12.27: poręcze asymetryczne kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal

GOLF

0.30: mężczyźni, 4. runda, finał - Adrian Meronk

JEŹDZIECTWO

1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 3 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

LEKKOATLETYKA

 2.10: rzut młotem kobiet, kwalifikacje - Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk

 2.40: 3000 m z przeszkodami, kobiet, eliminacje - Alicja Konieczek, Aneta Konieczek

 3.35: pchnięcie kulą kobiet, finał - ew. Paulina Guba, Klaudia Kardasz

 3.45: 400 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski

12.45: 100 m ppł kobiet, półfinały - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska

13.25: 800 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

PŁYWANIE

 3.30: 50 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak

 3.37: 50 m st. dowolnym kobiet, finał - ew. Katarzyna Wasick

 4.36: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał - ew. Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska

SIATKÓWKA

mężczyźni

 2.00: Polska - Kanada

SIATKÓWKA PLAŻOWA

2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

TENIS

05.00: gra pojedyncza mężczyzn, finał - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak

       gra podwójna kobiet, finał - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska

       gra mieszana, ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

3.00: drużyna kobiet, 1/8 finału - Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ŻEGLARSTWO

5.00: 470er kobiet, 7. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

       470er kobiet, 8. Wyścig

8.30: Laser Radial kobiet, wyścig medalowy - ew. Magdalena Kwaśna

2 sierpnia - poniedziałek

GIMNASTYKA SPORTOWA

11.00: ćwiczenia wolne kobiet - ew. Gabriela Sasnal

JEŹDZIECTWO

10.00: WKKW indywidualnie i drużynowo - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

KAJAKARSTWO

 2.30: K-1 200 m kobiet, eliminacje - Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska

 3.05: C-2 1000 m mężczyzn, eliminacje - Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak

 4.00: K-2 500 m kobiet, eliminacje - Karolina Naja-Anna Puławska 

 4.45: K-1 200 m kobiet, ćwierćfinały

 5.06: C-2 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały

 5.45: K-2 500 m kobiet, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: sprint drużynowy kobiet, kwalifikacje - Polska: Urszula Łoś, Marlena Karwacka

 9.50: sprint drużynowy kobiet, 1. runda

11.00: sprint drużynowy kobiet, o brązowy medal

       sprint drużynowy kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

 2.00: rzut młotem mężczyzn, kwalifikacje - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

 2.35: 1500 m kobiet, eliminacje - Martyna Galant

 4.50: 100 m ppł kobiet, finał - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska

12.00: 400 m ppł kobiet, półfinały - ew. Joanna Linkiewicz

13.05: 400 m mężczyzn, półfinały - ew. Karol Zalewski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

STRZELECTWO

 4.30: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Bartnik

 9.50: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY   

 7.30: drużyna kobiet, ćwierćfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ZAPASY     

 4.30:  68 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Agnieszka Wieszczek-Kordus

        97 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału - Tadeusz Michalik

 5.50:  68 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały

        97 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały

11.35:  97 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały

11.55:  68 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO    

 5.00: 470er kobiet, 9. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

       470er kobiet, 10. wyścig

 7.30: 49er FX kobiet, wyścig medalowy - ew. Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

 8.30: 49er mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

3 sierpnia - wtorek

BOKS

4.48: 63 kg mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Damian Durkacz

GIMNASTYKA SPORTOWA

10.53: równoważnia kobiet - ew. Gabriela Sasnal

KAJAKARSTWO  

 2.30: K-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska

 2.44: C-2 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak

 3.23: K-2 500 m kobiet, półfinały - ew. Karolina Naja-Anna Puławska

 4.30: K-1 200 m kobiet, finał B

 4.37: K-1 200 m kobiet, finał

 4.46: C-2 1000 m mężczyzn, finał B

 4.54: C-2 1000 m mężczyzn, finał

 5.40: K-2 500 m kobiet, finał B

 5.47: K-2 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

 8.58: sprint drużynowy mężczyzn, kwalifikacje - Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski

 9.50: sprint drużynowy mężczyzn, 1. runda

10.35: sprint drużynowy mężczyzn, o brązowy medal

       sprint drużynowy mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

 2.05: 1500 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

 2.20: rzut oszczepem kobiet, kwalifikacje - Maria Andrejczyk

 2.45: 400 m kobiet, eliminacje - Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek

12.10: 110 m ppł mężczyzn, eliminacje - Damian Czykier

12.15: pchnięcie kulą mężczyzn, kwalifikacje - Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki

12.20: skok o tyczce mężczyzn, finał - ew. Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera

13.35: rzut młotem kobiet, finał - ew. Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron

14.25: 800 m kobiet, finał - ew. Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

6.50: 109 kg mężczyzn - Arkadiusz Michalski

SIATKÓWKA

mężczyźni

2.00, 6.00, 10.00, 14.30: ćwierćfinał - ew. Polska

TENIS STOŁOWY

12.30: drużyny kobiet, półfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ZAPASY

 4.00: 68 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Agnieszka Wieszczek-Kordus

       97 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże - ew. Tadeusz Michalik

13.05: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal

13.30: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał

13.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal

14.20: 68 kg w st. wolnym kobiet, finał

4 sierpnia - środa

BOKS

 7.00: 51 kg kobiet, półfinały - ew. Sandra Drabik

 7.30: 69 kg kobiet, półfinały - ew. Karolina Koszewska

DESKOROLKA

 2.00: park kobiet, eliminacje - Amelia Brodka

 5.30: park kobiet, finał

KAJAKARSTWO

 2.58: C-1  200 m kobiet, kwalifikacje - Dorota Borowska

 3.19: K-1  500 m kobiet, kwalifikacje - Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka

 4.53: C-1  200 m kobiet, ćwierćfinały

 5.07: K-1  500 m kobiet, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: sprint mężczyzn, kwalifikacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski

 9.10: keirin kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka

 9.35: sprint mężczyzn, 1. runda

10.11: keirin kobiet, repasaże

10.31: sprint mężczyzn, repasaże

11.13: sprint mężczyzn, 2. runda

11.47: sprint mężczyzn, repasaże

LEKKOATLETYKA

2.00: dziesięciobój mężczyzn, 100 m - Paweł Wiesiołek

       dziesięciobój mężczyzn, skok w dal

       dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą

       siedmiobój kobiet, 100 m ppł - Adrianna Sułek

       siedmiobój kobiet, skok wzwyż

       400 m ppł kobiet, finał - ew. Joanna Linkiewicz

 2.05: rzut oszczepem mężczyzn, kwalifikacje - Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód

 4.00: 110 m ppł mężczyzn, półfinały - ew. Damian Czykier

11.30: dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż

       dziesięciobój mężczyzn, 400 m

       siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą

       siedmiobój kobiet, 200 m

12.00: 1500 m kobiet, półfinały - ew. Martyna Galant

12.30: 400 m kobiet, półfinały - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek

13.00: 3000 m z przeszkodami kobiet - ew. Alicja Konieczek, Aneta Konieczek

13.15: rzut młotem mężczyzn, finał - ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

14.05: 800 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

2.00: ćwierćfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

WSPINACZKA SPORTOWA 

10.00: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), kwalifikacje - Aleksandra Mirosław

ZAPASY

 4.30: 57 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Jowita Wrzesień

 5.50: 57 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały

11.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO

 8.30: 470 kobiet, wyścig medalowy - ew. Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

5 sierpnia - czwartek

KAJAKARSTWO

 2.44: C-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Dorota Borowska

 2.58: K-1 500 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka

 4.36: C-1 200 m kobiet, finał B

 5.01: K-1 500 m kobiet, finał B

 4.43: C-1 200 m kobiet, finał 

 5.08: K-1 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: omnium mężczyzn, scratch - Szymon Sajnok

 8.48: sprint mężczyzn, 1/8 finału

 9.21: sprint mężczyzn, repasaże

 9.27: omnium mężczyzn, wyścig na tempo

 9.45: sprint mężczyzn, ćwierćfinał - ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski

 9.57: keirin kobiet, półfinał - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka

10.07: omnium mężczyzn, wyścig eliminacyjny

10.37: keirin kobiet, finał B

10.45: keirin kobiet, finał

10.55: omnium mężczyzn, wyścig punktowy, finał

11.27: sprint mężczyzn, o miejsca 5-8

LEKKOATLETYKA

2.00: dziesięciobój mężczyzn, 110 m ppł - Paweł Wiesiołek

       dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem

       dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce

       siedmiobój kobiet, skok w dal - Adrianna Sułek

       siedmiobój kobiet, rzut oszczepem

 2.10: skok wzwyż kobiet, kwalifikacje - Kamila Lićwinko

 3.00: 4x100 m, kobiet, eliminacje - Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała

 4.05: pchnięcie kulą mężczyzn, finał - ew. Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk

 4.55: 110 m ppł mężczyzn,  finał - ew. Damian Czykier

 9.30: chód na 20 km mężczyzn - Łukasz Niedziałek

12.00: dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem

12.25: 4x400 m kobiet, eliminacje - Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga, Kinga Gacka, Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz

13.00: 1500 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

14.00: 400 m mężczyzn, finał

14.20: siedmiobój kobiet, 800 m, finał

14.40: dziesięciobój mężczyzn, 1500 m, finał

SIATKÓWKA

mężczyźni

 6.00. 14.00: półfinał - ew. Polska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

2.00: półfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

TENIS STOŁOWY

 4.00: drużyny kobiet, o brązowy medal - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

12.30: drużyny kobiet, finał

ZAPASY

 4.00: 57 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Jowita Wrzesień

 4.30: 53 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Roksana Zasina

       74 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Kamil Rybicki

 5.50: 53 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały

       74 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały

11.15: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały

11.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

13.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal

14.20: 57 kg w st. wolnym kobiet, finał

6 sierpnia - piątek

BOKS

07.00: 75 kg kobiet, półfinały - ew. Elżbieta Wójcik

07.32: 63 kg mężczyzn, półfinały - ew. Damian Durkacz

KAJAKARSTWO

 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Mateusz Kamiński

 3.15: K-4 500 m kobiet, eliminacje - Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska

 4.21: C-1 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: sprint kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka

 9.10: sprint mężczyzn, półfinały - ew. Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski

 9.16: sprint kobiet, 1. runda

 9.58: sprint kobiet, repasaże

10.15: madison kobiet - Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik

11.00: sprint mężczyzn, o brązowy medal

       sprint mężczyzn, finał

11.06: sprint kobiet, 2. runda

11.53: sprint kobiet, repasaże

LEKKOATLETYKA

22.30 (czwartek, 5 sierpnia) chód na 50 km mężczyzn - Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala

 9.30: chód na 20 km kobiet - Katarzyna Zdziebło

13.00: 4x100 m kobiet, finał - ew. Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała

13.25: 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak

13.50: rzut oszczepem kobiet, finał - ew. Maria Andrejczyk

14.35: 400 m kobiet, finał - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek

14.50: 1500 m kobiet, finał - ew. Martyna Galant

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

 7.30: kobiety, pływanie - Anna Maliszewska

 8.45: kobiety, szermierka

10.15: kobiety, jazda konna

12.30: kobiety, bieg ze strzelaniem, finał

WSPINACZKA SPORTOWA

10.30: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), finał - ew. Aleksandra Mirosław

ZAPASY

04.00: 53 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Roksana Zasina

       74 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Kamil Rybicki

04.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Magomedmurad Gadżijew

05.50: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały

11.15: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały

12.30: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal

12.55: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, finał

13.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal

14.20: 53 kg w st. wolnym kobiet, finał

7 sierpnia - sobota

BOKS

 7.15: 51 kg kobiet, finał - ew. Sandra Drabik

 8.15: 69 kg kobiet, finał - ew. Karolina Koszewska

KAJAKARSTWO

 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Mateusz Kamiński

 3.07: K-4 500 m kobiet, półfinały - ew. Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska   

 4.31: C-1 1000 m mężczyzn, finał B

 4.39: C-1 1000 m mężczyzn, finał

 5.00: K-4 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: sprint kobiet, 1/8 finału - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka

 8.48: keirin mężczyzn, eliminacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel

 9.13: sprint kobiet, repasaże

 9.19: keirin mężczyzn, repasaże

 9.39: sprint kobiet, ćwierćfinały

 9.55: madison mężczyzn - Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski

LEKKOATLETYKA

 0.00: maraton kobiet - Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach

12.35: skok wzwyż kobiet, finał - ew. Kamila Lićwinko

13.00: rzut oszczepem mężczyzn, finał - ew. Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód

13.40: 1500 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

14.30: 4x400 m kobiet, finał - ew. Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga, Kinga Gacka, Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz

14.50: 4x400 m mężczyzn, finał - ew. Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak, Wiktor Suwara

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

 7.30: mężczyźni, pływanie - Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak

 8.45: mężczyźni, szermierka

10.15: mężczyźni, jazda konna

12.30: mężczyźni, bieg ze strzelaniem, finał

SIATKÓWKA

mężczyźni

 6.30: o brązowy medal - ew. Polska

14.15: finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

mężczyźni

 3.00: o brązowy medal - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak 

 4.30: finał

ZAPASY

11.45: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Magomedmurad Gadżijew

12.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal

12.55: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, finał

8 sierpnia - niedziela

13.00: ceremonia zamknięcia 

BOKS

 7.15: 63 kg mężczyzn - ew. Damian Durkacz

 7.45: 75 kg kobiet - ew. Elżbieta Wójcik

KOLARSTWO TOROWE

 3.00: omnium kobiet, scratch - Daria Pikulik

 3.18: sprint kobiet, półfinały - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka

 3.45: omnium kobiet, wyścig na tempo

 4.06: sprint kobiet, o miejsce 5-8

 4.09: keirin mężczyzn, półfinały - ew. Mariusz Rudyk, Krzysztof Maksel

 4.20: sprint kobiet, o brązowy medal

       sprint kobiet, finał

 4.26: omnium kobiet, wyścig eliminacyjny

 4.51: keirin mężczyzn, finał B

 5.00: keirin mężczyzn, finał

 5.25: omnium kobiet, wyścig punktowy, finał

LEKKOATLETYKA

 0.00: maraton mężczyzn - Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski

Dowiedz się więcej na temat: Tokio 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje