Reklama

Reklama

Bayern Monachium. Co dalej z Davidem Alabą?

David Alaba nie zdecydował się jeszcze, czy wiąże swoją dalszą karierę z Bayernem. Niemieckie media twierdzą, że doszło już do spotkania pomiędzy przedstawicielami zawodnika i klubem, jednak nie udało się porozumieć.

Po przedłużeniu umów z Thomasem Muellerem i Manuelem Neuerem, działacze "Die Roten" mieli się zająć sprawą kontraktu Davida Alaby. Na mocy obecnego, Austriak będzie zawodnikiem Bayernu do czerwca 2021 roku. 

Według informacji niemieckiego "Sky", w tygodniu doszło do pierwszego spotkania pomiędzy piłkarzem a włodarzami Bayernu. Nie ustalono jednak żadnych konkretów, bowiem sam piłkarz nie jest póki co przekonany do pozostania w klubie. 

Dziennikarze podkreślają, że jego sytuacja jest bardzo komfortowa. Alaba nie powinien narzekać na brak ofert, a mają go obserwować FC Barcelona, Real Madryt czy PSG.

Reklama

Z drugiej strony Austriak spędził już w Monachium powyżej 10 lat i decyzja o ewentualnym odejściu nie będzie łatwa. 

Do tej pory Alaba wystąpił w 380 spotkaniach występując w koszulce Bayernu. Udało mu zdobyć 30 bramek i zaliczyć 48 asyst.

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji, w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację - dołącz do zbiórki. 

Sprawdź szczegóły >>>

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama