Reklama

Reklama

Marcin Najman bez dostępu do znanego medium społecznościowego

Marcin Najman, który cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych, przez pewien czas będzie musiał przyzwyczaić się do zmniejszenia swojej aktywności. Okazuje się, że przez niefortunny komentarz został zablokowany na miesiąc.

Popularny polski pięściarz jest szczególnie popularny w mediach społecznościowych. Jego wpisy zazwyczaj wzbudzają spore zainteresowanie, a czasami prowadzą do wzmożonych dyskusji pod postami.

Marcin Najman jest obecny między innymi na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie. Między innymi na tych kanałach reklamuje swoją własną galę MMA-VIP.

Najman bez Facebooka

Niedawno częstochowianin wystąpił w programie w serwisie YouTube u Daniela Kaczmarka. Żużlowiec wkrótce ma pojawić się jako wojownik na gali Najmana. W trakcie dyskusji padło między innymi pytanie o konkursy dla fanów walk. Stawką miały być darmowe dostępy na drugą edycję MMA-VIP. Okazuje się, że konkursy odbędą się na facebookowym profilu gali, bo ten pięściarza został zablokowany po odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów.

Reklama

"Będą konkursy na Facebooku MMA-VIP. Mojego nie sprawdzajcie, bo zostałem zbanowany i przez miesiąc mnie nie zobaczycie na nim" - odpowiedział Marcin Najman.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że kolejna gala popularnego wojownika odbędzie się z udziałem widowni. Dostępnych będzie 300 miejsc. Cena biletu to 300 złotych.

A


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje