Reklama

Reklama

​Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 70:62 w ekstraklasie koszykarzy

W poniedziałkowym meczu ekstraklasy koszykarzy Czarni Słupsk pokonali u siebie Rosę Radom 70:62. Najwięcej punktów - 19 zdobył dla gospodarzy Jerel Blassingame.

Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 70:62 (22:18, 17:10, 19:17, 12:17)

Reklama

Punkty:

Energa Czarni Słupsk: Jerel Blassingame 19, Kacper Borowski 12, Demonte Harper 9, Justin Jackson 9, Cheikh Mbodj 8, Jarosław Mokros 6, Łukasz Seweryn 5, Folarin Campbell 2, Mantas Cesnauskis 0.

Rosa Radom: Calvin Dorsey Harris Jr. 22, Michał Sokołowski 14, Igor Zajcew 11, Damian Jeszke 5, Torey Thomas 3, Robert Witka 3, Daniel Szymkiewicz 2, Kim Adams 2, Łukasz Bonarek 0, Seid Hajric 0. 


2016-03-23:

Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno                

58:63 (10:8, 16:14, 8:16, 24:25)

 

2016-03-26:

AZS Koszalin - Asseco Gdynia                       

83:65 (22:20, 19:14, 19:16, 23:15)

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław               

76:61 (26:14, 18:20, 16:18, 16:9)

 

Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

80:79 (25:21, 14:17, 26:15, 15:26)

 

Stelmet BC Zielona Góra - Start Lublin            

100:53 (24:18, 27:12, 27:10, 22:13)

 

Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń                  

55:84 (14:23, 16:22, 17:24, 8:15)

 

King Wilki Morskie Szczecin - PGE Turów Zgorzelec  

94:93 (23:24, 22:26, 14:21, 35:22)

 

Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek                

84:83 (20:25, 21:21, 25:22, 18:15)

 

Tabela (mecze, zwycięstwa, porażki, kosze, punkty, różnica)

 

1. Polski Cukier Toruń              27 21  6 2150-1934  48 +216

2. Stelmet BC Zielona Góra          25 22  3 2112-1730  47 +382

3. Anwil Włocławek                  26 20  6 2041-1835  46 +206

4. Rosa Radom                       26 20  6 2019-1829  46 +190

5. Polfarmex Kutno                  27 17 10 1925-1851  44 +74

6. King Wilki Morskie Szczecin      28 16 12 2250-2183  44 +67

7. Energa Czarni Słupsk             25 18  7 1976-1826  43 +150

8. PGE Turów Zgorzelec              27 14 13 2265-2205  41 +60

9. MKS Dąbrowa Górnicza             27 12 15 1982-1991  39 -9

10. AZS Koszalin                    27 12 15 1907-2004  39 -97

11. Asseco Gdynia                   25 13 12 1769-1830  38 -61

12. BM Slam Stal Ostrów Wlkp.  24 10 14 1742-1814  34 -72

13. Polpharma Starogard Gd.         26  8 18 1891-1984  34 -93

14. Śląsk Wrocław                   27  6 21 1915-2113  33 -198

15. Siarka Tarnobrzeg               27  6 21 1900-2139  33 -239

16. Trefl Sopot                     27  5 22 1799-1974  32 -175

17. Start Lublin                    27  4 23 1807-2208  31 -401

 

Mecze w następnej kolejce

2016-03-29:

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin (19.00)

2016-03-31:

Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław (19.00)

2016-04-01:

Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno (18.00) Start Lublin - Trefl Sopot (19.00) BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Energa Czarni Słupsk (19.00)

2016-04-02:

MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin (18.00) PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. (18.00) Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg (18.00)

2016-04-03:

Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra (20.00)

Dowiedz się więcej na temat: Energa Czarni Słupsk | Rosa Radom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje