Reklama

Reklama

Maciej Rybus wyceniony aż na siedem milionów euro

Maciej Rybus został wybrany na zawodnika meczu Dynamo Moskwa - Terek Grozny. Przy okazji portal TopTransfers wycenił jego wartość aż na siedem milionów euro!

- Mieliśmy dobre momenty, zwycięstwo nam się należało - powiedział Rybus, który został wybrany graczem nie tylko Tereka, ale też całego spotkania.

Po tym spotkaniu portal TopTransfers stworzył "11" zawodników wraz z ich wycenami. Według dziennikarzy Rybus wart jest dziś aż siedem milionów euro!

Nikt jednak tyle za reprezentanta Polski nie będzie musiał płacić, bo w czerwcu kończy się jego umowa z rosyjskim klubem.  Jeśli działacze Tereka nie przedstawią mu nowej, satysfakcjonującej umowy, to Rybus odejdzie za darmo.

Na razie wszystko wskazuje, że tak się właśnie stanie. - Dostaję zapytania w sprawie Maćka od mocnych klubów z Serie A i Bundesligi. Nie bierzemy pod uwagę możliwości, że Maciek trafi do drużyny, która pałęta się w dole tabeli - mówił w rozmowie z Interią agent piłkarza Mariusz Piekarski.

Reklama

Dla Rybusa priorytetem jest teraz jednak Euro 2016. Ma wielką szansę nie tylko na wyjazd do Francji, ale także na grę w podstawowym składzie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy