Reklama

Reklama

Alessandro Diamanti będzie grał w Chinach

Działacze piłkarskiego mistrza Azji Evergrande Kanton poinformowali, że podpisali trzyletni kontrakt z reprezentantem Włoch Alessandro Diamantim. Umowa doświadczonego zawodnika z chińskim klubem opiewa na kwotę 6,9 mln euro.

Dotychczasowym pracodawcą 30-letniego Diamantiego była Bologna. Wcześniej występował m.in. w Empoli, Livorno i West Ham United. 

W reprezentacji Italii rozegrał dotychczas 17 meczów, w 2012 roku wywalczył z kadrą narodową wicemistrzostwo Europy. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

Evergrande Kanton, triumfator Azjatyckiej Ligi Mistrzów, od trzech sezonów jest najlepszym zespołem w Chinach. Piłkarzy prowadzi słynny włoski trener Marcello Lippi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy