Reklama

Reklama

Chciał odgryźć ucho rywalowi. Otrzymał cios od trenera

Podczas piątkowej gali w Monachium austriacki bokser wagi junior ciężkiej, Astrid Kliment, sięgnął po zagrywkę z repertuaru Mike'a Tysona, próbując odgryźć ucho Andrei Pesiciowi. Spotkała go za to bolesna kara - został znokautowany przez trenera przeciwnika.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Reklama

Kliment i Pesić zmierzyli się podczas zawodów w Eisbach Studios. Temu pierwszemu puściły nerwy i na środku ringu ugryzł rywala, niczym "Żelazny Mike" Evandera Holyfielda w 1997 roku.

Tak jak wtedy, walka została szybko przerwana, ale pomimo kończącego pojedynek gongu ostatni cios jeszcze nie padł. Ten należał do Aleksandra Petkovicia, byłego zawodnika wagi junior ciężkiej i ciężkiej, który odniósł na zawodowym ringu 50 zwycięstw i boksował m.in. z Johnnym Nelsonem i Firatem Arslanem.

Dzisiaj 35-letni szkoleniowiec pracuje jako trener, między innymi Pesicia. Kiedy zobaczył haniebny faul jego przeciwnika, wparował do ringu i wdał się w dyskusję z Klimentem.

Krewki Austriak nie miał jednak tego dnia ochoty na rozmowy - zaraz zahaczył szkoleniowca prawym sierpem, a ten odpowiedział dwa razy silniej lewym. Nogi ringowego brutala nagle zrobiły się jak makaron i tylko dzięki linom i pomocy sekundanta nie poleciał na matę.

- Spodziewał się prawej, a ja zrobiłem krok w tył i grzmotnąłem go lewą na szczękę - skomentował Petković.

Dowiedz się więcej na temat: boks | Mike Tyson | Evander Holyfield

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje