Reklama

Reklama

Arszawin: Capello selekcjonerem Rosji

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Rosji Andriej Arszawin napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej, że nowym selekcjonerem kadry został Fabio Capello. Włoch na rozmowach w Moskwie był w czwartek i zakończyły się ono podobno sukcesem.

"Rosja ma nowego trenera reprezentacji. Nazywa się Fabio Capello. Życzymy mu wielu sukcesów na nowym stanowisku" - napisał zawodnik Arsenalu Londyn.

31-letni Arszawin uważany jest w kraju za najbardziej wpływowego gracza. Dlatego też miejscowe media nie mają wątpliwości, że może wiedzieć jak potoczyły się rozmowy z Capello.

W oficjalnym oświadczeniu rosyjskiej federacji można jedynie przeczytać, że rozmowy będą kontynuowane w przyszłym tygodniu. 66-letni Capello prawdopodobnie we wtorek znowu przyleci do Moskwy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy