Reklama

Reklama

Ekstraklasa. W Chorzowie i Zabrzu zagrają, boiska przygotowane

Jeśli nie wydarzy się jakiś pogodowy kataklizm, to dzisiejsze wieczorne mecze na Górnym Śląsku, pomiędzy Ruchem i Cracovią o godzinie 18 oraz Górnikiem i Lechem o 20.30, na pewno się odbędą. Boiska przygotowane są do gry.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Z powodu załamania pogody i opadów śniegu, wczoraj odwołano dwa ligowe spotkania. W Kielcach Korona nie zagrała z Wisłą, a w Gliwicach Piast ze Śląskiem.

W obu wypadkach delegaci PZPN stwierdzili, że murawa nie nadaje się do gry. W tej sytuacji mecze przełożono na wtorek 8 marca. 

Dziś w Ekstraklasie kolejne gry. Bez problemów powinny się odbyć spotkania na Górnym Śląsku. 

Reklama

- Płyta jest zielona i jeśli nie wydarzy się nic nie przewidzianego, to mecz z Cracovią na pewno zostanie rozegrany. Zresztą stadion Ruchu słynie z tego, że zawsze jest dobrze przygotowany - podkreśla Donata Chruściel, dyrektor marketingu i rzeczniczka Ruchu. 

Podobnie jest w Zabrzu. - Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm, to nie ma zagrożenia, żeby spotkanie z Lechem się nie odbyło. Boisko jest zielone, a ogrzewanie murawy włączone jest od dłuższego czasu - informuje Rafał Kędzior, rzecznik Górnika. 

Pozostałe dwa dzisiejsze spotkania, to Termalica - Legia (godz. 18) i Jagiellonia - Pogoń (godz. 20.30). 

zich  

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama