Reklama

Reklama

Pekin 2022. Terminarz zimowych igrzysk: sprawdź, kiedy skaczą Polacy!

Zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie zostaną otwarte 4 lutego 2022, a sportowa rywalizacja będzie trwała od 2 do 20 lutego. Zgodnie z programem igrzysk, konkurencje będą rozgrywane od wczesnego ranka do popołudnia czasu polskiego (różnica czasu między Polską i Pekinem to 6 godzin). Kiedy czekają nas konkursy skoków narciarskich? Kiedy odbędą się finały w hokeju na lodzie? Sprawdź w terminarzu igrzysk Pekin 2022.



PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 2 LUTEGO 2022 (ŚRODA)

CURLING

  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 1

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 3 LUTEGO 2022 (CZWARTEK)

CURLING

  • 2.05-4.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 2
  • 7.05-9.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 3
  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 4

HOKEJ NA LODZIE

  • 5.10 kobiety - grupa A: Szwajcaria - Kanada ; kobiety - grupa B: Chiny - Czechy
  • 9.40 kobiety - grupa B: Japonia - Szwecja
  • 14.10 kobiety - grupa A: Finlandia - Stany Zjednoczone 

NARCIARSTWO DOWOLNE

Reklama

  • 11.00-11.45 jazda po muldach - kobiety - kwalifikacje 1
  • 12.45-13.30 jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 1  

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 4 LUTEGO 2022 (PIĄTEK)

CEREMONIA OTWARCIA

  • 13.00

CURLING

  • 1.35-3.30 pary mieszane - runda grupowa - sesja 5
  • 6.35-8.30 pary mieszane - runda grupowa - sesja 6

HOKEJ NA LODZIE

  • 5.10 kobiety - grupa A: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria; kobiety - grupa B: Dania - Chiny

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  • 3.02-4.15 zawody drużynowe - program krótki solistów
  • 4.41-5.54 zawody drużynowe - taniec rytmiczny (taniec krótki)
  • 6.22-7.55 zawody drużynowe - program krótki par sportowych  

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 5 LUTEGO 2022 (SOBOTA)

BIATHLON - MEDALE

10.00-11.15

sztafeta mieszana 4x6km MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.45-9.35

bieg łączony 7,5 km + 7,5 km - kobiety

 

CURLING

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 7

7.05-9.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 8

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 9


HOKEJ NA LODZIE

5.10

kobiety - grupa A: Kanada - Finlandia

9.40

kobiety - grupa B: Czechy - Szwecja

kobiety - grupa B: Dania - Japonia

14.10

kobiety - grupa A: Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.30-10.51

kobiety - 3000 m - MEDALE


NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

11.00-11.30

jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 2

12.30-13.00

jazda po muldach - mężczyźni - finał 1

13.05-13.30

jazda po muldach - mężczyźni - finał 2

13.40-13.55

jazda po muldach - mężczyźni - finał 3 - MEDALE

 

SANECZKARSTWO

12.10-13.20

jedynki - mężczyźni - przejazd 1

13.50-15.00

jedynki - mężczyźni - przejazd 2



SHORT TRACK - MEDALE

12.00-12.24

kobiety - 500 m - biegi eliminacyjne

12.38-13.10

mężczyźni - 1000 m - biegi eliminacyjne

13.23-13.38

sztafeta mieszana - ćwierćfinały

13.53-14.03

sztafeta mieszana - półfinały

14.18-14.26

sztafeta mieszana - finał B

14.26-14.34

sztafeta mieszana - finał A - MEDALE


 

SKOKI NARCIARSKIE - MEDALE

6.15-7.00

mężczyźni ind. - skocznia normalna - trening

7.20-8.26

mężczyźni ind. - skocznia normalna - kwalifikacje

10.45-11.15

kobiety ind. - skocznia normalna - seria próbna

11.45-12.20

kobiety ind. - skocznia normalna - pierwsza seria

12.35-13.08

kobiety ind. - skocznia normalna - druga seria - MEDALE

  

SNOWBOARD

3.45-4.45

slopestyle - kobiety - kwalifikacje - zjazd 1

4.47-5.47

slopestyle - kobiety - kwalifikacje - zjazd 2

 

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 6 LUTEGO 2022 (NIEDZIELA)

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.00-9.35

mężczyźni - bieg łączony 15 km + 15 km - MEDALE

 

CURLING

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 10

7.05-9.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 11

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 12


HOKEJ NA LODZIE

9.40

kobiety - grupa B: Chiny - Japonia

14.10

kobiety - grupa A: Szwajcaria - Stany Zjednoczone 

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

2.37-3.50

zawody drużynowe - program krótki solistek

4.57-5.44

zawody drużynowe - program dowolny par sportowych

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.30-11.15

mężczyźni - 5000 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

4.00-6.19

mężczyźni - zjazd - MEDALE


NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

11.00-11.30

jazda po muldach - kobiety - kwalifikacje - 2

12.30-13.00

jazda po muldach - kobiety - finał 1

13.05-13.30

jazda po muldach - kobiety - finał 2

13.40-13.55

jazda po muldach - kobiety - finał 3 - MEDALE

  

SANECZKARSTWO - MEDALE

12.30-13.40

jedynki - mężczyźni - zjazd 3

14.15-14.59

jedynki - mężczyźni - zjazd 4 - MEDALE

  

SKOKI NARCIARSKIE - MEDALE

11.00-11.35

mężczyźni ind. - skocznia normalna - seria próbna

12.00-12.45

mężczyźni ind. - skocznia normalna - pierwsza seria

13.00-13.33

mężczyźni ind. - skocznia normalna - druga seria - MEDALE


SNOWBOARD - MEDALE

2.30-2.55

slopestyle - kobiety - finał zjazd 1

2.57-3.22

slopestyle - kobiety - finał zjazd 2

3.24-3.49

slopestyle - kobiety - finał zjazd 3 - MEDALE

5.30-6.30

slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - zjazd 1

6.32-7.32

slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - zjazd 2

 

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 7 LUTEGO 2022 (PONIEDZIAŁEK)

BIATHLON - MEDALE

10.00-11.40

kobiety - 15 km indywidualnie - MEDALE

 

CURLING

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 13

13.05

pary mieszane - półfinały


HOKEJ NA LODZIE

5.10

kobiety - grupa A: Kanada - Olimpijczycy z Rosji

9.40

kobiety - grupa B: Czechy - Dania

14.10

kobiety - grupa A: Finlandia - Szwajcaria

kobiety - grupa B: Szwecja - Chiny

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

2.22-3.01

zawody drużynowe - program dowolny solistów

3.31-4.10

zawody drużynowe - pary taneczne - program dowolny

4.37-5.16

zawody drużynowe - program dowolny solistek - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.30-10.50

kobiety - 1500 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.15-4.55

kobiety - slalom gigant - zjazd 1

6.45-8.39

kobiety - slalom gigant - zjazd 2 - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE

2.30-3.14

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 1

3.15-3.59

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 2

4.00-4.44

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 3

6.30-7.14

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 1

7.15-7.59

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 2

8.00-8.44

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 3

 

SANECZKARSTWO

12.50-14.00

kobiety - jedynki - zjazd 1

14.30-15.40

kobiety - jedynki - zjazd 2

 

SHORT TRACK - MEDALE

12.30-13.19

kobiety - 500 m - półfinały

13.20-13.28

mężczyźni - 1000 m - półfinały

13.41-13.46

kobiety - 500 m - finał B

13.46-13.51

kobiety - 500 m - finał A - MEDALE

13.52-13.58

mężczyźni - 1000 m - finał B

13.58-14.04

mężczyźni - 1000 m - finał A - MEDALE

 

SKOKI NARCIARSKIE - MEDALE

11.28-12.07

drużyny mieszane - seria próbna

12.45-13.36

drużyny mieszane - pierwsza seria

13.51-14.27

drużyny mieszane - druga seria - MEDALE

   

SNOWBOARD - MEDALE

5.00-5.25

slopestyle - mężczyźni - finał zjazd 1

5.27-5.52

slopestyle - mężczyźni - finał zjazd 2

5.54-6.19

slopestyle - mężczyźni - finał zjazd 3 - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 8 LUTEGO 2022 (WTOREK)


BIATHLON - MEDALE

9.30-11.15

mężczyźni - 20 km indywidualnie - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

9.00-9.40

kobiety - sprint stylem dowolnym - eliminacje

9.50-10.35

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - eliminacje

11.30-11.55

kobiety - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały

11.55-12.25

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały

12.25-12.35

kobiety - sprint stylem dowolnym - półfinały

12.35-12.47

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - półfinały

12.47-13.00

kobiety - sprint stylem dowolnym - finał - MEDALE

13.00-13.14

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - finał - MEDALE

 

CURLING - MEDALE

7.05-9.00

pary mieszane - mecz o III miejsce - MEDALE

13.05-15.00

pary mieszane - finał - MEDALE


HOKEJ NA LODZIE

5.10

kobiety - grupa A: Stany Zjednoczone - Kanada

9.40

kobiety - grupa B: Japonia - Czechy

14.10

kobiety - grupa A: Olimpijczycy z Rosji - Finlandia

kobiety - grupa B: Szwecja - Dania

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

2.22-6.30

soliści - program krótki

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

11.30-12.50

mężczyźni - 1500 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

4.00-6.14

mężczyźni - supergigant - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

3.00-3.20

kobiety - big air - finał zjazd 1

3.22-3.42

kobiety - big air - finał zjazd 2

3.45-4.05

kobiety - big air - finał zjazd 3 - MEDALE

 

SANECZKARSTWO - MEDALE

12.50-14.00

kobiety - jedynki - zjazd 3

14.35-15.19

kobiety - jedynki - zjazd 4 - MEDALE

 

SNOWBOARD - MEDALE

3.40-4.05

kobiety - slalom gigant równoległy - kwalifikacje

4.07-4.32

mężczyźni - slalom gigant równoległy - kwalifikacje

4.34-4.59

kobiety - slalom gigant równoległy - I runda

5.01-5.26

mężczyźni - slalom gigant równoległy - I runda

7.30-7.48

kobiety - slalom gigant równoległy - 1/8 finału

7.48-8.06

mężczyźni - slalom gigant równoległy - 1/8 finału

8.06-8.15

kobiety - slalom gigant równoległy - ćwierćfinały

8.15-8.24

mężczyźni - slalom gigant równoległy - ćwierćfinały

8.24-8.30

kobiety - slalom gigant równoległy - półfinały

8.30-8.36

mężczyźni - slalom gigant równoległy - półfinały

8.36

kobiety - slalom gigant równoległy - mały finał - MEDALE

8.43

mężczyźni - slalom gigant równoległy - mały finał - MEDALE

po małych finałach

kobiety - slalom gigant równoległy - finał - MEDALE

mężczyźni - slalom gigant równoległy - finał - MEDALE


PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 9 LUTEGO 2022 (ŚRODA)

CURLING

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 1


HOKEJ NA LODZIE

9.40

mężczyźni - grupa B: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria

mężczyźni - grupa B: Czechy - Dania

 

KOMBINACJA NORWESKA - MEDALE

8.00-8.35

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  skoki - seria próbna

9.00-9.51

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  skoki - konkurs

12.00-12.35

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  bieg - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.15-4.50

kobiety - slalom zjazd 1

6.45-8.29

kobiety - slalom zjazd 2 - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

4.00-4.20

mężczyźni - big air - finał zjazd 1

4.22-4.42

mężczyźni - big air - finał zjazd 2

4.45-5.05

mężczyźni - big air - finał zjazd 3 - MEDALE

 

SANECZKARSTWO - MEDALE

13.20-13.56

dwójki - zjazd 1

14.35-15.14

dwójki - zjazd 2 - MEDALE

 

SHORT TRACK

12.00-12.30

mężczyźni - 1500 m - ćwierćfinały

12.44-13.16

kobiety - 1000 m - biegi eliminacyjne

13.29-13.44

mężczyźni - 1500 m - półfinały

13.45-13.59

kobiety - 3000 m sztafeta - półfinały

14.13-14.20

mężczyźni - 1500 m - finał B

14.20-14.28

mężczyźni - 1500 m - finał A

 

SNOWBOARD - MEDALE

2.30-3.19

kobiety - halfpipe - kwalifikacje - zjazd 1

3.21-4.10

kobiety - halfpipe - kwalifikacje - zjazd 2

4.00-4.45

kobiety - snowcross (snowboard cross) - zjazd 1

4.55-5.25

kobiety - snowcross (snowboard cross) - zjazd 2

5.30-6.19

mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - zjazd 1

6.21-7.10

mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - zjazd 2

7.30-8.04

kobiety - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału

8.07-8.25

kobiety - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

8.28-8.38

kobiety - snowcross (snowboard cross) - półfinały

8.45

kobiety - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

kobiety - snowcross (snowboard cross) - finał - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 10 LUTEGO 2022 (CZWARTEK)

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.00-9.30

kobiety - 10 km stylem klasycznym - MEDALE

 

CURLING

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 1

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 2

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 2


HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - grupa C: Szwecja - Łotwa

9.40

mężczyźni - grupa C: Finlandia - Słowacja

14.10

mężczyźni - grupa A: Stany Zjednoczone - Chiny

mężczyźni - grupa A: Kanada - Niemcy

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

2.38-6.27

soliści - program dowolny - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

13.00-14.16

kobiety - 5000 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.30-5.45

mężczyźni - superkombinacja - zjazd

7.15-8.59

mężczyźni - superkombinacja - slalom - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

12.00-12.45

drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 1

12.50-13.15

drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 2 - MEDALE

 

SANECZKARSTWO - MEDALE

14.30-15.38

sztafeta - MEDALE

 

SKELETON

2.30-3.24

mężczyźni - ślizg 1

4.00-4.55

mężczyźni - ślizg 2

 

SNOWBOARD - MEDALE

2.30-2.55

kobiety - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

kobiety - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

kobiety - halfpipe - finał zjazd 3 - MEDALE

4.15-5.00

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - zjazd 1

5.10-5.40

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - zjazd 2

6.00-7.34

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału

7.37-7.55

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

7.58-8.08

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - półfinały

8.15

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - finał - MEDALE


PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 11 LUTEGO 2022 (PIĄTEK)

 

BIATHLON - MEDALE

10.00-11.10

kobiety - sprint 7,5 km - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.00-9.35

mężczyźni - 15 km stylem klasycznym - MEDALE

 

CURLING

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 3

9.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 3

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 4

 

HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - grupa B: Dania - Olimpijczycy z Rosji

kobiety - ćwierćfinał 1

9.40

mężczyźni - grupa B: Czechy - Szwajcaria

mężczyźni - grupa C: Szwecja - Słowacja

14.10

mężczyźni - grupa C: Łotwa - Finlandia

kobiety - ćwierćfinał 2

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.00-10.55

mężczyźni - 10000 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

4.00-6.09

kobiety - supergigant - MEDALE

 

SHORT TRACK - MEDALE

12.00-12.16

kobiety - 1000 m - ćwierćfinały

12.18-12.42

mężczyźni - 500 m - biegi eliminacyjne

12.55-13.03

kobiety - 1000 m - półfinały

13.04-13.23

mężczyźni - 5000 m sztafeta - półfinały

13.37-13.43

kobiety - 1000 m - finał B

13.43-13.49

kobiety - 1000 m - finał A - MEDALE

 

SKELETON - MEDALE

2.30-3.24

kobiety - ślizg 1

4.00-4.55

kobiety - ślizg 2

13.20-14.14

mężczyźni - ślizg 3

14.55-15.40

mężczyźni - ślizg 4 - MEDALE

 

SKOKI NARCIARSKIE

10.45-11.30

mężczyźni ind. - duża skocznia - trening

12.00-13.06

mężczyźni ind. - duża skocznia - kwalifikacje

 

SNOWBOARD - MEDALE

2.30-2.55

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 3 - MEDAL

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 12 LUTEGO 2022 (SOBOTA)

 

BIATHLON - MEDALE

10.00-11.15

mężczyźni - sprint 10 km - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.30-9.45

kobiety - 4 x 5 km sztafeta - MEDALE

 

CURLING

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 4

9.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 5

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 5

 

HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - grupa A: Kanada - Stany Zjednoczone

kobiety - ćwierćfinał 3

9.40

mężczyźni - grupa A: Niemcy - Chiny

kobiety - ćwierćfinał 4

14.10

mężczyźni - grupa B: Olimpijczycy z Rosji - Czechy

mężczyźni - grupa B: Szwajcaria - Dania

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

12.07-15.38

taniec rytmiczny (taniec krótki)

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

9.00-9.23

kobiety - bieg drużynowy - ćwierćfinały

9.53-10.34

mężczyźni - 500 m

 

SKELETON - MEDALE

13.20-14.14

kobiety - ślizg 3

14.55-15.40

kobiety - ślizg 4 - MEDALE

 

SKOKI NARCIARSKIE

11.00-11.35

mężczyźni ind. - duża skocznia - seria próbna

12.00-12.45

mężczyźni ind. - duża skocznia - pierwsza seria

13.00-13.33

mężczyźni ind. - duża skocznia - druga seria - MEDALE

 

SNOWBOARD - MEDALE

3.00-3.24

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

3.30-3.42

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - półfinały

3.50

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - finał - MEDALE



PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 13 LUTEGO 2022 (NIEDZIELA)

BIATHLON - MEDALE

10.00-10.40

kobiety - 10 km bieg pościgowy - MEDALE

11.45-12.25

mężczyźni - 12.5 km bieg pościgowy - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

8.00-9.40

mężczyźni - 4 x 10 km sztafeta - MEDALE

 

BOBSLEJE

2.30-3.13

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 1

4.00-4.45

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 2

 

CURLING

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 6

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 6

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 7


HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - grupa C: Słowacja - Łotwa

9.40

mężczyźni - grupa C: Finlandia - Szwecja

14.10

mężczyźni - grupa A: Chiny - Kanada

mężczyźni - grupa A: Stany Zjednoczone - Niemcy

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

14.00-14.26

mężczyźni - bieg drużynowy - ćwierćfinały

14.56-15.37

kobiety - 500 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.15-5.15

mężczyźni - slalom gigant zjazd 1

6.45-8.49

mężczyźni - slalom gigant zjazd 2 - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE

3.00-3.59

kobiety - slopestyle - zjazd 1

4.01-5.00

kobiety - slopestyle - zjazd 2

12.00-12.40

kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1

12.45-13.15

kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2


PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 14 LUTEGO 2022 (PONIEDZIAŁEK)

 

BOBSLEJE - MEDALE

2.30-3.15

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 3

4.00-4.50

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 4

13.05-14.10

mężczyźni - dwójki - bieg 1

14.40-15.45

mężczyźni - dwójki - bieg 2

 

CURLING

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 7

9.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 8

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 8

 

HOKEJ NA LODZIE

5.10

kobiety - półfinał 1

14.10

kobiety - półfinał 2

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

2.22-5.36

taniec dowolny par tanecznych - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

2.30-2.55

kobiety - slopestyle - finał zjazd 1

2.57-3.22

kobiety - slopestyle - finał zjazd 2

3.24-3.49

kobiety - slopestyle - finał zjazd 3 - MEDALE

5.30-6.30

mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 1

6.32-7.32

mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 2

12.00-12.55

kobiety - skoki akrobatyczne - finał 1

13.00-13.15

kobiety - skoki akrobatyczne - finał 2

 

SKOKI NARCIARSKIE - MEDALE

11.10-11.49

mężczyźni - konkurs drużynowy - seria próbna

12.00-12.51

mężczyźni - konkurs drużynowy - pierwsza seria

13.06-13.42

mężczyźni - konkurs drużynowy - druga seria - MEDALE

 

SNOWBOARD

2.30-3.14

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 1

3.15-3.59

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 2

4.00-4.45

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 3

6.30-7.14

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 1

7.15-7.59

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 2

8.00-8.45

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 3


PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 15 LUTEGO 2022 (WTOREK)


BIATHLON - MEDALE

10.00-11.15

mężczyźni - sztafeta 4 x 7,5 km - MEDALE

 

BOBSLEJE - MEDALE

13.15-14.20

mężczyźni - dwójki - bieg 3

14.50-15.35

mężczyźni - dwójki - bieg 4 - MEDALE

 

CURLING

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 9

9.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 9

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 10

 

HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - baraż o ćwierćfinał 1

mężczyźni - baraż o ćwierćfinał 2

9.40

mężczyźni - baraż o ćwierćfinał 3

14.10

mężczyźni - baraż o ćwierćfinał 4

 

KOMBINACJA NORWESKA - MEDALE

8.00-8.35

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - seria próbna

9.00-9.51

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - konkurs

12.00-12.35

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - bieg - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

13.08-15.25

solistki - program krótki

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

7.30-7.42

kobiety - bieg drużynowy - półfinały

7.52-8.04

mężczyźni - bieg drużynowy - półfinały

8.24-8.30

kobiety - bieg drużynowy - finał D

8.30-8.36

kobiety - bieg drużynowy - finał C

8.43-8.49

mężczyźni - bieg drużynowy - finał D

8.49-8.55

mężczyźni - bieg drużynowy - finał C

9.22-9.28

kobiety - bieg drużynowy finał B - MEDALE

9.28-9.34

kobiety - bieg drużynowy finał A - MEDALE

9.41-9.47

mężczyźni - bieg drużynowy finał B - MEDALE

9.47-9.53

mężczyźni - bieg drużynowy finał A - MEDALE

   

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

4.00-5.59

kobiety - zjazd - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

2.30-2.55

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 2

3.24-3.50

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 3 - MEDALE

12.00-12.40

mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1

12.45-13.15

mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2

 

SNOWBOARD - MEDALE

2.30-2.50

kobiety - big air - finał zjazd 1

2.52-3.12

kobiety - big air - finał zjazd 2

3.15-3.35

kobiety - big air - finał zjazd 3 - MEDALE

6.00-6.20

mężczyźni - big air - finał zjazd 1

6.22-6.42

mężczyźni - big air - finał zjazd 2

6.45-7.05

mężczyźni - big air - finał zjazd 3 - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 16 LUTEGO 2022 (ŚRODA)

BIATHLON - MEDALE

8.45-10.00

kobiety - sztafeta 4 x 6 km - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

10.00-10.40

kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały

10.40-11.30

mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały

12.00-12.20

kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał - MEDALE

12.30-13.00

mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał - MEDALE

 

CURLING

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 10

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 11

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 11

 

HOKEJ NA LODZIE - MEDALE

5.10

mężczyźni - ćwierćfinał 1

7.00

mężczyźni - ćwierćfinał 2

9.40

mężczyźni - ćwierćfinał 3

12.30

kobiety - mecz o III miejsce MEDALE

14.30

mężczyźni - ćwierćfinał 4

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.15-5.10

mężczyźni - slalom zjazd 1

6.45-8.39

mężczyźni - slalom zjazd 2 - MEDALE

  

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

12.00-12.55

mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 1

13.00-13.15

mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 2 - MEDALE

 

SHORT TRACK - MEDALE

12.30-13.00

kobiety - 1500 m - ćwierćfinały

13.15-13.30

kobiety - 1500 m - półfinały

13.32-13.44

mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał B

13.44-13.57

mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał A - MEDALE

14.11-14.18

kobiety - 1500 m - finał B

14.18-14.26

kobiety - 1500 m - finał A - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 17 LUTEGO 2022 (CZWARTEK)



CURLING

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 12

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 12

13.05

mężczyźni - półfinały

 

HOKEJ NA LODZIE - MEDALE

5.10

kobiety - finał MEDALE

 

KOMBINACJA NORWESKA - MEDALE

8.00-8.35

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - seria próbna

9.00-9.40

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - konkurs

12.00-12.55

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - bieg narciarski - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

11.08-14.57

solistki - program dowolny - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.30-10.42

kobiety - 1000 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

3.30-5.00

kobiety - superkombinacja - zjazd

7.00-8.19

kobiety - superkombinacja - slalom

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

2.30-3.19

kobiety - halfpipe - zjazd 1

3.21-4.10

kobiety - halfpipe - zjazd 2

4.30-5.15

kobiety - skicross - zjazd

5.30-6.19

mężczyźni - halfpipe - zjazd 1

6.21-7.10

mężczyźni - halfpipe - zjazd 2

7.00-7.32

kobiety - skicross - 1/8 finału

7.35-7.51

kobiety - skicross - ćwierćfinały

7.54-8.02

kobiety - skicross - półfinały

8.10

kobiety - skicross - mały finał

po małym finale

kobiety - skicross - finał - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 18 LUTEGO 2022 (PIĄTEK)


BIATHLON - MEDALE

10.00-10.45

mężczyźni - bieg masowy 15 km - MEDALE

 

BOBSLEJE

13.00-13.43

kobiety - dwójki - ślizg 1

14.30-15.15

kobiety - dwójki - ślizg 2

 

CURLING - MEDALE

7.05-10.00

mężczyźni - mecz o III miejsce - MEDALE

13.05

kobiety - półfinały

 

HOKEJ NA LODZIE

5.10

mężczyźni - półfinał 1

14.10

mężczyźni - półfinał 2

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

11.38-14.43

pary sportowe - program krótki

  

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

9.30-10.40

mężczyźni - 1000 m - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

2.30-2.55

kobiety - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

kobiety - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

kobiety - halfpipe - finał zjazd 3 - MEDALE

4.45-5.30

mężczyźni - skicross - zjazd

7.45-8.17

mężczyźni - skicross - 1/8 finału

8.20-8.36

mężczyźni - skicross - ćwierćfinały

8.39-8.47

mężczyźni - skicross - półfinały

8.55

mężczyźni - skicross - mały finał

po małym finale

mężczyźni - skicross - finał - MEDALE 



PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 19 LUTEGO 2022 (SOBOTA)



BIATHLON - MEDALE

10.00-10.45

kobiety - 12.5km Mass Start - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

7.00-9.45

mężczyźni - bieg masowy 50 km stylem dowolnym - MEDALE

 

BOBSLEJE - MEDALE

2.30-3.30

mężczyźni - czwórki - bieg 1

4.05-5.05

mężczyźni - czwórki - bieg 2

13.00-13.45

kobiety - dwójki - ślizg 3

14.30-15.15

kobiety - dwójki - ślizg 4 - MEDALE

 

CURLING - MEDALE

7.05-10.00

mężczyźni - finał - MEDALE

15.05-16.00

kobiety - mecz o III miejsce - MEDALE

 

HOKEJ NA LODZIE - MEDALE

13.10

mężczyźni - mecz o III miejsce MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE - MEDALE

12.08-14.53

program dowolny par sportowych - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - MEDALE

8.00-8.30

mężczyźni - start wspólny - półfinały

8.45-9.15

kobiety - start wspólny - półfinały

9.30-9.45

mężczyźni - start wspólny - finał - MEDALE

10.00-10.15

kobiety - start wspólny - finał - MEDALE

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

4.00-4.44

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/8 finału

4.47-5.10

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/4 finały

5.14-5.29

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/2 finały

5.37-5.43

drużyny mieszane - zjazd równoległy - mały finał - MEDALE

5.46-5.54

drużyny mieszane - zjazd równoległy - finał - MEDALE

 

NARCIARSTWO DOWOLNE - MEDALE

2.30-2.55

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 3 - MEDALE

 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 20 LUTEGO 2022 (NIEDZIELA)



BOBSLEJE - MEDALE

2.30-3.30

mężczyźni - czwórki - bieg 3

4.20-5.10

mężczyźni - czwórki - bieg 4 - MEDALE

 

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

7.30-9.30

kobiety - bieg masowy stylem dowolnym - MEDALE

 

CURLING - MEDALE

2.05-5.00

kobiety - finał - MEDALE

 

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

5.00-7.30

pokazy mistrzów

 

HOKEJ NA LODZIE - MEDALE

5.10

mężczyźni - finał MEDALE

 

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IGRZYSK

godzina nie podana oficjalnie



PEKIN 2022. TERMINARZ - PROGRAM DYSCYPLINA PO DYSCYPLINIE

PEKIN 2022. KIEDY BIATHLON NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

10.00-11.15

sztafeta mieszana 4 x 6 km MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

10.00-11.40

kobiety - 15 km indywidualnie MEDALE

 

wtorek 8 lutego

9.30-11.15

mężczyźni - 20 km indywidualnie MEDALE

 

piątek 11 lutego

10.00-11.10

kobiety - sprint 7,5 km MEDALE

 

sobota 12 lutego

10.00-11.15

mężczyźni - sprint 10 km MEDALE

 

niedziela 13 lutego

10.00-10.40

kobiety - 10 km bieg pościgowy MEDALE

11.45-12.25

mężczyźni - 12,5 km bieg pościgowy MEDALE

 

wtorek 15 lutego

10.00-11.15

mężczyźni - sztafeta 4 x 7,5 km MEDALE

 

środa 16 lutego

8.45-10.00

kobiety - sztafeta 4 x 6 km MEDALE

 

piątek 18 lutego

10.00-10.45

mężczyźni - bieg masowy 15 km MEDALE

 

sobota 19 lutego

10.00-10.45

kobiety - 12,5 km Bieg masowy MEDALE


PEKIN 2022. KIEDY BIEGI NARCIARSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

8.45-9.35

kobiety - bieg łączony 7,5 km + 7,5 km (skiathlon) MEDALE

 

niedziela 6 lutego

8.00-9.35

mężczyźni - bieg łączony 15 km + 15 km (skiathlon) MEDALE

 

wtorek 8 lutego

9.00-9.40

kobiety - sprint stylem dowolnym - Eliminacje

9.50-10.35

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - Eliminacje

11.30-11.55

kobiety - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały

11.55-12.25

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały

12.25-12.35

kobiety - sprint stylem dowolnym - półfinały

12.35-12.47

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - półfinały

12.47-13.00

kobiety - sprint stylem dowolnym - finał MEDALE

13.00-13.14

mężczyźni - sprint stylem dowolnym - finał MEDALE

 

czwartek 10 lutego

8.00-9.30

kobiety - 10 km stylem klasycznym MEDALE

 

piątek 11 lutego

8.00-9.35

mężczyźni - 15 km stylem klasycznym MEDALE

 

sobota 12 lutego

8.30-9.45

kobiety - 4 x 5 km sztafeta MEDALE

 

niedziela 13 lutego

8.00-9.40

mężczyźni - 4 x 10 km sztafeta MEDALE

 

środa 16 lutego

10.00-10.40

kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały

10.40-11.30

mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały

12.00-12.20

kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał MEDALE

12.30-13.00

mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał MEDALE

 

sobota 19 lutego

7.00-9.45

mężczyźni - bieg masowy 50 km stylem dowolnym MEDALE

 

niedziela 20 lutego

7.30-9.30

kobiety - bieg masowy stylem dowolnym - MEDALE


PEKIN 2022. KIEDY BOBSLEJE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

niedziela 13 lutego

2.30-3.13

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 1

4.00-4.45

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 2

 

poniedziałek 14 lutego

2.30-3.15

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 3

4.00-4.50

kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 4 MEDALE

13.05-14.10

mężczyźni - dwójki - bieg 1

14.40-15.45

mężczyźni - dwójki - bieg 2 MEDALE

 

wtorek 15 lutego

13.15-14.20

mężczyźni - dwójki - bieg 3

14.50-15.35

mężczyźni - dwójki - bieg 4 MEDALE

 

piątek 18 lutego

13.00-13.43

kobiety - dwójki - ślizg 1

14.30-15.15

kobiety - dwójki - ślizg 2

 

sobota 19 lutego

2.30-3.30

mężczyźni - czwórki - bieg 1

4.05-5.05

mężczyźni - czwórki - bieg 2

13.00-13.45

kobiety - dwójki - ślizg 3

14.30-15.15

kobiety - dwójki - ślizg 4 MEDALE

 

niedziela 20 lutego

2.30-3.30

mężczyźni - czwórki - bieg 3

4.20-5.10

mężczyźni - czwórki - bieg 4 MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY CURLING NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

środa 2 lutego

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 1

 

czwartek 3 lutego

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 2

7.05-9.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 3

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 4

 

piątek 4 lutego

1.35-3.30

pary mieszane - runda grupowa - sesja 5

6.35-6.30

pary mieszane - runda grupowa - sesja 6

 

sobota 5 lutego

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 7

7.05-9.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 8

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 9

 

niedziela 6 lutego

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 10

7.05-9.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 11

13.05-15.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 12

 

poniedziałek 7 lutego

2.05-4.00

pary mieszane - runda grupowa - sesja 13

13.05

pary mieszane - półfinały

 

wtorek 8 lutego

7.05-9.00

pary mieszane - mecz o III miejsce MEDALE

13.05-15.00

pary mieszane - finał MEDALE

 

środa 9 lutego

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 1

 

czwartek 10 lutego

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 1

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 2

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 2

 

piątek 11 lutego

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 3

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 3

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 4

 

sobota 12 lutego

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 4

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 5

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 5

 

niedziela 13 lutego

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 6

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 6

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 7

 

poniedziałek 14 lutego

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 7

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 8

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 8

 

wtorek 15 lutego

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 9

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 9

13.05-16.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 10

 

środa 16 lutego

2.05-5.00

kobiety - runda grupowa - sesja 10

7.05-10.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 11

13.05-16.00

kobiety - runda grupowa - sesja 11

 

czwartek 17 lutego

2.05-5.00

mężczyźni - runda grupowa - sesja 12

7.05-10.00

kobiety - runda grupowa - sesja 12

13.05

mężczyźni - półfinały

 

piątek 18 lutego

7.05-10.00

mężczyźni - mecz o III miejsce MEDALE

13.05

kobiety - półfinały

 

sobota 19 lutego

7.05-10.00

mężczyźni - finał MEDALE

13.05-16.00

kobiety - mecz o III miejsce MEDALE

 

niedziela 20 lutego

2.05-5.00

kobiety - finał MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY HOKEJ NA LODZIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

TURNIEJ KOBIET WG GRUP

GRUPA A

3 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Szwajcaria - Kanada

3 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Finlandia - Stany Zjednoczone

4 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria

5 lutego 2022 (sobota), godz.5.10: Kanada - Finlandia

5 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji

6 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Szwajcaria - Stany Zjednoczone

7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 5.10: Kanada - Olimpijczycy z Rosji

7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: Finlandia - Szwajcaria

8 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: Stany Zjednoczone - Kanada

8 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: Olimpijczycy z Rosji - Finlandia

 

GRUPA B

3 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Chiny - Czechy

3 lutego 2022 (czwartek), godz.9.40: Japonia - Szwecja

4 lutego 2022 (piątek), godz.5.10: Dania - Chiny

5 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Czechy - Szwecja

5 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Dania - Japonia

6 lutego 2022 (niedziela), godz. 9.40: Chiny - Japonia

7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 9.40: Czechy - Dania

7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: Szwecja - Chiny

8 lutego 2022 (wtorek), godz. 9.40: Japonia - Czechy

8 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: Szwecja - Dania

 

Ćwierćfinały:

11 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: ćwierćfinał 1

11 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: ćwierćfinał 2

12 lutego 2022 (sobota), godz. 5.10: ćwierćfinał 3

12 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: ćwierćfinał 4

 

Półfinały:

14 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 5.10: półfinał 1

14 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: półfinał 2

 

Mecze o medale

16 lutego 2022 (środa), godz. 12.30: mecz o III miejsce

17 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: FINAŁ

 

 

TURNIEJ MĘŻCZYZN WG GRUP

GRUPA A

10 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Chiny

10 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Kanada - Niemcy

12 lutego 2022 (sobota), godz. 5.10: Kanada - Stany Zjednoczone

12 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Niemcy - Chiny

13 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Chiny - Kanada

13 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Niemcy

 

GRUPA B

9 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria

9 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: Czechy - Dania

11 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: Dania - Olimpijczycy z Rosji

11 lutego 2022 (piątek), godz. 9.40: Czechy - Szwajcaria

12 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Olimpijczycy z Rosji - Czechy

12 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Szwajcaria - Dania

 

GRUPA C

10 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Szwecja - Łotwa

10 lutego 2022 (czwartek), godz. 9.40: Finlandia - Słowacja

11 lutego 2022 (piątek), godz. 9.40: Szwecja - Słowacja

11 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: Łotwa - Finlandia

13 lutego 2022 (niedziela), godz. 5.10: Słowacja - Łotwa

13 lutego 2022 (niedziela), godz. 9.40: Finlandia - Szwecja

 

BARAŻE O ĆWIERĆFINAŁ

15 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: baraż o ćwierćfinał 1

15 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: baraż o ćwierćfinał 2

15 lutego 2022 (wtorek), godz. 9.40: baraż o ćwierćfinał 3

15 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: baraż o ćwierćfinał 4

 

ćwierćfinały

16 lutego 2022 (środa), godz. 5.10: ćwierćfinał 1

16 lutego 2022 (środa), godz. 7.00: ćwierćfinał 2

16 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: ćwierćfinał 3

16 lutego 2022 (środa), godz. 14.30: ćwierćfinał 4

 

półfinały

18 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: półfinał 1

18 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: półfinał 2

 

Mecze o medale

19 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: mecz o III miejsce

20 lutego 2022 (niedziela), godz. 5.10: FINAŁ

PEKIN 2022. KIEDY KOMBINACJA NORWESKA NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

środa 9 lutego

8.00-6.35

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  skoki - seria próbna

9.00-9.51

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  skoki - konkurs

12.00-12.35

mężczyźni ind. - duża skocznia/10 km -  bieg narciarski MEDALE

 

wtorek 15 lutego

8.00-6.35

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - seria próbna

9.00-9.51

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - konkurs

12.00-12.35

mężczyźni - duża skocznia / 10 km - bieg - MEDALE

 

czwartek 17 lutego

8.00-6.35

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - seria próbna

9.00-9.40

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - konkurs

12.00-12.55

drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - bieg narciarski MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY ŁYŻWIARTSWO FIGUROWE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

piątek 4 lutego

3.02-4.15

zawody drużynowe - program krótki solistów

4.41-5.54

zawody drużynowe - taniec rytmiczny (taniec krótki)

6.22-7.55

zawody drużynowe - program krótki par sportowych

 

niedziela 6 lutego

2.37-3.50

zawody drużynowe - program krótki solistek

4.57-5.44

zawody drużynowe - program dowolny par sportowych

 

poniedziałek 7 lutego

2.22-3.01

zawody drużynowe - program dowolny solistów

3.31-4.10

zawody drużynowe - taniec dowolny par tanecznych

4.37-5.16

zawody drużynowe - program dowolny solistek - MEDALE

 

wtorek 8 lutego

2.22-6.30

soliści - program krótki

 

czwartek 10 lutego

2.38-6.27

soliści - program dowolny MEDALE

 

sobota 12 lutego

12.07-15.38

taniec rytmiczny (taniec krótki)

 

poniedziałek 14 lutego

2.22-5.36

taniec dowolny par tanecznych MEDALE

 

wtorek 15 lutego

11.08-15.25

solistki - program krótki

 

czwartek 17 lutego

11.08-14.57

solistki - program dowolny MEDALE

 

piątek 18 lutego

11.38-14.43

pary sportowe - program krótki

 

sobota 19 lutego

12.08-14.53

program dowolny par sportowych MEDALE

 

niedziela 20 lutego

5.00-7.30

pokazy mistrzów

PEKIN 2022. KIEDY ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

9.30-10.51

kobiety - 3000 m MEDALE

 

niedziela 6 lutego

9.30-11.15

mężczyźni - 5000 m MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

9.30-10.50

kobiety - 1500 m MEDALE

 

wtorek 8 lutego

11.30-12.50

mężczyźni - 1500 m MEDALE

 

czwartek 10 lutego

13.00-14.16

kobiety - 5000 m MEDALE

 

piątek 11 lutego

9.00-10.55

mężczyźni - 10000 m MEDALE

 

sobota 12 lutego

9.00-9.23

kobiety - bieg drużynowy - ćwierćfinały

9.53-10.34

mężczyźni - 500 m MEDALE

 

niedziela 13 lutego

14.00-14.26

mężczyźni - bieg drużynowy - ćwierćfinały

14.56-15.37

kobiety - 500 m MEDALE

 

wtorek 15 lutego

7.30-7.42

kobiety - bieg drużynowy - półfinały

7.52-6.04

mężczyźni - bieg drużynowy - półfinały

8.24-6.30

kobiety - bieg drużynowy - finał D

8.30-6.36

kobiety - bieg drużynowy - finał C

8.43-6.49

mężczyźni - bieg drużynowy - finał D

8.49-6.55

mężczyźni - bieg drużynowy - finał C

9.22-9.28

kobiety - bieg drużynowy finał B MEDALE

9.28-9.34

kobiety - bieg drużynowy finał A MEDALE

9.41-9.47

mężczyźni - bieg drużynowy finał B MEDALE

9.47-9.53

mężczyźni - bieg drużynowy finał A MEDALE

 

czwartek 17 lutego

9.30-10.42

kobiety - 1000 m

 

piątek 18 lutego

9.30-10.40

mężczyźni - 1000 m MEDALE

 

sobota 19 lutego

8.00-6.30

mężczyźni - start masowy - półfinały

8.45-9.15

kobiety - start masowy - półfinały

9.30-9.45

mężczyźni - start masowy - finał MEDALE

10.00-10.15

kobiety - start masowy - finał MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY NARCIARSTWO ALPEJSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

niedziela 6 lutego

4.00-6.19

mężczyźni - zjazd MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

3.15-4.55

kobiety - slalom gigant zjazd 1

6.45-6.39

kobiety - slalom gigant zjazd 2 MEDALE

 

wtorek 8 lutego

4.00-6.14

mężczyźni - supergigant MEDALE

 

środa 9 lutego

3.15-4.50

kobiety - slalom zjazd 1

6.45-6.29

kobiety - slalom zjazd 2 MEDALE

 

czwartek 10 lutego

3.30-5.45

mężczyźni - superkombinacja - zjazd

7.15-6.59

mężczyźni - superkombinacja - slalom MEDALE

 

piątek 11 lutego

4.00-6.09

kobiety - supergigant MEDALE

 

niedziela 13 lutego

3.15-5.15

mężczyźni - slalom gigant zjazd 1

6.45-6.49

mężczyźni - slalom gigant zjazd 2 MEDALE

 

wtorek 15 lutego

4.00-5.59

kobiety - zjazd MEDALE

 

środa 16 lutego

3.15-5.10

mężczyźni - slalom zjazd 1

6.45-6.39

mężczyźni - slalom zjazd 2 MEDALE

 

czwartek 17 lutego

3.30-5.00

kobiety - superkombinacja - zjazd

7.00-6.19

kobiety - superkombinacja - slalom MEDALE

 

sobota 19 lutego

4.00-4.44

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/8 finału

4.47-5.10

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/4 finały

5.14-5.29

drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/2 finały

5.37-5.43

drużyny mieszane - zjazd równoległy - mały finał MEDALE

5.46-5.54

drużyny mieszane - zjazd równoległy - finał MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY NARCIARSTWO DOWOLNE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

 

czwartek 3 lutego

11.00-11.45

jazda po muldach - kobiety  - kwalifikacje 1

12.45-13.30

jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 1

 

sobota 5 lutego

11.00-11.30

jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 2

12.30-13.00

jazda po muldach - mężczyźni - finał 1

13.05-13.30

jazda po muldach - mężczyźni - finał 2

13.40-13.55

jazda po muldach - mężczyźni - finały 3 MEDALE

 

niedziela 6 lutego

11.00-11.30

jazda po muldach - kobiety - kwalifikacje - 2

12.30-13.00

jazda po muldach - kobiety - finał 1

13.05-13.30

jazda po muldach - kobiety - finał 2

13.40-13.55

jazda po muldach - kobiety - finał 3 MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

2.30-3.14

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 1

3.15-3.59

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 2

4.00-4.44

kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 3

6.30-7.14

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 1

7.15-7.59

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 2

8.00-8.44

mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 3

 

wtorek 8 lutego

3.00-3.20

kobiety - big air - finał zjazd 1

3.22-3.42

kobiety - big air - finał zjazd 2

3.45-4.05

kobiety - big air - finał zjazd 3 MEDALE

 

środa 9 lutego

4.00-4.20

mężczyźni - big air - finał zjazd 1

4.22-4.42

mężczyźni - big air - finał zjazd 2

4.45-5.05

mężczyźni - big air - finał zjazd 3 MEDALE

 

czwartek 10 lutego

12.00-12.45

drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 1

12.50-13.15

drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

 

niedziela 13 lutego

3.00-3.59

kobiety - slopestyle -  kwal. zjazd 1

4.01-5.00

kobiety - slopestyle -  kwal. zjazd 2

12.00-12.40

kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1

12.45-13.15

kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2

 

poniedziałek 14 lutego

2.30-2.55

kobiety - slopestyle - finał zjazd 1

2.57-3.22

kobiety - slopestyle - finał zjazd 2

3.24-3.49

kobiety - slopestyle - finał zjazd 3 MEDALE

5.30-6.30

mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 1

6.32-7.32

mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 2

12.00-12.55

kobiety - skoki akrobatyczne - finał 1

13.00-13.15

kobiety - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

 

wtorek 15 lutego

2.30-2.55

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 2

3.24-3.50

mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 3 MEDALE

12.00-12.40

mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1

12.45-13.15

mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2

 

środa 16 lutego

12.00-12.55

mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 1

13.00-13.15

mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

 

czwartek 17 lutego

2.30-3.19

kobiety - halfpipe zjazd 1

3.21-4.10

kobiety - halfpipe  zjazd 2

4.30-5.15

kobiety - skicross 

5.30-6.19

mężczyźni - halfpipe  zjazd 1

6.21-7.10

mężczyźni - halfpipe  zjazd 2

7.00-7.32

kobiety - skicross - 1/8 finału

7.35-7.51

kobiety - skicross - ćwierćfinały

7.54-6.02

kobiety - skicross - półfinały

8.10

kobiety - skicross - mały finał

po małym finale

kobiety - skicross - finał MEDALE

 

piątek 18 lutego

2.30-2.55

kobiety - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

kobiety - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

kobiety - halfpipe - finał zjazd 3 MEDALE

4.45-5.30

mężczyźni - skicross - Seeding

7.45-8.17

mężczyźni - skicross - 1/8 finału

8.20-8.36

mężczyźni - skicross - ćwierćfinały

8.39-8.47

mężczyźni - skicross - półfinały

8.55

mężczyźni - skicross - mały finał

po małym finale

mężczyźni - skicross - finał MEDALE

 

sobota 19 lutego

2.30-2.55

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 2

3.24-3.49

mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 3 MEDALE


PEKIN 2022. KIEDY SANECZKARSTWO NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

12.10-13.20

jedynki - mężczyźni - ślizg 1.

13.50-15.00

jedynki - mężczyźni - ślizg 2.

 

niedziela 6 lutego

12.30-13.40

jedynki - mężczyźni - ślizg 3.

14.15-14.59

jedynki - mężczyźni - ślizg 4. MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

12.50-14.00

kobiety - jedynki - ślizg 1.

14.30-15.40

kobiety - jedynki - ślizg 2.

 

wtorek 8 lutego

12.50-14.00

kobiety - jedynki - ślizg 3.

14.35-15.19

kobiety - jedynki - ślizg 4. MEDALE

 

środa 9 lutego

13.20-13.56

dwójki - zjazd 1

14.35-15.14

dwójki - zjazd 2 MEDALE

 

czwartek 10 lutego

14.30-15.38

sztafeta MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY SHORT TRACK NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

12.00-12.24

kobiety - 500 m - biegi eliminacyjne

12.38-13.10

mężczyźni - 1000 m - biegi eliminacyjne

13.23-13.38

sztafeta mieszana - ćwierćfinały

13.53-14.03

sztafeta mieszana - półfinały

14.18-14.26

sztafeta mieszana - finał B

14.26-14.34

sztafeta mieszana - finał A MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

12.30-12.42

kobiety - 500 m - ćwierćfinały

12.44-13.00

mężczyźni - 1000 m - ćwierćfinały

13.13-13.19

kobiety - 500 m - półfinały

13.20-13.28

mężczyźni - 1000 m - półfinały

13.41-13.46

kobiety - 500 m - finał B

13.46-13.51

kobiety - 500 m - finał A MEDALE

13.52-13.58

mężczyźni - 1000 m - finał B

13.58-14.04

mężczyźni - 1000 m - finał A MEDALE

 

środa 9 lutego

12.00-12.30

mężczyźni - 1500 m - ćwierćfinały

12.44-13.16

kobiety - 1000 m - biegi eliminacyjne

200.29   

13.29-13.44

mężczyźni - 1500 m - półfinały

13.45-13.59

kobiety - 3000 m sztafeta - półfinały

14.13-14.20

mężczyźni - 1500 m - finał B

14.20-14.28

mężczyźni - 1500 m - finał A MEDALE

 

piątek 11 lutego

12.00-12.16

kobiety - 1000 m - ćwierćfinały

12.18-12.42

mężczyźni - 500 m - biegi eliminacyjne

12.55-13.03

kobiety - 1000 m - półfinały

13.04-13.23

mężczyźni - 5000 m sztafeta - półfinały

13.37-13.43

kobiety - 1000 m - finał B

13.43-13.49

kobiety - 1000 m - finał A MEDALE

 

niedziela 13 lutego

12.00-12.12

mężczyźni - 500 m - ćwierćfinały

12.27-12.33

mężczyźni - 500 m - półfinały

12.35-12.44

kobiety - 3000 m sztafeta - finał B

12.44-12.55

kobiety - 3000 m sztafeta - finał A MEDALE

13.09-13.14

mężczyźni - 500 m - finał B

13.14-13.19

mężczyźni - 500 m - finał A

 

środa 16 lutego

12.30-13.00

kobiety - 1500 m - ćwierćfinały

13.15-13.30

kobiety - 1500 m - półfinały

13.32-13.44

mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał B

13.44-13.57

mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał A MEDALE

14.11-14.18

kobiety - 1500 m - finał B

14.18-14.26

kobiety - 1500 m - finał A MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY SKELETON NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

 

czwartek 10 lutego

2.30-3.24

mężczyźni - ślizg 1

4.00-4.55

mężczyźni - ślizg 2

 

piątek 11 lutego

2.30-3.24

kobiety - ślizg 1

4.00-4.55

kobiety - ślizg 2

13.20-14.14

mężczyźni - ślizg 3

14.55-15.40

mężczyźni - ślizg 4 MEDALE

 

sobota 12 lutego

13.20-14.14

kobiety - ślizg 3

14.55-15.40

kobiety - ślizg 4 MEDALE


PEKIN 2022. KIEDY SKOKI NARCIARSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

6.15-7.00

mężczyźni ind. - skocznia normalna - trening

7.20-6.26

mężczyźni ind. - skocznia normalna - kwalifikacje

10.45-11.15

kobiety ind. - skocznia normalna - seria próbna

11.45-12.20

kobiety ind. - skocznia normalna - pierwsza seria

12.35-13.08

kobiety ind. - skocznia normalna - druga seria MEDALE

 

niedziela 6 lutego

11.00-11.35

mężczyźni ind. - skocznia normalna - seria próbna

12.00-12.45

mężczyźni ind. - skocznia normalna - pierwsza seria

13.00-13.33

mężczyźni ind. - skocznia normalna - druga seria MEDALE

 

poniedziałek 7 lutego

11.28-12.07

drużyny mieszane -  seria próbna

12.45-13.36

drużyny mieszane -  pierwsza seria

13.51-14.27

drużyny mieszane - druga seria MEDALE

 

piątek 11 lutego

10.45-11.30

mężczyźni ind. - duża skocznia - trening

12.00-13.06

mężczyźni ind. - duża skocznia - kwalifikacje

 

sobota 12 lutego

11.00-11.35

mężczyźni ind. - duża skocznia - seria próbna

12.00-12.45

mężczyźni ind. - duża skocznia - pierwsza seria

13.00-13.33

mężczyźni ind. - duża skocznia - druga seria MEDALE

 

poniedziałek 14 lutego

11.10-11.49

mężczyźni - drużyny - seria próbna

12.00-12.51

mężczyźni - drużyny - pierwsza seria

13.06-13.42

mężczyźni - drużyny - druga seria MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY SNOWBOARD NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

sobota 5 lutego

3.45-4.45

slopestyle - kobiety - kwalifikacje - przejazd 1

4.47-5.47

slopestyle - kobiety - kwalifikacje - przejazd 2

 

niedziela 6 lutego

2.30-2.55

slopestyle - kobiety - finał przejazd 1

2.57-3.22

slopestyle - kobiety - finał przejazd 2

3.24-3.49

slopestyle - kobiety - finał przejazd 3 MEDALE

5.30-6.30

slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - przejazd 1

6.32-7.32

slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - przejazd 2

 

poniedziałek 7 lutego

5.00-5.25

slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 1

5.27-5.52

slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 2

5.54-6.19

slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 3 MEDALE

 

wtorek 8 lutego

3.40-4.05

kobiety - slalom gigant równoległy - kwalifikacje - przejazd

4.07-4.32

mężczyźni - slalom gigant równoległy - kwalifikacje - przejazd

4.34-4.59

kobiety - slalom gigant równoległy - I runda

5.01-5.26

mężczyźni - slalom gigant równoległy - I runda

7.30-7.48

kobiety - slalom gigant równoległy 1/8 finału

7.48-8.06

mężczyźni - slalom gigant równoległy 1/8 finału

8.06-8.15

kobiety - slalom gigant równoległy ćwierćfinały

8.15-8.24

mężczyźni - slalom gigant równoległy ćwierćfinały

8.24-8.30

kobiety - slalom gigant równoległy półfinały

8.30-8.36

mężczyźni - slalom gigant równoległy półfinały

8.36

kobiety - slalom gigant równoległy mały finał MEDALE

8.43

mężczyźni - slalom gigant równoległy mały finał MEDALE

po małym finale

kobiety - slalom gigant równoległy finał MEDALE

po małym finale

mężczyźni - slalom gigant równoległy finał MEDALE

 

środa 9 lutego

2.30-3.19

kobiety - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 1

3.21-4.10

kobiety - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 2

4.00-4.45

kobiety - snowcross (snowboard cross) - przejazd 1

4.55-5.25

kobiety - snowcross (snowboard cross) - przejazd 2

5.30-6.19

mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 1

6.21-7.10

mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 2

7.30-6.04

kobiety - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału

6.07-6.25

kobiety - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

6.28-6.38

kobiety - snowcross (snowboard cross) - półfinały

6.45

kobiety - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

kobiety - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

 

czwartek 10 lutego

2.30-2.55

kobiety - halfpipe - finał przejazd 1

2.57-3.22

kobiety - halfpipe - finał przejazd 2

3.24-3.49

kobiety - halfpipe - finał przejazd 3 MEDALE

4.15-5.00

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - przejazd 1

5.10-5.40

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - przejazd 2

7.00-7.34

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału

7.37-7.55

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

7.58-8.08

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - półfinały

8.15

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

 

piątek 11 lutego

2.30-2.55

mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 1

2.57-3.22

mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 2

3.24-3.49

mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 3 MEDALE

 

sobota 12 lutego

3.00-3.24

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały

3.30-3.42

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - półfinały

3.50

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - mały finał

po małym finale

drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

 

poniedziałek 14 lutego

2.30-3.14

kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 1

3.15-3.59

kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 2

4.00-4.45

kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 3

6.30-7.14

mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 1

7.15-7.59

mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 2

8.00-8.45

mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 3

 

wtorek 15 lutego

2.30-2.50

kobiety - big air - finał przejazd 1

2.52-3.12

kobiety - big air - finał przejazd 2

3.15-3.35

kobiety - big air - finał przejazd 3 MEDALE

6.00-6.20

mężczyźni - big air - finał przejazd 1

6.22-6.42

mężczyźni - big air - finał przejazd 2

6.45-7.05

mężczyźni - big air - finał przejazd 3 MEDALE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL