Reklama

Reklama

Przemek Majewski - Curtis Stevens oficjalnie!

Przemek Majewski (21-2, 13 KO) zmierzy się 24 stycznia podczas gali w Resorts International w Atlantic City z jednym z najgroźniejszych pięściarzy w wadze średniej, Curtisem Stevensem (25-4, 18 KO). Walkę polskiego pięściarza transmitować będzie potężna stacja NBC Sports w swoim cyklu gal "Fight Night".

- Wracam i udowodnię wszystkim, że znów prezentuję to, za co mnie pokochali kibice - przekonuje mocno bijący Amerykanin, który w ostatnim występie przegrał z siejącym postrach mistrzem federacji WBA, Giennadijem Gołowkinem.

- Dla mnie to doskonała okazja i wielkie wyzwanie. Nie mogę się już doczekać by wejść do ringu - odparł Polak zamieszkały na stałe w USA. Dla niego to wyjątkowo ważny pojedynek, gdyż podobnie jak jego rywal powraca po porażce. Na początku września przegrał na punkty w Danii z Patrickiem Nielsenem.

Podczas tego samego wieczoru zaprezentuje się również nowa gwiazda kategorii junior ciężkiej, Thabiso Mchunu (14-1, 10 KO). Niedawny pogromca Eddie Chambersa skrzyżuje rękawice z twardym Garrettem Wilsonem (13-7-1, 7 KO), który trzy tygodnie temu w awaryjnym trybie zastąpił Tomka Adamka w walce z Wiaczesławem Głazkowem i zaprezentował się naprawdę dobrze pomimo przegranej.

Reklama

Przypomnijmy, że Stevens ma już na rozkładzie jednego Polaka. W lipcu 2009 roku zastopował w trzeciej rundzie Piotra Wilczewskiego, późniejszego mistrza Europy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy