Reklama

Reklama

Holandia - Niemcy 2-3 w kwalifikacjach do Euro 2020

Niemcy prowadzili już 2-0 w Amsterdamie, ale po przerwie Holendrzy odrobili straty. W ostatniej minucie Schulz przechylił szalę na korzyść gości.

Sąsiedzi i wielcy rywale spotkali się jesienią w jednej grupie Ligi Narodów i Niemcy nie wspominają tych meczów najlepiej. W pierwszym przegrali wyraźnie, choć z pewnością za wysoko 0-3, w drugim - decydującym o pozostaniu w Dywizji A - zremisowali, tracąc gola na 2-2 w samej końcówce. Zajęli tym samym ostatnie miejsce w grupie, równoznaczne ze spadkiem do Dywizji B.

Spotkanie w Amsterdamie mogło być więc traktowane jako szybki rewanż. I rzeczywiście Niemcy dość szybko strzelili pierwszego gola (Sane w 15. minucie), by do przerwy podwyższyć jeszcze na 2-0 (Gnabry w 34. min). Zaraz po wznowieniu gry De Ligt zdobył kontaktową bramkę, pierwszą w kadrze, po dokładnym dośrodkowaniu Depaya i strzale głową.

Reklama

Niedługo potem Depay wyrównał, ale tuż przed końcem spotkania Schulz przechylił szalę na korzyść Niemców.

Holandia - Niemcy 2-3 (0-2)

0-1 Sane (15.), 0-2 Gnabry (34.), 1-2 De Ligt (48.), 2-2 Depay (63.), 2-3 Schulz (90.)

Zobacz sytuację w grupie C

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy