Reklama

Reklama

Z podwórka śladami Arkadiusza Milika

Pod koniec września kończą się zapisy do turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. To właśnie w tej imprezie dla dzieci swoje pierwsze kroki stawiał Arkadiusz Milik. Ale nie tylko on. Także dwaj piłkarze Lecha Poznań Tomasz Kędziora i Marcin Kamiński.

Te rozgrywki to największa tego typu impreza w Europie. Co roku bierze w niej udział około miliona dzieciaków. Najlepszy czeka nie lada gratka. Finałowy turniej zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Tegoroczna edycja rozgrywana jest aż w trzech kategoriach wiekowych U-8 (I klasa szkoły podstawowej), U-10 (II i III klasa), U-12 (IV i V klasa). Czasu na zgłoszenie już niewiele. Zapisy kończą się 25 września.

Ze specjalną odezwą do młodych piłkarzy zwrócił się Zbigniew Boniek. - Przyszli reprezentanci! Mam nadzieję, że jesteście gotowi na niezapomnianą piłkarską przygodę. Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku, dlatego podejmujcie działanie i bierzcie udział w turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Przez poprzednie edycje przewinęło się wielu obecnych reprezentantów Polski. Zawody, które organizujemy to świetna zabawa, ale też szansa na zmierzenie się rówieśnikami z całej Polski. Szczęściarze, którym uda się przejść przez wszystkie eliminacje i szczeble regionalne, zagrają w maju w finale na Stadionie Narodowym. Postaramy się też po drodze nauczyć was jak najwięcej, a trenerom dostarczyć dodatkowej wiedzy. Jesteście gotowi na rozpoczęcie tej przygody? Czekamy na Was! - mówi szef PZPN.

Reklama

Krzysztof Oliwa


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama