Reklama

Reklama

Chalidow przed KSW 21: Będę jak przeciwnicy Pudzianowskiego

W sobotni wieczór na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki. W walce wieczoru KSW 21 rywalem Mameda Chalidowa będzie Kendall Grove.

Podczas treningu dla mediów najbardziej popularny zawodnik polskiego MMA tryskał dobrym humorem. Chalidow zademonstrował nawet taktykę, która pomoże mu pokonać mierzącego 198 cm Amerykanina.

Trener Czeczena z polskim paszportem stanął na podwyższeniu i wysoko ustawił mu tarcze. Chalidow popisał się wówczas wysokim kopnięciem, dzięki któremu będzie mógł dostać się do szczęki wyższego o głowę rywala (Mamed mierzy 183 cm).

Po treningu Chalidow żartował, że nic więcej na sobotnią galę nie przygotował. "Nic innego nie mam. A jak się go nie uda trafić? To będę klepał jak przeciwnicy Pudziana" - śmiał się ulubieniec polskiej publiczności w rozmowie z serwisem sporty-walki.org.

Reklama

Widać nie tylko fani byli zdegustowani postawą ostatnich rywali Mariusza. Forma, jaką zaprezentowali Bob Sapp czy Christos Piliafas była, delikatnie rzecz ujmując, daleka od przyzwoitej.

Przypomnijmy, że pierwotnie rywalem Chalidowa w walce wieczoru na KSW 21 miał być Melvin Manhoef. Utytułowany Holender z powodu kontuzji musiał jednak odwołać swój przylot do Polski. W jego miejsce federacja KSW zakontraktowała Grove’a, który przez lata ze zmiennym szczęściem walczył na galach prestiżowej organizacji UFC.

"Wiadomo, że jestem zawiedziony, że moim przeciwnikiem nie będzie Manhoef, bo przez dwa miesiące przygotowywałem się pod niego i chciałem, żeby do tej walki doszło. Jestem dobrze przygotowany do walki, chociaż jest mi już obojętne z kim ją stoczę"- dodał Chalidow.

KSW 21 odbędzie się 1 grudnia na warszawskim Torwarze. Tak prezentuje się zestaw walk:

Walka wieczoru:

Mamed Chalidow - Kendall Grove (kat. wagowa 84 kg)

Walka o pas mistrza KSW w wadze średniej:

Michał Materla - Rodney Wallace (kat. wagowa 84 kg)

Walka o pas mistrza KSW w wadze półśredniej:

Aslambek Saidov - Borys Mańskowski (kat. wagowa 77 kg)

Walka o pas mistrza KSW w wadze lekkiej:

Artur Sowiński - Maciej Jewtuszko (kat. wagowa 70 kg)

Pozostałe walki:

Krzysztof Kułak - Piotr Strus (kat. wagowa 84 kg)

Terry Martin - Matt Horwich (kat. wagowa 84 kg)

Paulina Bońkowska - Karolina Kowalkiewicz (kat. wagowa 55 kg)

Sprawdź plan transmisji KSW 21 w TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje