Reklama

Reklama

Johnathon Banks: Nie ma tematu rewanżu z Adamkiem

Doskonale znany polskim kibicom Johnathon Banks (29-1-1, 19 KO) czeka aktualnie na datę pojedynku rewanżowego z Sethem Mitchellem (25-1-1, 19 KO). Ostatnimi czasy pojawiały się też informacje, jakoby Amerykanin miał po raz drugi zmierzyć się z naszym Tomaszem Adamkiem (48-2, 29 KO).

Jak przyznaje Banks, który karierę zawodniczą łączy z trenowaniem Władimira Kliczki, póki co nie ma tematu rewanżowego starcia z "Góralem".
 
"Na chwilę obecną nie znam jeszcze daty kolejnego pojedynku. Wiem tylko, że moim rywalem będzie Seth Mitchell" - mówił Banks. "Jeśli chodzi o taktykę na tę walkę, to będzie ona taka sama jak w pierwszym starciu, będę dążył do znokautowania Mitchella" - dodał.
 
"Słyszałem, że Adamek zrezygnował z pojedynku z Pulewem. Widocznie miał jakiś powód. Wiem, iż ludzie mówią o moim rewanżu z Polakiem, ale na ten moment nie mogę powiedzieć, kiedy i czy w ogóle taka walka się odbędzie. Nawet nie rozmawiałem o tym z moim trenerem" - zakończył Amerykanin, który w 2009 roku przegrał przed czasem w 8. rundzie z "Góralem".

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek | Johnathon Banks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje