Mjøndalen IF - Stabok IF 0-1 (0-1). Liga norweska - 26. kolejka Eliteserien

W starciu 26. kolejki norweskiej Eliteserien, które rozegrane zostało 29 listopada, jedenastka Mjondalen przegrała ze Stabok 0-1 (0-1). Mecz odbył się na Consto Arena w Mjøndalen.

26. kolejka Norwegia - Eliteserien
2020-11-29 18:00 | Stadion: Consto Arena | Widzów: 200 | Arbiter: Sigurd Smehus Kringstad
Mjøndalen IF
Stabok IF
0
1
E. Bohinen 1'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć pojedynków drużyna Mjondalen wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu jedynego gola meczu strzelił Emil Bohinen dla jedenastki Stabok. Bramka padła w tej samej minucie. Przy zdobyciu bramki pomagał Sammy Siddharta.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Yaw Ihle z zespołu gości. Była to 45. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Stabok.

Drugą połowę zespół Mjondalen rozpoczął w zmienionym składzie, za Martina Rønninga wszedł Shuaibu Ibrahim. Na drugą połowę jedenastka Mjondalen wyszła w zmienionym składzie, za Isaaca Twuma wszedł Erik Stavas.

W 53. minucie Kornelius Hansen został zastąpiony przez Darrena Maatsena. W 66. minucie w zespole Stabok doszło do zmiany. Nicolas Jenssen wszedł za Yawa Ihlego. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Stabok: Nicolasowi Jenssenowi w 77. i Marcusowi Sandbergowi w 81. minucie.

Chwilę później trener Stabok postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 84. minucie na plac gry wszedł Luc Kassi, a murawę opuścił Marcus Antonsson. A trener Mjondalen wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Larsa Larsena. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Fredrik Brustad. W drugiej połowie nie padły bramki.

Marcus Sandberg81′
86′ Syver Skaar Eriksen
Sturla Ottesen
Markus Nakkim
Yaw Ihle Amankwah45′ 66′
Sondre Solholm Johansen
Gustav Valsvik
90′ Vetle Winger Dragsnes
Mats Solheim
46′ Isaac Twum
Kaloyan Kalinov Kostadinov
Ole Amund Sveen
Sammy Solitaire Siddharta Skytte
Christian Gauseth
Emil Bohinen  1′
86′ Fredrik Brustad
Kornelius Normann Hansen53′
Sondre Liseth
Marcus Antonsson84′
46′ Martin Rønning Ovenstad
Oliver Valaker Edvardsen
Jorge Miguel Soares Vieira
Jonas Vatne Brauti
Quint Jansen
Nicolas Pignatel Jenssen66′ 77′
90′ Joackim Olsen Solberg
Jørgen Olsen Øveraas
William Sell
Luc Kassi84′
86′ Lars Olden Larsen
Tortol Lumanza Lembi
Stian Semb Aasmundsen
Kristian Bernt Torgersen
46′ Erik Stavas Skistad
Erik Botheim
86′ Andreas Hellum
Kosuke Kinoshita
46′ Shuaibu Lalle Ibrahim
Darren Maatsen53′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał zawodników Mjondalen żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał trzy żółte.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Stabok w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.