Najpiękniejsze żony polskich piłkarzy

Luksus, sława, pieniądze. Przyjrzyjmy się żonom polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają oraz co robią? Czy stereotyp żony piłkarza, spędzającej czas wyłącznie na przyjemnościach jest prawdziwy? Przekonajmy się sami!

Za biało-czerwonych na trybunach trzymają kciuki nie tylko kibicie, ale również ich najbliżsi. Drugie połówki polskich piłkarzy z bardzo wielkim zaangażowaniem kibicują swoim partnerom. Żony oraz partnerki piłkarzy nazywane są WAGs i prowadzą życie niemal na równi ze sportowymi celebrytami; brylują w mediach społecznościowych, co jakiś czas przebijają się do serwisów plotkarskich. Partnerki świetnie zarabiających sportowców podążają często własną ścieżką kariery zawodowej zdając sobie sprawę, że mają swoje pięć minut. Skierowaliśmy nasze światła fleszy na trybuny, gdzie zasiadają polskie WAGs-y.

Anna Lewandowska - królowa polskich WAGs

Reklama

Żona Roberta Lewandowskiego to z pewnością królowa polskich WAGs, chociaż nie jest ona znana tylko i wyłącznie z popularności męża. Anna aktywnie promuje zdrowy tryb życia i inspiruje miliony polek. Lewandowska z wielkim sukcesem wykorzystuje zarówno media tradycyjne i jak społecznościowe, aby popularyzować zdrowy tryb życia i markę osobistą, którą stworzyła. Anna Lewandowska uwielbia również błyszczeć na stadionach, gdzie regularnie pojawia się aby wspierać swojego męża i innych zawodników kadry. Zdaniem wielu jest to najsłynniejsza oraz najpiękniejsza żona reprezentantów Polski. Mało kto wie, że Ania jest także sportowcem i od lat zdobywa kolejne tytuły w karate tradycyjnym.

Klaudia Danach - śląska Lara Croft

Klaudia Danach, żona Adama Dancha, byłego reprezentanta Polski. Klaudia Danch pochodzi ze Śląska, brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, ale ma też inną pasję - mówi Denis Zaykovskiy z portalu bonusowykod. Stylizuje się ona często na bohaterkę popularnej gry Tomb Raider, Larę Croft. Klaudia jest piękną fotomodelką, a jej staranne stylizacje zdobywają coraz większą popularność w mediach społecznościowych.

Marta Glik - miłość ze szkolnej ławki

Kamil Glik to trzydziestoletni obrońca polskiej reprezentacji, który nadal cieszy się zaufaniem trenera kadry narodowej. Jak się okazuje, Kamil zna się ze swoją żoną od czasów podstawówki, to właśnie on był jej pierwszym chłopakiem, ona natomiast jego pierwszą dziewczyną. Poznali się w rodzimej miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Jak przyznaje Marta Glik, jej mąż jest świetnym piłkarzem, ale równie dobrym mężem oraz ojcem. Wychowują wspólne trzyletnią córeczkę, a Marta przyznała w jednym z wywiadów, że myśli o kolejnym dziecku.

Marina Łuczenko-Szczęsna - talent zza wschodniej granicy

Żona Wojtka Szczęsnego to znakomity dowód na to, że trwanie u boku piłkarza wcale nie musi oznaczać poświęcania czasu wyłącznie na wylegiwanie się nad basenami i zakupy w galeriach. Marina od najmłodszych lat związana jest z muzyką i w tej właśnie dziedzinie zdobywała pierwsze nagrody na festiwalach, już jako dziewięciolatka. Kilka lat później podpisała kontrakt z Universal Music. Dorosłe życie pokazało, że Marina ma dryg nie tylko do śpiewu, ale także tańca - brała bowiem udział w słynnym Tańcu z Gwiazdami. W stacji TVN zagościła z resztą na dłużej, wcielając się w rolę Amandy, w serialu 39 i pół.

Dominika Grosicka - mama na pełen etat

Turbogrosik niewątpliwie przeszedł długą drogę z jednego ze szczecińskich osiedli na czołową postać reprezentacji Polski. Mało brakowało, aby marzenia o wielkiej piłce przekreśliły problemy z hazardem. Dziś to już przeszłość, a z dala od kasyn niewątpliwie pomaga mu trzymać się żona Dominika. Z wywiadów można się dowiedzieć, że była modelka poświęciła się w pełni wychowaniu dzieci - Mai i Marcela, co niewątpliwie nie jest łatwe biorąc pod uwagę częste zmiany zamieszkania ze względu na pracę męża. Myliłby się jednak ten, kto uzna że jej figura to wyłącznie zasługa genów - Dominika znajduje bowiem czas na treningi pod okiem Ani Lewandowskiej.

Oczywiście pozostali piłkarze też z pewnością mogą liczyć na wsparcie swoich dziewczyn, które mediach społecznościowych publikują zdjęcia z partnerami przed meczami lub chwalą się swoją obecnością na trybunach. Poza wszystkim, co robią, to z pewnością najwierniejsze kibicki!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje