CD Mirandés - Malaga Club de Futbol 1-0 (0-0). Liga hiszpańska - 27. kolejka Segunda División

1 marca na Estadio Municipal de Anduva w Mirandzie de Ebro odbyło się starcie 27. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Mirandésu i Malaga CF. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mirandésu 1-0.

27. kolejka Hiszpania - Segunda División
2021-03-01 19:00 | Stadion: Estadio Municipal de Anduva | Arbiter: Iñaki Bikandi Garrido
CD Mirandés
Malaga Club de Futbol
1
0
Dani Vivian 73'

Od pierwszych minut drużyna Malaga CF zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Mirandésu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Carlosowi Martínezowi z drużyny gospodarzy. Była to 45. minuta meczu.

Trener Mirandésu postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 61. minucie zastąpił zmęczonego Víctora Meseguera. Na boisko wszedł Álex López, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 63. minucie sędzia pokazał kartkę Naïsowi Djouahrze, piłkarzowi gospodarzy.

W 66. minucie Pablo Chavarría został zastąpiony przez Caye Quintanę. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Áleksowi Lópezowi z Mirandésu. W 71. minucie w jedenastce Malaga CF doszło do zmiany. Ramón Enríquez wszedł za Luisa Muñoza.

Jedyną bramkę meczu zdobył Dani Vivian dla zespołu Mirandésu. Bramka padła w tej samej minucie. Asystę zaliczył Víctor Gómez.

Na 12 minut przed zakończeniem spotkania w jedenastce Mirandésu doszło do zmiany. Genaro Rodríguez wszedł za Naïsa Djouahrę. W następstwie utraty bramki trener Malaga CF postanowił zagrać agresywniej. W 81. minucie zmienił obrońcę Josuę Mejíasa i na pole gry wprowadził napastnika Julia Martíneza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W tej samej minucie Jozabed został zmieniony przez Carlosa Orlandę, a za Joaquína Muñoza wszedł na boisko Jairo Samperio, co miało wzmocnić jedenastkę Malaga CF. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Crista Gonzáleza na Maria Barca.

W 87. minucie sędzia przyznał kartkę Carlosowi Orlandzie z zespołu gości.

Alexander David González Sibulo
 73′ Daniel Vivian Moreno
Josua Antonio Mejías García81′
Juan Berrocal González
Juan De Dios Rivas Margalef
45′ Carlos Julio Martínez Rivas
José Joaquín Matos García
61′ Víctor Andrés Meseguer Cavas
Joaquín Muñoz Benavides81′
Erik Jirka
Jozabed Sánchez Ruiz81′
63′ 78′ Naïs Djouahra
José Luis Muñoz León71′
Javier Muñoz Jiménez
Yanis Rahmani Cordeiro
Pablo Martínez Andrés
Alberto Escassi Oliva
90′ Cristo Ramón González Pérez
Mohamed Benkhemassa
61′ 67′ Alejandro López Moreno
Ramón Enríquez Rodríguez71′
78′ Genaro Rodríguez Serrano
Sergio Guerrero Romero
90′ Mario Barco Vilar