Reklama

Reklama

Bokser Ariel Krasnopolski nie żyje

28-letni polski bokser Ariel Krasnopolski nie żyje. Jego ciało wyłowiono dziś z jeziora Necko w Augustowie.

28-letni polski bokser Ariel Krasnopolski nie żyje. Jego ciało wyłowiono dziś z jeziora Necko w Augustowie.

"Potworna wiadomość dla wszystkich kibiców. Dziś już wiemy, że dobrze rokujący Ariel Krasnopolski (2-3), wielki wojownik ringu, zmarł tragicznie w wieku 28 lat" - poinformował bokser.org.

Rzeczy zawodnika - ubrania, portfel i telefon, znaleziono nad Neckiem w Augustowie. Od czwartku nie dawał znaku życia. Dziś niestety wyłowiono jego ciało.

"To potworne. Dopiero co rozmawiałem z nim o powrocie na ring. Jestem przybity" - przyznał były bokser Dariusz Snarski.

Reklama

"Jeszcze tydzień temu rozmawiałem z Arielem na sparingach w Białymstoku. Był w świetniej formie i pełen energii. Świeć Panie nad jego duszą" - napisał bokser Maciej Miszkiń na Facebooku.

"My wszyscy zapamiętamy Cię Ariel z niesamowitej wojny z Krzysztofem Cieślakiem z połowy maja 2013 roku. To była jedna z najlepszych potyczek w historii polskiego boksu zawodowego. Spoczywaj w pokoju..." - czytamy na bokser.org.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy