Reklama

Reklama

NBA. Eric Bledsoe zakażony koronawirusem

Koszykarz Milwaukee Bucks Eric Bledsoe jest zakażony koronawirusem. "Nie mam żadnych symptomów, czuję się dobrze. Czekam na możliwość dołączenia do drużyny" - przekazał portalowi ESPN. "Kozły" przebywają w Orlando, gdzie 30 lipca ma zostać wznowiony sezon ligi NBA.

Bledsoe jest podstawowym rozgrywającym Bucks. W tym sezonie średnio notował 15,4 punktu oraz 5,4 asysty. Jego zespół może natomiast się pochwalić najlepszym bilansem w lidze - 53 zwycięstwa i 12 porażek.

Do parku rozrywki Disney World ekipa z Milwaukee dotarła 9 lipca. Pierwszy sparing ma rozegrać 23 lipca z San Antonio Spurs, a mecz o stawkę 31 lipca z Boston Celtics.

Kiedy Bledsoe będzie wolny od koronawirusa, może ruszyć do Orlando. Na miejscu będzie jeszcze musiał przejść dwudniową kwarantannę.

30 lipca ma zostać wznowiony sezon z udziałem 22 drużyn. Pierwsza faza restartu rozgrywek potrwa dwa tygodnie, a każdy zespół rozegra po osiem spotkań. Po niej rozpocznie się play off. Mistrz ma być znany najpóźniej 13 października.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy