Reklama

Reklama

El. Euro 2020. Hazard nie jest zainteresowany jubileuszowym prezentem

Specjalna czapka, którą w niedzielę w Nikozji otrzyma belgijski piłkarz Eden Hazard z okazji rozegrania setnego meczu w reprezentacji, trafi prawdopodobnie do... garażu. Zawodnik Chelsea Londyn oświadczył, że nie jest zainteresowany takim prezentem.

"Co mam z tym zrobić? Obawiam się, że wyląduje w moim garażu wraz z innymi trofeami, które zdobyłem" - powiedział dziennikarzom przed meczem eliminacji mistrzostw Europy 2020 przeciwko Cyprowi.

"Może mój ojciec odda ją do Stade Brainois" - dodał, wspominając o klubie w Braine-le-Comte, gdzie razem z trzema braćmi rozpoczynał karierę.

Hazard podkreślił jednocześnie dumę, że w stosunkowo młodym wieku rozegra już setny mecz w drużynie narodowej.

"Cieszę się, że mając 28 lat osiągnąłem ten kamień milowy. To wspaniałe doświadczenie grać w reprezentacji i mam nadzieję, że szybko się nie skończy" - dodał.

Reklama

W niedzielę "Czerwone Diabły" rozpoczną eliminacje do ME 2020. W ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Rosji Belgowie zajęli najwyższe w historii trzecie miejsce.

af/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy