Reklama

Reklama

Pekin 2022. Koronawirus w reprezentacji Polski tuż przed IO

Konrad Niedźwiedzki, Szef Misji Olimpijskiej poinformował, że czwórka członków reprezentacji Polski, która zameldowała się w czwartek w Pekinie, uzyskała pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa.

- Czworo członków reprezentacji, którzy przyjechali wczoraj do wioski w Pekinie otrzymało pozytywne wyniki na COVID-19. Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krysztofiak zostaną odizolowani i po uzyskaniu dwóch negatywnych testów wrócą do wioski - przekazał.

Koronawirus w polskiej ekipie. Tuż przed startem IO

Niedźwiedzki zaznaczył, że zakażeni członkowie ekipy czują się dobrze i zostali już przeniesieni do hotelu, w którym przechodzić mają izolację. Pozostaną w nim do momentu, aż uzyskają dwa negatywne wyniki testów, przeprowadzonych w ciągu dwóch kolejnych dni.

Reklama

Natalia Czerwonka pełnić miała rolę chorążej ekipy. To łyżwiarka szybka, podobnie, jak Magdalena Czyszczoń. Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krzysztofiak to członkowie sztabu.

Igrzyska w Pekinie rozpoczynają się już 4 lutego. Wtedy to odbędzie się ceremonia otwarcia imprezy. Obok Czerwonki rolę chorążego pełnić ma w polskiej ekipie Zbigniew Bródka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama