Reklama

Reklama

MMA. Marcin Różalski powraca! Powalczy na gołe pięści

Długo wyczekiwany powrót stał się faktem. Marcin Różalski już w październiku ponownie stanie do walki. "Różal" zawalczy na gali Genesis. Federacja KSW opublikowała na swoich mediach społecznościowych trailer zapowiadający powrót Różala.

Walka "Płockiego Barbarzyńcy" odbędzie się na gołe pięści. Na razie nie jest znana dokładna data gali, przeciwnik oraz formuła pojedynku. Wiadomo natomiast, że wydarzenie, na którym dojdzie do starcia, będzie nosiło nazwę "Genesis". Federacja KSW opublikowała oficjalną zapowiedź wydarzenia. 

Kilka dni temu KSW opublikowało krótki film sugerujący, że wkrótce fani MMA będą świadkami wielkiego powrotu jednego z zawodników. Wszystko wskazywało na to, że tym zawodnikiem będzie Różalski. Teraz jest już przesądzone, że na październikowej gali "Genesis" obejrzymy walkę z udziałem 42-latka. 

Reklama

"Różal" to były mistrz federacji KSW w kategorii ciężkiej. Ostatni raz w okrągłej klatce pojawił się w maju 2017 roku. Wówczas na gali KSW 39: Colosseum znokautował Fernando Rodriguesa Jr (12-6, 8 KO, 2 SUB). Zanim "Płocki Barbarzyńca" rozpoczął karierę w MMA, z powodzeniem rywalizował w kick-boxingu. Na swoim koncie ma tytuły mistrz świata organizacji ISKA i WKA.

mtu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL