Reklama

Reklama

Fury: Po walce z Kliczką zaśpiewam z Rodem Stewartem

Tyson Fury (24-0, 18 KO) ma kolejne atrakcje dla Władymira Kliczki (64-3, 53 KO). W środę w Londynie przywdział kostium Batmana i zabawiał Ukraińca swoimi umiejętnościami aktorskimi, walcząc na sali konferencyjnej z Jokerem.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Po październikowej walce zamierza z kolei dla swojego rywala zaśpiewać.

Zanim 24 października na ring w ESPRIT arena w Duesseldorfie wejdą Kliczko i Fury, na scenie pojawi się Rod Stewart, który rozgrzeje ponad 50 tysięcy kibiców przed walką gigantów wagi ciężkiej.

Fury, którego wokalny talent jest doskonale znany wszystkim sympatykom boksu, już nie może się doczekać spotkania ze słynnym Amerykaninem i ma nadzieję, że uda mu się go namówić na duet.

Reklama

Fury chciałby zaśpiewać ze Stewartem jego piosenkę "Maggie May", z tym że zamierza sparafrazować otwierające ją wersy.

- Rod Stewart będzie mnie rozgrzewać przed walką, a jak już wygram, może zaśpiewamy razem. Będzie to szło tak: "Obudź się, Władziu, mam ci coś do zakomunikowania / Jest koniec października, a ja zrobiłem z ciebie wielkiego pacana".

- Może on walczył z wieloma wieśniakami, ale żaden z nich nie potrafił walczyć ani śpiewać tak jak ja - stwierdził kolos z Manchesteru.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama