Liga brazylijska - 35. kolejka Serie A: Sao Paulo FC - Vasco da Gama 1-0 (1-0)

W pojedynku 35. kolejki brazylijskiej Serie A, który rozegrany został 29 listopada, drużyna Sao Paulo FC wygrała z Vasco da Gama 1-0 (1-0). Mecz na Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi) w São Paulo obejrzało 11 970 widzów.

35. kolejka Brazylia - Serie A
2019-11-29 00:30 | Stadion: Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi) | Widzów: 11970 | Arbiter: Savio Pereira
Sao Paulo Futebol Clube
CR Vasco da Gama
1
0
Antony 6'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 35 razy. Jedenastka Sao Paulo FC wygrała aż 19 razy, zremisowała dziewięć, a przegrała tylko siedem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sao Paulo FC w szóstej minucie spotkania, gdy Antony zdobył pierwszą bramkę. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Pablo.

W 41. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Tchê Tchê z Sao Paulo FC, a w 44. minucie Marcosa Júniora z drużyny przeciwnej. Chwilę później trener Vasco da Gama postanowił skorzystać ze swojego jokera. W trzeciej minucie doliczonego czasu na plac gry wszedł Ribamar, a murawę opuścił Marcos Júnior. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Sao Paulo FC.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Sao Paulo FC: Juanfranowi w 53. i Reinaldowi w 54. minucie. W 59. minucie Bruno César został zmieniony przez Valdívię.

W 70. minucie w drużynie Vasco da Gama doszło do zmiany. Felipe Ferreira wszedł za Richarda. Chwilę później trener Sao Paulo FC postanowił wzmocnić linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Tchê Tchê. Na boisko wszedł Luan, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 77. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Luana z Sao Paulo FC, a w 89. minucie Raula z drużyny przeciwnej.

Na trzy minuty przed zakończeniem meczu w jedenastce Sao Paulo FC doszło do zmiany. Liziero wszedł za Igora Gomesa. W drugiej połowie nie padły gole.

Oswaldo José Henríquez Bocanegra
54′ Reinaldo Manoel da Silva
Henrique Silva Milagres
53′ Torres Belen Juanfran
Marcos Antônio Candido Ferreira Júnior44′ 45′
Daniel Alves
Richard Cândido Coelho70′
41′ 73′ Danilo das Neves Pinheiro
Freddy Guarin
Vitor Frezarin Bueno
Raul Lo Gonçalves89′
87′ Igor Silveira Gomes
Glaybson Yago Souza Lisboa
Pablo Felipe Teixeira
Bruno Cesar Zanaki59′
 6′ Antony Matheus dos Santos
Ricardo Queiroz de Alencastro Graça
73′ 77′ Luan Vinicius da Silva Santos
Felipe de Figueiredo Ferreira70′
Anderson Hernanes
Wanderson Ferreira de Oliveira59′
87′ Igor Matheus Liziero Pereira