23. kolejka 1. ligi: Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 0-0

2 czerwca na Stadion OSiR odbył się pojedynek 23. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Stomilu Olsztyn i Chrobry. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

23. kolejka Polska - 1. liga
2020-06-02 18:00 | Stadion: Stadion OSiR | Arbiter: D. Sulikowski
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
0
0

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć drużyna Stomilu Olsztyn wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Adriana Benedyczaka z Chrobry, a w 38. minucie Janusza Bucholca z drużyny przeciwnej.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Jakubowi Mosakowskiemu, piłkarzowi Stomilu Olsztyn. W 67. minucie Artur Siemaszko zastąpił Erica Molloya.

Między 68. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Stomilu Olsztyn: Grzegorz Lech, Mateusz Gancarczyk, na ich miejsce weszli: Koki Hinokio, Jurich Carolina. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Marcela Ziemanna, Miłosza Kozaka zajęli: Maksymilian Banaszewski, Damian Piotrowski. W 77. minucie arbiter przyznał kartkę Michałowi Ilkowowi-Gołąbowi z Chrobry.

Michał Szromnik
38′ Janusz Bucholc
Michał Ilków-Gołąb77′
67′ Jakub Mosakowski
Mikołaj Lebedyński

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze Chrobry dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Zespół Stomilu Olsztyn w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Już w najbliższy piątek jedenastka Chrobry zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie GKS Bełchatów. Natomiast w niedzielę Zagłębie Sosnowiec będzie gościć zespół Stomilu Olsztyn.