Reklama

Reklama

PŚ w snowboardzie. 13. miejsce Król i Kwiatkowskiego na zakończenie sezonu

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski zajęli 13. miejsce w drużynowym slalomie równoległym snowboardowego Pucharu Świata w niemieckim Winterbergu. Zwyciężyli Austriacy Daniela Ulbing i Benjamin Karl, którzy triumfowali we wszystkich trzech zawodach w tej konkurencji.

Polska para w rywalizacji o awans do 1/8 finału okazała się lepsza od Kanadyjczyków Kaylie Buck i Sebastian Beaulieu, ale w kolejnej rundzie nie sprostali Szwajcarom Patrizii Kummer i Dario Caviez, którzy ostatecznie zajęli drugą pozycję.

Król i Kwiatkowski w klasyfikacji pucharowej tej konkurencji uplasowali się na dziewiątym miejscu.

Weronika Biela i Michał Nowaczyk zajęli w niej 30. lokatę. W niedzielę zostali sklasyfikowani na 23. pozycji, po przegranej o awans do czołowej "16" z Austriakami Claudią Riegler i Andreasem Prommeggerem.

Reklama

Zawody w Winterbergu były ostatnimi w sezonie. W klasyfikacji Pucharu Narodów, obejmującej wszystkie konkurencje, biało-czerwoni zajęli 17. miejsce. Triumfowali Szwajcarzy, przed Japończykami i Austriakami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy