Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk. Jaroslav Mihalik wypożyczony z Cracovii na kolejny sezon

Wypożyczony z Cracovii Jaroslav Mihalik zostaje na kolejny sezon w Lechii Gdańsk. Umowa między klubami zawiera opcję definitywnego wykupu piłkarza, który dobrze czuje się nad morzem.

Potwierdziły się informacje Interii z 7 czerwca.

Lechia doszła do porozumienia z "Pasami" - wypożyczenie Jaroslava Mihalika zostało przedłużone do końca rozgrywek w sezonie 2020/21.

- Cieszę się, że Lechia chciała, żebym został, a ja również bardzo dobrze czuję się w Gdańsku. Widzę, że trener mi ufa, dlatego jestem zadowolony, że zostaję - powiedział Jaroslav Mihalik oficjalnej stronie Lechii. 

Ze względu na uraz, który zawodnik odniósł w swoim debiucie w "Biało-Zielonych" barwach, jego początek w nowym zespole był utrudniony. Do tej pory Jaroslav Mihalik rozegrał w barwach Lechii 10 meczów, w których zanotował dwie bramki i asystę.

Mihalik ma również na swoim koncie sześć występów w seniorskiej reprezentacji Słowacji. W narodowych barwach skrzydłowy zdobył jedną bramkę.

MS

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy