Reklama

Reklama

Iga Świątek zaskoczyła - pokazały to kamery

Poza wysokimi umiejętnościami tenisowymi Iga Świątek popisała się także niezłymi umiejętnościami piłkarskimi. Pokazały ją kamerami monitorujące wydarzenia poza kortem.

Iga Świątek z wielką władzą nad piłeczką tenisową

Umiejętności tenisowe Igi Świątek są bardzo wysokie, aczkolwiek nie pozwoliły jej wygrać w półfinale z Amerykanką Danielle Collins. Polka zakończyła udział w Australian Open na półfinale, ale przez ponad tydzień elektryzowała polskich kibiców, którzy zarywali dla niej nocki i poranki. 

CZYTAJ TAKŻE: Ludzie tacy jak Iga Świątek odmienili polski sport

Reklama

Iga Świątek z wielką władzą nad piłeczką tenisową

Przed półfinałem z Danielle Collins emocje były ogromne, a kamery telewizyjne pokazały, co dzieje się poza kortem, w pomieszczeniach rozgrzewkowych. To tam Iga Świątek popisała się sporymi umiejętnościami piłkarskimi, podbijając wielokrotnie nogą piłkę i to nie nożną, a małą piłeczkę tenisową. 

Iga Świątek zabawiała się żonglerką, podbijając piłeczkę na zmianę lewą i prawą nogą, czym pokazała swoją dużą sprawność i umiejętności.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy