Reklama

Reklama

Gala MMA VIP 4 w Wieluniu? Uczniowie potępiają

Gala MMA VIP 4 ma się, według informacji przekazywanych przez jej organizatora, Marcina Najmana, odbyć ostatecznie w Wieluniu, w hali WOSiR. Takiemu rozwiązaniu stanowczo sprzeciwili się uczniowie I LO w Wieluniu. Budynek szkoły przylega bezpośrednio do obiektu sportowego.

Gala MMA VIP 4 od momentu jej ogłoszenia budzi ogromne kontrowersje. Wszystko, przez zaangażowanie w nią przez Marcina Najmana popularnego "Słowika" - domniemanego przywódcy gangu pruszkowskiego. Dla wielu pojawienie się tej postaci w szeroko pojętym życiu publicznym jest skandaliczne. 

Gala Marcina Najmana w Wieluniu?

Pierwotnie lokalizacją gali MMA VIP miały być Kielce, lecz na skutek protestów i zdecydowanej reakcji środowiska (i dziennikarza oraz influencera, Krzysztofa Stanowskiego) została ona zmieniona na Wieluń. Zdecydowanie taką decyzję potępili uczniowie szkoły, bezpośrednio przylegającej do hali WOSiR-u, gdzie wydarzenie ma się odbyć. Samorząd uczniowski opublikował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Jak czytamy, uznaje on organizację tej gali za "skrajny przejaw promowania patologii w życiu społecznym". "Uważamy, że to wydarzenie hańbiące dla miasta i szkoły" - dodano.

Reklama

Czytaj także: Syn legendy "nokautuje" Najmana

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL