Reklama

Reklama

Swietłana Kuzniecowa zagra w półfinale w Miami

Pogromczynie Agnieszki Radwańskiej i Sereny Williams, Timea Bacsinszky i Swietłana Kuzniecowa, są już w półfinale tenisowego turnieju WTA rangi Premier na twardych kortach w Miami (pula nagród 6,8 mln dolarów).

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Rozstawiona z numerem 15. Rosjanka Kuzniecowa w ćwierćfinale pokonała rodaczkę Jekaterinę Makarową (30.) 6:7 (3-7), 6:4, 6:3.

Wcześniej do półfinału awansowała Szwajcarka Timea Bacsinszky (19.), po zwycięstwie nad Rumunką Simoną Halep (5.) 4:6, 6:3, 6:2.

Z kolei w 1/8 finału Bacsinszky wyeliminowała Agnieszkę Radwańską. Kolejną rywalką Szwajcarki będzie Kuzniecowa.

Reklama

W turnieju głównym w Miami rywalizowała również Magda Linette. Polka odpadła w trzeciej rundzie, po porażce z Białorusinką Wiktorią Azarenką (13.) 3:6, 0:6.

Wyniki meczów 1/4 finału:

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 15) - Jekaterina Makarowa (Rosja, 30) 6:7 (3-7), 6:4, 6:3

Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 19) - Simona Halep (Rumunia, 5)      4:6, 6:3, 6:2

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama