Partner merytoryczny: Eleven Sports

​Piłkarze żalą się na sędziów. Szef arbitrów: "Ja chłopakom wierzę"

Lubię to
Lubię to
0
Super
0
Hahaha
0
Szok
0
Smutny
0
Zły
0
Udostępnij

"Co ten sędzia, za Legią jest?!" - pieklił się Mateusz Cetnarski, pomocnik Cracovii. "Który raz nas krzywdzicie?" - dodawał wściekły trener Jacek Zieliński. Szef sędziów odrzuca jednak ich pretensje.

Bartosz Frankowski prowadził mecz Cracovia - Legia Warszawa
Bartosz Frankowski prowadził mecz Cracovia - Legia Warszawa/Grzegorz Celejewski/

Wyniki, tabela i statystyki Ekstraklasy - KLIKNIJ!

W sobotnim meczu na szczycie Cracovia - Legia Warszawa doszło do wielu kontrowersji. Po zakończeniu spotkania Jacek Zieliński, trener gospodarzy zarzucał sędziom stronnicze prowadzenie zawodów, a wcześniej został wyrzucony na trybuny.

Chodzi głównie o sytuację, po której Legia zdobyła zwycięską bramkę (spotkanie skończyło się 2-1). - Przy tej akcji Jakub Rzeźniczak ewidentnie mnie faulował - nie ma wątpliwości Mateusz Cetanrski, pomocnik Cracovii.

Jacek Zieliński: - Protestowałem u sędziego technicznego, bo Cetnarski został wycięty i tak straciliśmy bramkę na 1-2. No jak to?! Niech mi ktoś powie, że to było czyste zagranie. Przecież puścił parę takich fauli w drugą stronę, gdzie praktycznie staliśmy i czekaliśmy na gwizdek. A sędzia wyrzuca mnie na trybuny i ma czyste rękawiczki - denerwował się trener Cracovii.

Równie zirytowany był Mateusz Cetnarski, który zaraz po zakończeniu spotkania krzyczał do sędziego technicznego:

"Co on za Legią jest ? Jak sędzia może do mnie podejść i powiedzieć: Podaj wynik?!" - denerwował się Cetnarski, co wychwyciły kamery nc+. 

Na materiale wideo słychać również trenera Zielińskiego: "To jest niemożliwe! 80 minut zap..., a wy nas krzywdzicie. Co wy robicie? Cwaniaki... Tu jest lustro! Niech pan spojrzy w lustro!" - zwracał się Zieliński do Bartosza Frankowskiego, głównego sędziego zawodów.

Po wyjaśnienie sprawy zadzwoniliśmy do Zbigniewa Przesmyckiego, przewodniczącego Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Ja Cetnarskiemu nie wierzę i tyle. Wierzę za to sędziemu, który złożył zresztą odpowiednie oświadczenie - ucina temat Przesmycki i ocenia sędziowanie sobotniego meczu:

- Spotkanie było poprowadzone bardzo dobrze. W Cracovii nie wytrzymują presji, świadczy o tym zachowanie trenera Jacka Zielińskiego - dodaje szef sędziów.

Michał Białoński, Piotr Jawor


Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      Zieliński po porażce z Legią. Wideo/Michał Białoński/INTERIA.TV

      INTERIA.PL

      Lubię to
      Lubię to
      0
      Super
      0
      Hahaha
      0
      Szok
      0
      Smutny
      0
      Zły
      0
      Udostępnij
      Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd?Napisz do nas
      Dołącz do nas na:
      instagram
      • Polecane
      • Dziś w Interii
      • Rekomendacje