Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda B: Talavera - Granada II 0-2 (0-1)

W starciu 35. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 28 kwietnia, drużyna Talavery przegrała z Granadą II 0-2 (0-1).

35. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-28 18:00 | Stadion: Estadio El Prado | Arbiter: Alexis Carlos Pulido Santana
CF Talavera de la Reina
Club Recreativo Granada
0
2
J. Victoria 7'
Javier Ontiveros 76'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Granady II.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Granady II w siódmej minucie spotkania, gdy Juan Victoria strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Carlosowi Garridowi z zespołu gości. Była to 16. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Granady II.

Na drugą połowę drużyna Talavery wyszła w zmienionym składzie, za Rubéna Garcíę wszedł Abel Molinero. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Granada II: Jeanowi Carlosowi w 48. i Rubénowi Sánchezowi w 52. minucie.

W 63. minucie Óscar Martín został zmieniony przez Ismaela. Chwilę później trener Granady II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 64. minucie na plac gry wszedł Javier Ontiveros, a murawę opuścił Rubén Sánchez. Javier Ontiveros bardzo przysłużył się swojej drużynie strzelając jedną bramkę. Był to już jego ósmy gol w tegorocznych rozgrywkach. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Granady II doszło do zmiany. Víctor Morillo wszedł za Jeana Carlosa.

Drużyna Talavery ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, zdobywając kolejną bramkę. W 76. minucie wynik ustalił Javier Ontiveros. To już ósme trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 80. minucie Melchor został zmieniony przez Sedeña, co miało wzmocnić zespół Talavery. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Isiego Gómeza na Yaela Ballesterosa. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania arbiter wręczył kartkę Reguerze z Talavery. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Alberto Lejárraga Rubio
46′ Rubén García Rodríguez
Carlos Garrido Serrano16′
Álvaro Hernández De Miguel
Héctor Martínez Torres
Luis Madrigal Caro
Carlos Neva Tey
63′ Óscar Martín Hernández
Francisco José Serrano Santos
Alberto Martínez Oca
Ignacio Buil Ibañez
87′ Francisco Javier Reguera Olivares
Andrés García Mohedano
Iker Rodellar Fernández
Isaac Gómez Sánchez82′
80′ Alejandro Rodríguez Melgar
Esteve Peña Albons
80′ Sergio López Rodríguez
Francisco Torres Muñoz
46′ Abel Molinero Pons
Yael Ballesteros García82′
Paul Quaye
Víctor Manuel Morillo Gómez72′
José Ignacio Díaz González
Javier Ontiveros Robles64′  76′
63′ Ismael García López
Caio Emerson Pereira Marques da Silva

Adrián Rivas Sánchez

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.