Reklama

Reklama

Mecz Polska - Serbia 1-0. Wojciech Szczęsny: Jak takie wyniki będą do końca Euro, to będę zadowolony

- To był ciężki i zacięty mecz - przyznał Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski po wygranym sparingu z Serbią 1-0.

W pierwszej połowie spotkania w Poznaniu bronił Łukasz Fabiański, ale w drugiej zmienił go właśnie Szczęsny. - Pewnie, że wolałbym grać 90 minut, ale trener decyduje i trzeba wykonać swoją robotę jak najlepiej. Cieszę się, że korzystny wynik udało nam się dowieźć do końca - podkreślał Szczęsny.

Reklama

Bramkarz AS Roma po przerwie kilka razy ratował skórę kolegom. - Jestem częścią zespołu i mój dobry występ jest dobrym występem drużyny. Jeśli już do końca Euro 2016 będziemy wygrywali wszystkie mecze po 1-0, to będę zadowolony. Od teraz najważniejsze są bowiem wyniki - nie ma wątpliwości Szczęsny.

Wydawało się, że bramkarz reprezentacji Polski miał trochę utrudnione zadanie, bo pod jego bramką murawa nie była w najlepszym stanie. Szczęsny jednak uciął rozmowę na ten temat.- Grałem na dużo gorszych nawierzchniach... Oczywiście, że fajnie gra się na Camp Nou, ale murawa jest taka sama dla obu drużyny - zaznacza.

Kolejne spotkanie Polacy zagrają w sobotę we Wrocławiu z Finlandią.

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama