Reklama

Reklama

Boks. Adam Kownacki awansował, w dół poleciały akcje Krzysztofa Włodarczyka.

​Federacja World Boxing Association uaktualniła swój ranking. Podobnie jak przed miesiącem reprezentuje nas w nim tylko dwóch pięściarzy.

W wadze ciężkiej Adam Kownacki (20-1, 15 KO) bez walki i wygranej przesunął się o jedno "oczko" w górę, na piąte miejsce. Polaka wyprzedzają: Amerykanin Trevor Bryan, Ukrainiec Ołeksandr Usyk, Kubańczyk Luis Ortiz i inny Amerykanin Andy Ruiz junior.

 tej kategorii supermistrzem jest Brytyjczyk Anthony Joshua, mistrzem WBA Libańczyk Manuel Charr, a "Złotym Mistrzem" Fin Robert Helenius. Do tego trzeba jeszcze dodać mistrza WBC Brytyjczyka Tysona Fury'ego.

W dół poleciały natomiast akcje Krzysztofa Włodarczyka (58-4-1, 39 KO). "Diablo" spadł na trzynastą pozycję w limicie kategorii junior ciężkiej.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy