Reklama

Reklama

Pekin 2022. Terminarz i godziny występów Polaków na zimowych igrzyskach

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie potrwają przez ponad dwa tygodnie i odbędą się w dniach od 2 do 20 lutego 2022 roku. Sprawdź, kiedy dokładnie startują Polacy i o której godzinie? Prezentujemy pełen terminarz występów reprezentantów Polski z podziałem na dyscypliny. Na igrzyskach w Pekinie o medale powalczy 57 "Biało-Czerwonych".

Na zimowych igrzyskach olimpijskich 2022 w Pekinie przeprowadzone zostaną zmagania w rekordowej liczbie 109 konkurencji w obrębie 15 dyscyplin. Polacy biorą udział w dziesięciu dyscyplinach, a najwięcej przedstawicieli mamy w takich dyscyplinach jak: łyżwiarstwo szybkie (10 osób), biegi narciarskie (9) czy skoki narciarskie (7). 

PEKIN 2022. TERMINARZ IGRZYSK - PROGRAM 20 LUTEGO 2022 (NIEDZIELA). POLACY - KTO STARTUJE?

BOBSLEJE - MEDALE

  • 2.30-3.30 mężczyźni - czwórki - bieg 3
  • 4.20-5.10 mężczyźni - czwórki - bieg 4 - MEDALE

BIEGI NARCIARSKIE - MEDALE

Reklama

  • 4.30-6.30 kobiety - bieg masowy stylem dowolnym 30 km - MEDALE (Izabela Marcisz Magdalena Kobielusz)

CURLING - MEDALE

  • 2.05-5.00 kobiety - finał: Japonia - Wielka Brytania - MEDALE

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

  • 5.00-7.30 pokazy mistrzów

HOKEJ NA LODZIE - MEDALE

  • 5.10 mężczyźni - finał: Finlandia - Rosyjski Komitety Olimpijski - MEDALE

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - MEDALE

  • 2.00 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/8 finału (Polska)
  • 2.40 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/4 finały (ew. Polska)
  • 3.09 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/2 finały (ew. Polska)
  • 3.28 drużyny mieszane - zjazd równoległy - mały finał - MEDALE (ew. Polska)
  • 3.37 drużyny mieszane - zjazd równoległy - finał - MEDALE (ew. Polska)

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IGRZYSK

  • Ceremonia zamknięcia zimowych igrzysk w Pekinie rozpocznie się o godzinie 13.00

PEKIN 2022. TERMINARZ - PROGRAM DYSCYPLINA PO DYSCYPLINIE

PEKIN 2022. KIEDY BIATHLON NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 10.00-11.15 sztafeta mieszana 4 x 6 km MEDALE

poniedziałek 7 lutego

  • 10.00-11.40 kobiety - bieg indywidualny 15 km MEDALE (Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, Anna Mąka, Kinga Zbylut)

wtorek 8 lutego

  • 9.30-11.15 mężczyźni - bieg indywidualny 20 km MEDALE (Grzegorz Guzik)

piątek 11 lutego

  •   10.00-11.10 kobiety - sprint 7,5 km MEDALE (Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, Anna Mąka, Kinga Zbylut)

sobota 12 lutego

  • 10.00-11.15 mężczyźni - sprint 10 km MEDALE (Grzegorz Guzik)

niedziela 13 lutego

  • 10.00-10.40 kobiety - bieg pościgowy 10 km MEDALE (ew. Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, Anna Mąka, Kinga Zbylut)
  • 11.45-12.25 mężczyźni - bieg pościgowy 12,5 km MEDALE (ew. Grzegorz Guzik)

wtorek 15 lutego

  • 10.00-11.15 mężczyźni - sztafeta 4 x 7,5 km MEDALE

środa 16 lutego

  • 8.45-10.00 kobiety - sztafeta 4 x 6 km MEDALE (Polska)

piątek 18 lutego

  • 10.00-10.45 mężczyźni - bieg masowy 15 km MEDALE (ew. Grzegorz Guzik)

sobota 19 lutego

  • 10.00-10.45 kobiety - bieg masowy 12,5 km MEDALE (ew. Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, Anna Mąka, Kinga Zbylut)

PEKIN 2022. KIEDY BIEGI NARCIARSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 8.45-9.35 kobiety - bieg łączony 7,5 km + 7,5 km MEDALE (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)

niedziela 6 lutego

  • 8.00-9.35 mężczyźni - bieg łączony 15 km + 15 km MEDALE (Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)

wtorek 8 lutego

  • 9.00-9.40 kobiety - sprint stylem dowolnym - eliminacje (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 9.50-10.35 mężczyźni - sprint stylem dowolnym - eliminacje (Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)
  • 11.30-11.55 kobiety - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały (ew. Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 11.55-12.25 mężczyźni - sprint stylem dowolnym - ćwierćfinały (ew. Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)
  • 12.25-12.35 kobiety - sprint stylem dowolnym - półfinały (ew. Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 12.35-12.47 mężczyźni - sprint stylem dowolnym - półfinały (ew. Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)
  • 12.47-13.00 kobiety - sprint stylem dowolnym - finał MEDALE (ew. Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 13.00-13.14 mężczyźni - sprint stylem dowolnym - finał MEDALE (ew. Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)

czwartek 10 lutego

  • 8.00-9.30 kobiety - 10 km stylem klasycznym MEDALE (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)

piątek 11 lutego

  • 8.00-9.35 mężczyźni - 15 km stylem klasycznym MEDALE (Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)

sobota 12 lutego

  • 8.30-9.45 kobiety - 4 x 5 km sztafeta MEDALE (Polska)

niedziela 13 lutego

  • 8.00-9.40 mężczyźni - 4 x 10 km sztafeta MEDALE (Polska)

środa 16 lutego

  • 10.00-10.40 kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 10.40-11.30 mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - półfinały (Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)
  • 12.00-12.20 kobiety - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał MEDALE (ew. Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)
  • 12.30-13.00 mężczyźni - sprint drużynowy stylem klasycznym - finał MEDALE (ew. Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)

sobota 19 lutego

  • 7.00-9.45 mężczyźni - bieg masowy 50 km stylem dowolnym MEDALE (Maciej Staręga, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)

niedziela 20 lutego

  • 7.30-9.30 kobiety - bieg masowy stylem dowolnym - MEDALE (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Karolina Kukuczka)

PEKIN 2022. KIEDY BOBSLEJE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

niedziela 13 lutego

2.30-3.13 kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 1

4.00-4.45 kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 2

poniedziałek 14 lutego

  • 2.30-3.15 kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 3
  • 4.00-4.50 kobiety - jedynki (monobob) - ślizg 4 MEDALE
  • 13.05-14.10 mężczyźni - dwójki - bieg 1
  • 14.40-15.45 mężczyźni - dwójki - bieg 2 MEDALE

wtorek 15 lutego

  • 13.15-14.20 mężczyźni - dwójki - bieg 3
  • 14.50-15.35 mężczyźni - dwójki - bieg 4 MEDALE

piątek 18 lutego

  • 13.00-13.43 kobiety - dwójki - ślizg 1
  • 14.30-15.15 kobiety - dwójki - ślizg 2

sobota 19 lutego

  • 2.30-3.30 mężczyźni - czwórki - bieg 1
  • 4.05-5.05 mężczyźni - czwórki - bieg 2
  • 13.00-13.45 kobiety - dwójki - ślizg 3
  • 14.30-15.15 kobiety - dwójki - ślizg 4 MEDALE

niedziela 20 lutego

  • 2.30-3.30 mężczyźni - czwórki - bieg 3
  • 4.20-5.10 mężczyźni - czwórki - bieg 4 MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY CURLING NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

środa 2 lutego

  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 1

czwartek 3 lutego

  • 2.05-4.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 2
  • 7.05-9.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 3
  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 4

piątek 4 lutego

  • 1.35-3.30 pary mieszane - runda grupowa - sesja 5
  • 6.35-6.30 pary mieszane - runda grupowa - sesja 6

sobota 5 lutego

  • 2.05-4.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 7
  • 7.05-9.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 8
  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 9

niedziela 6 lutego

  • 2.05-4.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 10
  • 7.05-9.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 11
  • 13.05-15.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 12

poniedziałek 7 lutego

  • 2.05-4.00 pary mieszane - runda grupowa - sesja 13
  • 13.05 pary mieszane - półfinały

wtorek 8 lutego

  • 7.05-9.00 pary mieszane - mecz o III miejsce MEDALE
  • 13.05-15.00 pary mieszane - finał MEDALE

środa 9 lutego

  • 13.05-16.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 1

czwartek 10 lutego

  • 2.05-5.00 kobiety - runda grupowa - sesja 1
  • 7.05-10.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 2
  • 13.05-16.00 kobiety - runda grupowa - sesja 2

piątek 11 lutego

  • 2.05-5.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 3
  • 7.05-10.00 kobiety - runda grupowa - sesja 3
  • 13.05-16.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 4

sobota 12 lutego

  • 2.05-5.00 kobiety - runda grupowa - sesja 4
  • 7.05-10.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 5
  • 13.05-16.00 kobiety - runda grupowa - sesja 5

niedziela 13 lutego

  • 2.05-5.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 6
  • 7.05-10.00 kobiety - runda grupowa - sesja 6
  • 13.05-16.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 7 

poniedziałek 14 lutego

  • 2.05-5.00 kobiety - runda grupowa - sesja 7
  • 7.05-10.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 8
  • 13.05-16.00 kobiety - runda grupowa - sesja 8

wtorek 15 lutego

  • 2.05-5.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 9
  • 7.05-10.00 kobiety - runda grupowa - sesja 9
  • 13.05-16.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 10

 środa 16 lutego

  • 2.05-5.00 kobiety - runda grupowa - sesja 10
  • 7.05-10.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 11
  • 13.05-16.00 kobiety - runda grupowa - sesja 11

czwartek 17 lutego

  • 2.05-5.00 mężczyźni - runda grupowa - sesja 12
  • 7.05-10.00 kobiety - runda grupowa - sesja 12
  • 13.05 mężczyźni - półfinały

piątek 18 lutego

  • 7.05-10.00 mężczyźni - mecz o III miejsce MEDALE
  • 13.05 kobiety - półfinały

sobota 19 lutego

  • 7.05-10.00 mężczyźni - finał MEDALE
  • 13.05-16.00 kobiety - mecz o III miejsce MEDALE

niedziela 20 lutego

  • 2.05-5.00 kobiety - finał MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY HOKEJ NA LODZIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

TURNIEJ KOBIET - GRUPA A

  • 3 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Szwajcaria - Kanada
  • 3 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Finlandia - Stany Zjednoczone
  • 4 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria
  • 5 lutego 2022 (sobota), godz.5.10: Kanada - Finlandia
  • 5 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji
  • 6 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Szwajcaria - Stany Zjednoczone
  • 7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 5.10: Kanada - Olimpijczycy z Rosji
  • 7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: Finlandia - Szwajcaria
  • 8 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: Stany Zjednoczone - Kanada
  • 8 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: Olimpijczycy z Rosji - Finlandia

TURNIEJ KOBIET - GRUPA B

  • 3 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Chiny - Czechy
  • 3 lutego 2022 (czwartek), godz.9.40: Japonia - Szwecja
  • 4 lutego 2022 (piątek), godz.5.10: Dania - Chiny
  • 5 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Czechy - Szwecja
  • 5 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Dania - Japonia
  • 6 lutego 2022 (niedziela), godz. 9.40: Chiny - Japonia
  • 7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 9.40: Czechy - Dania
  • 7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: Szwecja - Chiny
  • 8 lutego 2022 (wtorek), godz. 9.40: Japonia - Czechy
  • 8 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: Szwecja - Dania

 Ćwierćfinały:

  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: ćwierćfinał 1
  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: ćwierćfinał 2
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 5.10: ćwierćfinał 3
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: ćwierćfinał 4

Półfinały:

  • 14 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 5.10: półfinał 1
  • 14 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 14.10: półfinał 2

Mecze o medale

  • 16 lutego 2022 (środa), godz. 12.30: mecz o III miejsce
  • 17 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: FINAŁ

TURNIEJ MĘŻCZYZN - GRUPA A

  • 10 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Chiny
  • 10 lutego 2022 (czwartek), godz. 14.10: Kanada - Niemcy
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 5.10: Kanada - Stany Zjednoczone
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 9.40: Niemcy - Chiny
  • 13 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Chiny - Kanada
  • 13 lutego 2022 (niedziela), godz. 14.10: Stany Zjednoczone - Niemcy

TURNIEJ MĘŻCZYZN - GRUPA B

  • 9 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: Olimpijczycy z Rosji - Szwajcaria
  • 9 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: Czechy - Dania
  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: Dania - Olimpijczycy z Rosji
  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 9.40: Czechy - Szwajcaria
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Olimpijczycy z Rosji - Czechy
  • 12 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: Szwajcaria - Dania

TURNIEJ MĘŻCZYZN - GRUPA C

  • 10 lutego 2022 (czwartek), godz. 5.10: Szwecja - Łotwa
  • 10 lutego 2022 (czwartek), godz. 9.40: Finlandia - Słowacja
  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 9.40: Szwecja - Słowacja
  • 11 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: Łotwa - Finlandia
  • 13 lutego 2022 (niedziela), godz. 5.10: Słowacja - Łotwa
  • 13 lutego 2022 (niedziela), godz. 9.40: Finlandia - Szwecja

BARAŻE O ĆWIERĆFINAŁ

  • 15 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: baraż o ćwierćfinał 1
  • 15 lutego 2022 (wtorek), godz. 5.10: baraż o ćwierćfinał 2
  • 15 lutego 2022 (wtorek), godz. 9.40: baraż o ćwierćfinał 3
  • 15 lutego 2022 (wtorek), godz. 14.10: baraż o ćwierćfinał 4

ĆWIERĆFINAŁY

  • 16 lutego 2022 (środa), godz. 5.10: ćwierćfinał 1
  • 16 lutego 2022 (środa), godz. 7.00: ćwierćfinał 2
  • 16 lutego 2022 (środa), godz. 9.40: ćwierćfinał 3
  • 16 lutego 2022 (środa), godz. 14.30: ćwierćfinał 4

PÓŁFINAŁY

  • 18 lutego 2022 (piątek), godz. 5.10: półfinał 1
  • 18 lutego 2022 (piątek), godz. 14.10: półfinał 2

MECZE O MEDALE 

  • 19 lutego 2022 (sobota), godz. 14.10: mecz o III miejsce
  • 20 lutego 2022 (niedziela), godz. 5.10: FINAŁ

PEKIN 2022. KIEDY KOMBINACJA NORWESKA NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

środa 9 lutego

  • 8.00-6.35 mężczyźni ind. - normalna skocznia/10 km -  skoki - seria próbna (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)
  • 9.00-9.51 mężczyźni ind. - normalna skocznia/10 km -  skoki - konkurs (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)
  • 12.00-12.35 mężczyźni ind. - normalna skocznia/10 km -  bieg narciarski MEDALE (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

wtorek 15 lutego

  • 8.00-6.35 mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - seria próbna (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)
  • 9.00-9.51 mężczyźni - duża skocznia / 10 km - skoki - konkurs (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)
  • 12.00-12.35 mężczyźni - duża skocznia / 10 km - bieg - MEDALE (Szczepan Kupczak, Andrzej Szczechowicz)

czwartek 17 lutego

  • 8.00-6.35 drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - seria próbna
  • 9.00-9.40 drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - skoki - konkurs
  • 12.00-12.55 drużyny - duża skocznia / 4 x 5 km - bieg narciarski MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY ŁYŻWIARTSWO FIGUROWE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

piątek 4 lutego

  • 3.02-4.15 zawody drużynowe - program krótki solistów
  • 4.41-5.54 zawody drużynowe - taniec rytmiczny (taniec krótki)
  • 6.22-7.55 zawody drużynowe - program krótki par sportowych

niedziela 6 lutego

  • 2.37-3.50 zawody drużynowe - program krótki solistek
  • 4.57-5.44 zawody drużynowe - program dowolny par sportowych

poniedziałek 7 lutego

  • 2.22-3.01 zawody drużynowe - program dowolny solistów
  • 3.31-4.10 zawody drużynowe - taniec dowolny par tanecznych
  • 4.37-5.16 zawody drużynowe - program dowolny solistek - MEDALE

wtorek 8 lutego

  • 2.22-6.30 soliści - program krótki

czwartek 10 lutego

  • 2.38-6.27 soliści - program dowolny MEDALE

sobota 12 lutego

  • 12.07-15.38 taniec rytmiczny- taniec krótki (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)

poniedziałek 14 lutego

  • 2.22-5.36 taniec dowolny par tanecznych MEDALE (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)

wtorek 15 lutego

  • 11.08-15.25 solistki - program krótki (Jekatierina Kurakowa)

czwartek 17 lutego

  • 11.08-14.57 solistki - program dowolny MEDALE (Jekatierina Kurakowa)

piątek 18 lutego

  • 11.38-14.43 pary sportowe - program krótki

sobota 19 lutego

  • 12.08-14.53 program dowolny par sportowych MEDALE

niedziela 20 lutego

  • 5.00-7.30 pokazy mistrzów

PEKIN 2022. KIEDY ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 9.30-10.51 kobiety - 3000 m MEDALE (rezerwowa Natalia Czerwonka)

niedziela 6 lutego

  • 9.30-11.15 mężczyźni - 5000 m MEDALE

poniedziałek 7 lutego

  • 9.30-10.50 kobiety - 1500 m MEDALE (Natalia Czerwonka, Karolina Bosiek?)

wtorek 8 lutego

  • 11.30-12.50 mężczyźni - 1500 m MEDALE (Zbigniew Bródka)

czwartek 10 lutego

  • 13.00-14.16 kobiety - 5000 m MEDALE (rezerwowa Magdalena Czyszczoń)

piątek 11 lutego

  • 9.00-10.55 mężczyźni - 10000 m MEDALE

sobota 12 lutego

  • 9.00-9.23 kobiety - bieg drużynowy - ćwierćfinały (Polska)
  • 9.53-10.34 mężczyźni - 500 m MEDALE (Marek Kania, Piotr Michalski, Damian Żurek?)

niedziela 13 lutego

  • 14.00-14.26 mężczyźni - bieg drużynowy - ćwierćfinały
  • 14.56-15.37 kobiety - 500 m MEDALE (Andżelika Wójcik, Kaja Ziomek)

wtorek 15 lutego

  • 7.30-7.42 kobiety - bieg drużynowy - półfinały (Polska)
  • 7.52-6.04 mężczyźni - bieg drużynowy - półfinały 
  • 8.24-6.30 kobiety - bieg drużynowy - finał D (ew. Polska)
  • 8.30-6.36 kobiety - bieg drużynowy - finał C (ew. Polska)
  • 8.43-6.49 mężczyźni - bieg drużynowy - finał D
  • 8.49-6.55 mężczyźni - bieg drużynowy - finał C
  • 9.22-9.28 kobiety - bieg drużynowy finał B MEDALE (ew. Polska)
  • 9.28-9.34 kobiety - bieg drużynowy finał A MEDALE (ew. Polska)
  • 9.41-9.47 mężczyźni - bieg drużynowy finał B MEDALE
  • 9.47-9.53 mężczyźni - bieg drużynowy finał A MEDALE

czwartek 17 lutego

  • 9.30-10.42 kobiety - 1000 m (Andżelika Wójcik, Karolina Bosiek?)

piątek 18 lutego

  • 9.30-10.40 mężczyźni - 1000 m MEDALE (Piotr Michalski, Damian Żurek?)

sobota 19 lutego

  • 8.00-6.30 mężczyźni - start masowy - półfinały (Zbigniew Bródka, Artur Janicki)
  • 8.45-9.15 kobiety - start masowy - półfinały (Karolina Bosiek?)
  • 9.30-9.45 mężczyźni - start masowy - finał MEDALE (ew. Zbigniew Bródka, Artur Janicki)
  • 10.00-10.15 kobiety - start masowy - finał MEDALE (ew. Karolina Bosiek?)

PEKIN 2022. KIEDY NARCIARSTWO ALPEJSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

niedziela 6 lutego

  • 4.00-6.19 mężczyźni - zjazd MEDALE (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)

poniedziałek 7 lutego

  • 3.15-4.55 kobiety - slalom gigant zjazd 1 (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)
  • 6.45-6.39 kobiety - slalom gigant zjazd 2 MEDALE (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)

wtorek 8 lutego

  • 4.00-6.14 mężczyźni - supergigant MEDALE (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)

środa 9 lutego

  • 3.15-4.50 kobiety - slalom zjazd 1 (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)
  • 6.45-6.29 kobiety - slalom zjazd 2 MEDALE (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)

czwartek 10 lutego

  • 3.30-5.45 mężczyźni - superkombinacja - zjazd (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)
  • 7.15-6.59 mężczyźni - superkombinacja - slalom MEDALE (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)

piątek 11 lutego

  • 4.00-6.09 kobiety - supergigant MEDALE (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)

niedziela 13 lutego

  • 3.15-5.15 mężczyźni - slalom gigant zjazd 1 (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)
  • 6.45-6.49 mężczyźni - slalom gigant zjazd 2 MEDALE (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)

wtorek 15 lutego

  • 4.00-5.59 kobiety - zjazd MEDALE (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)

środa 16 lutego

  • 3.15-5.10 mężczyźni - slalom zjazd 1 (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)
  • 6.45-6.39 mężczyźni - slalom zjazd 2 MEDALE (Michał Jasiczek, Paweł Pyjas)

czwartek 17 lutego

  • 3.30-5.00 kobiety - superkombinacja - zjazd (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)
  • 7.00-6.19 kobiety - superkombinacja - slalom MEDALE (Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Zuzanna Czapska, Hanna Zięba)

sobota 19 lutego

  • 4.00-4.44 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/8 finału (Polska)
  • 4.47-5.10 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/4 finały (ew. Polska)
  • 5.14-5.29 drużyny mieszane - zjazd równoległy - 1/2 finały (ew. Polska)
  • 5.37-5.43 drużyny mieszane - zjazd równoległy - mały finał MEDALE (ew. Polska)
  • 5.46-5.54 drużyny mieszane - zjazd równoległy - finał MEDALE (ew. Polska)

PEKIN 2022. KIEDY NARCIARSTWO DOWOLNE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

 czwartek 3 lutego

  • 11.00-11.45 jazda po muldach - kobiety  - kwalifikacje 1
  • 12.45-13.30 jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 1

sobota 5 lutego

  • 11.00-11.30 jazda po muldach - mężczyźni - kwalifikacje 2
  • 12.30-13.00 jazda po muldach - mężczyźni - finał 1
  • 13.05-13.30 jazda po muldach - mężczyźni - finał 2
  • 13.40-13.55 jazda po muldach - mężczyźni - finały 3 MEDALE

niedziela 6 lutego

  • 11.00-11.30 jazda po muldach - kobiety - kwalifikacje - 2
  • 12.30-13.00 jazda po muldach - kobiety - finał 1
  • 13.05-13.30 jazda po muldach - kobiety - finał 2
  • 13.40-13.55 jazda po muldach - kobiety - finał 3 MEDALE

poniedziałek 7 lutego

  • 2.30-3.14 kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 1
  • 3.15-3.59 kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 2
  • 4.00-4.44 kobiety - big air - kwalifikacje - zjazd 3
  • 6.30-7.14 mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 1
  • 7.15-7.59 mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 2
  • 8.00-8.44 mężczyźni - big air - kwalifikacje - zjazd 3

wtorek 8 lutego

  • 3.00-3.20 kobiety - big air - finał zjazd 1
  • 3.22-3.42 kobiety - big air - finał zjazd 2
  • 3.45-4.05 kobiety - big air - finał zjazd 3 MEDALE

środa 9 lutego

  • 4.00-4.20 mężczyźni - big air - finał zjazd 1
  • 4.22-4.42 mężczyźni - big air - finał zjazd 2
  • 4.45-5.05mężczyźni - big air - finał zjazd 3 MEDALE

czwartek 10 lutego

  • 12.00-12.45 drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 1
  • 12.50-13.15 drużyny mieszane - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

niedziela 13 lutego

  • 3.00-3.59 kobiety - slopestyle -  kwal. zjazd 1
  • 4.01-5.00 kobiety - slopestyle -  kwal. zjazd 2
  • 12.00-12.40 kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1
  • 12.45-13.15 kobiety - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2

poniedziałek 14 lutego

  • 2.30-2.55 kobiety - slopestyle - finał zjazd 1
  • 2.57-3.22 kobiety - slopestyle - finał zjazd 2
  • 3.24-3.49 kobiety - slopestyle - finał zjazd 3 MEDALE
  • 5.30-6.30 mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 1
  • 6.32-7.32 mężczyźni - slopestyle - kwalifikacje - zjazd 2
  • 12.00-12.55 kobiety - skoki akrobatyczne - finał 1
  • 13.00-13.15 kobiety - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

wtorek 15 lutego

  • 2.30-2.55 mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 1
  • 2.57-3.22 mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 2
  • 3.24-3.50 mężczyźni - slopestyle - finał zjazd 3 MEDALE
  • 12.00-12.40 mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje 1
  • 12.45-13.15 mężczyźni - skoki akrobatyczne - kwalifikacje - 2 

środa 16 lutego

  • 12.00-12.55 mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 1
  • 13.00-13.15 mężczyźni - skoki akrobatyczne - finał 2 MEDALE

czwartek 17 lutego

  • 2.30-3.19 kobiety - halfpipe zjazd 1
  • 3.21-4.10 kobiety - halfpipe  zjazd 2
  • 4.30-5.15 kobiety - skicross 
  • 5.30-6.19 mężczyźni - halfpipe  zjazd 1
  • 6.21-7.10 mężczyźni - halfpipe  zjazd 2
  • 7.00-7.32 kobiety - skicross - 1/8 finału
  • 7.35-7.51 kobiety - skicross - ćwierćfinały
  • 7.54-6.02 kobiety - skicross - półfinały
  • 8.10 kobiety - skicross - mały finał
  • po małym finale: kobiety - skicross - finał MEDALE

piątek 18 lutego

  • 2.30-2.55 kobiety - halfpipe - finał zjazd 1
  • 2.57-3.22 kobiety - halfpipe - finał zjazd 2
  • 3.24-3.49 kobiety - halfpipe - finał zjazd 3 MEDALE
  • 4.45-5.30 mężczyźni - skicross - Seeding
  • 7.45-8.17 mężczyźni - skicross - 1/8 finału
  • 8.20-8.36 mężczyźni - skicross - ćwierćfinały
  • 8.39-8.47 mężczyźni - skicross - półfinały
  • 8.55 mężczyźni - skicross - mały finał
  • po małym finale: mężczyźni - skicross - finał MEDALE

sobota 19 lutego

  • 2.30-2.55 mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 1
  • 2.57-3.22 mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 2
  • 3.24-3.49 mężczyźni - halfpipe - finał zjazd 3 MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY SANECZKARSTWO NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 12.10-13.20 jedynki - mężczyźni - ślizg 1. (Mateusz Sochowicz)
  • 13.50-15.00 jedynki - mężczyźni - ślizg 2. (Mateusz Sochowicz)

niedziela 6 lutego

  • 12.30-13.40 jedynki - mężczyźni - ślizg 3. (Mateusz Sochowicz)
  • 14.15-14.59 jedynki - mężczyźni - ślizg 4. MEDALE (Mateusz Sochowicz)

poniedziałek 7 lutego

  • 12.50-14.00 kobiety - jedynki - ślizg 1.  (Klaudia Domaradzka)
  • 14.30-15.40 kobiety - jedynki - ślizg 2.  (Klaudia Domaradzka)

wtorek 8 lutego

  • 12.50-14.00 kobiety - jedynki - ślizg 3.  (Klaudia Domaradzka)
  • 14.35-15.19 kobiety - jedynki - ślizg 4. MEDALE (Klaudia Domaradzka)

środa 9 lutego

  • 13.20-13.56 dwójki - zjazd 1 (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)
  • 14.35-15.14 dwójki - zjazd 2 MEDALE (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

czwartek 10 lutego

  • 14.30-15.38 sztafeta MEDALE (Polska)

PEKIN 2022. KIEDY SHORT TRACK NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 12.00-12.24 kobiety - 500 m - biegi eliminacyjne (Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nikola Mazur) 
  • 12.38-13.10 mężczyźni - 1000 m - biegi eliminacyjne
  • 13.23-13.38 sztafeta mieszana - ćwierćfinały (Polska)
  • 13.53-14.03 sztafeta mieszana - półfinały (ew. Polska)
  • 14.18-14.26 sztafeta mieszana - finał B (ew. Polska)
  • 14.26-14.34 sztafeta mieszana - finał A MEDALE (ew. Polska)

poniedziałek 7 lutego

  • 12.30-12.42 kobiety - 500 m - ćwierćfinały (Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nikola Mazur)
  • 12.44-13.00 mężczyźni - 1000 m - ćwierćfinały
  • 13.13-13.19 kobiety - 500 m - półfinały (ew. Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nikola Mazur)
  • 13.20-13.28 mężczyźni - 1000 m - półfinały
  • 13.41-13.46 kobiety - 500 m - finał B (ew. Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nikola Mazur)
  • 13.46-13.51 kobiety - 500 m - finał A MEDALE (ew. Natalia Maliszewska, Patrycja Maliszewska, Nikola Mazur)
  • 13.52-13.58 mężczyźni - 1000 m - finał B
  • 13.58-14.04 mężczyźni - 1000 m - finał A MEDALE

