Reklama

Reklama

Primera Division. Kolejny sezon serialu o FC Barcelona zagrożony. Piłkarze nie chcą kamer w szatni

Serial "Matchday", pokazujący zakulisowe sceny z życia piłkarzy FC Barcelona, wywołuje wiele kontrowersji wśród członków drużyny. Zawodnicy nie chcą już zaakceptować kamer w swojej szatni, co zagraża powstaniu drugiego sezonu tej serii.

Składający się z ośmiu kilkudziesięciominutowych odcinków serial miał swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku i jest dostępny za darmo na platformie Rakuten TV.

Przedstawia on wiele zakulisowych scen z szatni "Dumy Katalonii", a także życie prywatne jej piłkarzy. Dzięki temu widzowie mogli dowiedzieć się między innymi, jak zawodnicy "Blaugrany" zachowywali się tuż po druzgocącej porażce z Liverpoolem w półfinałowym starciu Ligi Mistrzów.

Co ciekawe, na oficjalnej premierze serialu nie zjawili się jego główni bohaterowie! Jak donosi hiszpański dziennik "Marca" zawodnikom Barcelony nie spodobał się fakt, że materiał nie został przed publikacją obejrzany z należytą starannością. Ich zdaniem, niektóre sceny nie powinny ujrzeć światła dziennego, co pozwoliłoby uniknąć wielu kontrowersji.

Reklama

Stanowi to "kość niezgody" i jeden z powodów, przez które piłkarze mistrza Hiszpanii nie chcą już kamer w swojej szatni. Ten fakt znacząco utrudnia powstanie planowanego drugiego sezonu serialu, gdyż właśnie dzięki ekskluzywnym ujęciom z szatni nabrał on dodatkowej wartości dla kibiców.

TB

Primera Division - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL