Reklama

Reklama

Krzysztof Zimnoch wraca na ring

Mający obecnie prawie dwuletnią przerwę od boksu z powodu kontuzji Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) powróci do ringu 17 października podczas znanej już kibicom boksu corocznej gali w Wieliczce - poinformował na swoim Twitterze Tomasz Babiloński, który dodał również, że pięściarz Białegostoku aktualnie trenuje w Anglii.

Zimnoch pierwotnie miał wrócić we wrześniu na gali Polsat Boxing Night w Łodzi i wyjść do ringu naprzeciw Pawła Kołodzieja, jednak bokser zdecydował się wycofać z występu ze względu na operację barków, przez którą musiał przejść dłuższą rehabilitację.

Ostatni pojedynek niespełna 32-letni bokser stoczył w październiku 2013 roku z Arturem Binkowskim właśnie w Wieliczce. Kilka miesięcy wcześniej zwyciężył na punkty Olivera McCalla, przymierzano go też do starcia z Mike'em Mollo, a walką, która miała się odbyć z udziałem Zimnocha podczas drugiej edycji Polsat Boxing Night była potyczka z Arturem Szpilką, która ostatecznie nie doszła do skutku. Do historii przeszła wtedy słynna bójka obu panów na konferencji przez galą, kiedy to obaj ruszyli na siebie w trakcie "face to face".

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Zimnoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje