Partner merytoryczny: Eleven Sports

Sensacja za sensacją. Polacy stracili dwóch wielkich rywali. Tak wygląda droga do medalu

Trzech siatkarzy w pomarańczowo-granatowych strojach próbuje zablokować atakującego zawodnika w biało-czerwonym stroju, który wykonuje wyskok do ataku nad siatką, a w tle widać dwóch kolejnych zawodników jego drużyny.
Znamy najlepszą szesnastkę MŚ na FilipinachSHERWIN VARDELEONAFP

Zobacz również:

Mistrzostwa świata siatkarzy. Tak wygląda terminarz fazy pucharowej

MŚ siatkarzy 2025. Tak wygląda droga Polaków do finału

Zobacz również:

Filipiny - Iran. Skrót meczu. WIDEOPolsat SportPolsat Sport
Mężczyzna w koszulce z napisem Polska i logotypami sponsorów trzyma tablet, stoi na tle rozmytej widowni podczas sportowego wydarzenia.
Nikola Grbić skreślił dwóch siatkarzy przed MŚMarcin GolbaAFP
Dwóch siatkarzy w biało-czerwonych strojach blokuje piłkę nad siatką, podczas gdy przeciwnik z drużyny w granatowo-pomarańczowym stroju próbuje zaatakować. W tle widoczna reklama firmy Mikasa, a na boisku wyraźna linia oddzielająca pole gry.
Jakub Kochanowski (z prawej) i Bartosz KurekJAM STA ROSAAFP
Zawodnicy męskiej reprezentacji Polski w siatkówce stoją w szeregu w czerwono-białych strojach sportowych na hali, skoncentrowani przed rozpoczęciem meczu.
Jan Firlej wraca do zdrowia. Tomasz Fornal jest bliżej uporania się z dolegliwościami innej naturyArtur BarbarowskiEast News