środa 9 lutego

  • 12.00-12.30 mężczyźni - 1500 m - ćwierćfinały (Michał Niewiński)
  • 12.44-13.16 kobiety - 1000 m - biegi eliminacyjne (Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 13.29-13.44 mężczyźni - 1500 m - półfinały (ew. Michał Niewiński)
  • 13.45-13.59 kobiety - 3000 m sztafeta - półfinały (Polska)
  • 14.13-14.20 mężczyźni - 1500 m - finał B (ew. Michał Niewiński)
  • 14.20-14.28 mężczyźni - 1500 m - finał A MEDALE (ew. Michał Niewiński)

piątek 11 lutego

  • 12.00-12.16 kobiety - 1000 m - ćwierćfinały (Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 12.18-12.42 mężczyźni - 500 m - biegi eliminacyjne
  • 12.55-13.03 kobiety - 1000 m - półfinały (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 13.04-13.23 mężczyźni - 5000 m sztafeta - półfinały
  • 13.37-13.43 kobiety - 1000 m - finał B (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 13.43-13.49 kobiety - 1000 m - finał A MEDALE (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)

niedziela 13 lutego

  • 12.00-12.12 mężczyźni - 500 m - ćwierćfinały
  • 12.27-12.33 mężczyźni - 500 m - półfinały
  • 12.35-12.44 kobiety - 3000 m sztafeta - finał B (ew. Polska)
  • 12.44-12.55 kobiety - 3000 m sztafeta - finał A MEDALE (ew. Polska)
  • 13.09-13.14 mężczyźni - 500 m - finał B
  • 13.14-13.19 mężczyźni - 500 m - finał A

środa 16 lutego

  • 12.30-13.00 kobiety - 1500 m - ćwierćfinały (Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 13.15-13.30 kobiety - 1500 m - półfinały (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 13.32-13.44 mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał B
  • 13.44-13.57 mężczyźni - 5000 m sztafeta - finał A MEDALE
  • 14.11-14.18 kobiety - 1500 m - finał B (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)
  • 14.18-14.26 kobiety - 1500 m - finał A MEDALE (ew. Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska)

PEKIN 2022. KIEDY SKELETON NA IGRZYSKACH? TERMINARZ

czwartek 10 lutego

  • 2.30-3.24 mężczyźni - ślizg 1
  • 4.00-4.55 mężczyźni - ślizg 2

piątek 11 lutego

  • 2.30-3.24 kobiety - ślizg 1
  • 4.00-4.55 kobiety - ślizg 2
  • 13.20-14.14 mężczyźni - ślizg 3
  • 14.55-15.40 mężczyźni - ślizg 4 MEDALE

sobota 12 lutego

  • 13.20-14.14 kobiety - ślizg 3
  • 14.55-15.40 kobiety - ślizg 4 MEDALE

PEKIN 2022. KIEDY SKOKI NARCIARSKIE NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 6.15-7.00 mężczyźni ind. - skocznia normalna - trening (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 7.20-6.26 mężczyźni ind. - skocznia normalna - kwalifikacje (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 10.45-11.15 kobiety ind. - skocznia normalna - seria próbna (Nicole Konderla, Kinga Rajda)
  • 11.45-12.20 kobiety ind. - skocznia normalna - pierwsza seria (Nicole Konderla, Kinga Rajda)
  • 12.35-13.08 kobiety ind. - skocznia normalna - druga seria MEDALE (ew. Nicole Konderla, Kinga Rajda)

niedziela 6 lutego

  • 11.00-11.35 mężczyźni ind. - skocznia normalna - seria próbna (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 12.00-12.45 mężczyźni ind. - skocznia normalna - pierwsza seria (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 13.00-13.33 mężczyźni ind. - skocznia normalna - druga seria MEDALE (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)

poniedziałek 7 lutego

  • 11.28-12.07 drużyny mieszane -  seria próbna (Polska)
  • 12.45-13.36 drużyny mieszane -  pierwsza seria (Polska)
  • 13.51-14.27 drużyny mieszane - druga seria MEDALE (Polska)

piątek 11 lutego

  • 10.45-11.30 mężczyźni ind. - duża skocznia - trening (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 12.00-13.06 mężczyźni ind. - duża skocznia - kwalifikacje (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)

sobota 12 lutego

  • 11.00-11.35 mężczyźni ind. - duża skocznia - seria próbna (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 12.00-12.45 mężczyźni ind. - duża skocznia - pierwsza seria (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)
  • 13.00-13.33 mężczyźni ind. - duża skocznia - druga seria MEDALE (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Stefan Hula)

poniedziałek 14 lutego

  • 11.10-11.49 mężczyźni - drużyny - seria próbna (Polska)
  • 12.00-12.51 mężczyźni - drużyny - pierwsza seria (Polska)
  • 13.06-13.42 mężczyźni - drużyny - druga seria MEDALE (Polska)

PEKIN 2022. KIEDY SNOWBOARD NA IGRZYSKACH? TERMINARZ. POLACY - KTO STARTUJE?

sobota 5 lutego

  • 3.45-4.45 slopestyle - kobiety - kwalifikacje - przejazd 1
  • 4.47-5.47 slopestyle - kobiety - kwalifikacje - przejazd 2

niedziela 6 lutego

  • 2.30-2.55 slopestyle - kobiety - finał przejazd 1
  • 2.57-3.22 slopestyle - kobiety - finał przejazd 2
  • 3.24-3.49 slopestyle - kobiety - finał przejazd 3 MEDALE
  • 5.30-6.30 slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - przejazd 1
  • 6.32-7.32 slopestyle - mężczyźni - kwalifikacje - przejazd 2

poniedziałek 7 lutego

  • 5.00-5.25 slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 1
  • 5.27-5.52 slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 2
  • 5.54-6.19 slopestyle - mężczyźni - finał przejazd 3 MEDALE

wtorek 8 lutego

  • 3.40-4.05 kobiety - slalom gigant równoległy - kwalifikacje - przejazd (Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 4.07-4.32 mężczyźni - slalom gigant równoległy - kwalifikacje - przejazd (Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • 4.34-4.59 kobiety - slalom gigant równoległy - I runda (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 5.01-5.26 mężczyźni - slalom gigant równoległy - I runda (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • 7.30-7.48 kobiety - slalom gigant równoległy 1/8 finału (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 7.48-8.06 mężczyźni - slalom gigant równoległy 1/8 finału (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • 8.06-8.15 kobiety - slalom gigant równoległy ćwierćfinały (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 8.15-8.24 mężczyźni - slalom gigant równoległy ćwierćfinały (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • 8.24-8.30 kobiety - slalom gigant równoległy półfinały (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 8.30-8.36 mężczyźni - slalom gigant równoległy półfinały (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • 8.36 kobiety - slalom gigant równoległy mały finał MEDALE (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • 8.43 mężczyźni - slalom gigant równoległy mały finał MEDALE (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)
  • po małym finale: kobiety - slalom gigant równoległy finał MEDALE (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela-Nowaczyk, Aleksandra Michalik)
  • po małym finale: mężczyźni - slalom gigant równoległy finał MEDALE (ew. Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)

środa 9 lutego

  • 2.30-3.19 kobiety - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 1
  • 3.21-4.10 kobiety - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 2
  • 4.00-4.45 kobiety - snowcross (snowboard cross) - przejazd 1
  • 4.55-5.25 kobiety - snowcross (snowboard cross) - przejazd 2
  • 5.30-6.19 mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 1
  • 6.21-7.10 mężczyźni - halfpipe - kwalifikacje - przejazd 2
  • 7.30-6.04 kobiety - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału
  • 6.07-6.25 kobiety - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały
  • 6.28-6.38 kobiety - snowcross (snowboard cross) - półfinały
  • 6.45 kobiety - snowcross (snowboard cross) - mały finał
  • po małym finale: kobiety - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

czwartek 10 lutego

  • 2.30-2.55 kobiety - halfpipe - finał przejazd 1
  • 2.57-3.22 kobiety - halfpipe - finał przejazd 2
  • 3.24-3.49 kobiety - halfpipe - finał przejazd 3 MEDALE
  • 4.15-5.00 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - przejazd 1
  • 5.10-5.40 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - przejazd 2
  • 7.00-7.34 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - 1/8 finału
  • 7.37-7.55 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały
  • 7.58-8.08 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - półfinały
  • 8.15 mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - mały finał
  • po małym finale: mężczyźni - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

piątek 11 lutego

  • 2.30-2.55 mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 1
  • 2.57-3.22 mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 2
  • 3.24-3.49 mężczyźni - halfpipe - finał przejazd 3 MEDALE

sobota 12 lutego

  • 3.00-3.24 drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - ćwierćfinały
  • 3.30-3.42 drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - półfinały
  • 3.50 drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - mały finał
  • po małym finale: drużyny mieszane - snowcross (snowboard cross) - finał MEDALE

poniedziałek 14 lutego

  • 2.30-3.14 kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 1
  • 3.15-3.59 kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 2
  • 4.00-4.45 kobiety - big air - kwalifikacje - przejazd 3
  • 6.30-7.14 mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 1
  • 7.15-7.59 mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 2
  • 8.00-8.45 mężczyźni - big air - kwalifikacje - przejazd 3

wtorek 15 lutego

  • 2.30-2.50 kobiety - big air - finał przejazd 1
  • 2.52-3.12 kobiety - big air - finał przejazd 2
  • 3.15-3.35 kobiety - big air - finał przejazd 3 MEDALE
  • 6.00-6.20 mężczyźni - big air - finał przejazd 1
  • 6.22-6.42 mężczyźni - big air - finał przejazd 2
  • 6.45-7.05  mężczyźni - big air - finał przejazd 3 MEDALE

Pekin 2022 - terminarz dzień po dniu



Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL