Reklama

Reklama

Czołowa tenisistka wspiera Shakirę po rozstaniu z Pique. Wyjątkowe słowa

Paula Badosa, jedna z czołowych tenisistek i rywalka Igi Świątek, postanowiła publicznie wyrazić solidarność z Shakirą, która przyznała się, że przeżywa "mroczny czas".

Kolumbijska wokalistka Shakira w tym tygodniu otworzyła się w obszernym wywiadzie dla "Elle", zabierając głos w ten sposób po raz pierwszy od rozstania z piłkarzem FC Barcelony Gerardem Pique. Piosenkarka mówiła o prześladowaniu jej przez paparazzi, ale też o "mrocznym czasie", który przeżywa po rozpadzie długoletniego związku. Wyznała też, że ratuje się pracą, bo muzyka dla niej "jest jak wizyta u psychiatry". 

Reklama

Paula Badosa wspiera Shakirę po jej najnowszym wywiadzie

Shakira sama podziękowała magazynowi za ten wywiad na swoim oficjalnym profilu Twitterowym, dzieląc się m.in. ujęciami z wyjątkowej sesji. Na jeden z wpisów "Elle" odnoszących się do wywiadu z Shakirą odpowiedziała znana hiszpańska tenisistka Paula Badosa. Jedna z czołowych rywalek Igi Świątek postanowiła dać znać, że solidaryzuje się z Shakirą i jej współczuje. 

"Jesteś czystą siłą i inspiracją, Shak! - napisała Badosa, oznaczając w poście piosenkarkę. 

Badosa sama przeżywa ostatnio ciężkie chwile - pod względem sportowym. Zażartowała wręcz, że nie wygrywa nawet w grając w "Chińczyka". 

 Czytaj także: Piękny gest czołowego tenisisty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL