Reklama

Reklama

Oto prawdziwa przyczyna śmierci Jerzego Kuleja

Po udarze i zawale u Jerzego Kuleja rozprzestrzenił się rak, czerniak oka. Jak dowiedział się „Przegląd Sportowy”, powołując się na informacje Krzysztofa Marmurowicza z Ośrodka Rehabilitacyjnego Olimpijczyków w Michałowicach to była bezpośrednia przyczyna zgonu mistrza.

–  Jurek zaczął czuć się źle, kiedy przyszły upały – przekazał opinii publicznej jego brat Marek, który jest lekarzem.

– Wydawało się, że ojciec powoli wychodzi na prostą – mówi z kolei syn Jerzego Kuleja, Waldemar. – Przechodził rehabilitację, pracował z logopedą, bo po zwale pojawiły się u niego ogromne kłopoty z mówieniem – wyjaśniał.

Stan naszego pięściarza zdecydowanie się poprawiał. Zimą smuciliśmy się, że po raz pierwszy od lat zabrakło go na naszym Balu i Gali Mistrzów Sportu, ale pan Jerzy jeszcze zimą czuł się na tyle dobrze, że mógł pojawić się na Balu Mistrzów Sportu Warszawy. Znajomi cieszyli się, że Kulej do rehabilitacji podchodzi jak w młodości do treningów – sumiennie, systematycznie, ale także z wielką radością. W maju gościł na Pikniku Olimpijskim.

Reklama

– Uściskaliśmy się serdecznie, ale przez głowę przemknęła mi smutna myśl, że być może widzimy się po raz ostatni. Niestety tak się właśnie stało – wspomina medalista igrzysk w Moskwie, Krzysztof Kosedowski.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy