Reklama

Reklama

Pacers w kolejnej rundzie play off

Indiana Pacers wygrała po raz czwarty z Orlando Magic i awansowała do półfinału Konferencji Wschodniej NBA. Rywalizacja tych zespołów zakończyła się wynikiem 4-1,a w decydującym, piątym meczu Pacers zwyciężyli 105:87. Najwięcej punktów dla Indiany zdobył Danny Granger (25).

W pozostałych trzech meczach nie zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Prowadzące 3-1 zespoły Los Angeles Lakers, Philadelphia 76ers i Boston Celtics przegrały i o awansie do dalszej fazy play off będą decydować szóste lub siódme mecze tych zespołów. Największej szansy na awans nie wykorzystał Boston, który przegrał jednym punktem 86:87 z Atlantą Hawks (Boston prowadzi po pięciu meczach 3-2). Chicago Bulls wyraźnie pokonało 77:69 Philadelphię i doprowadziło do stanu 2-3, podobnie jak Denver Nuggets, które wygrało z 102:99 z Los Angeles Lakers (nie pomogły 43 punkty zdobyte porze Koby’ego Bryanta).

Reklama

Awans do półfinałów konferencji zapewniły sobie do tej pory zespoły: San Antonio Spurs (4-0 pokonał Utah Jazz), Oklahoma City Thunder (4-0 z Dallas Mavericks) oraz Indiana Pacers (4-1 z Orlando Magic).

Konferencja Wschodnia:

Atlanta Hawks - Boston Celtics      87:86

(stan rywalizacji play off do czterech zwycięstw: 3-2 dla Celtics)

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers  77:69

(stan rywalizacji do czterech zwycięstw: 3-2 dla 76ers)

Indiana Pacers - Orlando Magic     105:87

(Pacers wygrali rywalizację play off: 4-1)

Konferencja Zachodnia:

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets 99:102

(stan rywalizacji do czterech zwycięstw: 3-2 dla Lakers)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje