Reklama

Reklama

Polski hokej 10. sezon z rzędu na antenie TVP Sport

​TVP Sport 10. sezon z rzędu pokaże rozgrywki ligowego hokeja na lodzie. Transmisja pierwszego meczu nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi (PHL) Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec już 6 września. Dwa dni wcześniej spotkanie o Superpuchar Polski GKS Tychy - Cracovia. Początek o godz. 17:45 w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

TVP Sport jest partnerem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie od początku swojego istnienia, czyli od 2006 roku. W ciągu minionych dziewięciu lat kibice mogli obejrzeć na antenie kanału sportowego TVP blisko 300 transmisji z krajowych lodowisk. Sezon 2015/16 zapowiada się bardzo ciekawie. W tym roku rozpocznie się w Tychach, a stawką spotkania GKS (mistrz Polski) - Cracovia będzie Superpuchar, o który zespoły będą rywalizować dopiero po raz drugi w historii.

TVP Sport pokaże około 30 transmisji z rozgrywek PHL i Pucharu Polski. Wybrane spotkania będzie można obejrzeć od października także w TVP Regionalnej (niedziela, godz. 13:15). Ponadto kanał sportowy telewizji publicznej będzie transmitować bardzo ciekawie zapowiadające się turnieje EIHC z udziałem reprezentacji Polski.

Reklama

Podobnie jak w poprzednim sezonie spotkania hokejowe będą komentować: Stanisław Snopek i Jacek Laskowski, a stałymi ekspertami TVP Sport pozostają: Mariusz Czerkawski, Wiesław Jobczyk, Roman Steblecki i Gabriel Samolej. Wywiady z hokeistami przeprowadzać będą: Olga Rybicka, Anna Kozińska i Mirosław Pęcak, a w roli gospodarza studia wystąpi Robert Walczak.

Plan transmisji:

4 września. Superpuchar Polski: GKS Tychy - Cracovia 

TVP Sport, sport.tvp.pl          godz. 17:45 na żywo

6 września. PHL - 1. kolejka: Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec

TVP Sport, sport.tvp.pl          godz. 17:05 na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje