Dziennik Barcy i Realu

Real Madryt - Rayo Vallecano 5-1 w Primera Division

Real Madryt nie dał szans Rayo Vallecano, wygrywając 5-1, i po kilku godzinach przerwy powrócił na fotel lidera hiszpańskiej Primera Division, spychając z niego Barcelonę.

"Królewscy" objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie, gdy podanie Toniego Kroosa wzdłuż bramki zamienił na gola "jadący na wślizgu" Gareth Bale.

W 40. minucie strzałem z kilku metrów podwyższył Sergio Ramos, ale goście przed przerwą niespodziewanie odpowiedzieli trafieniem Bueno.

W 55. minucie Real znów prowadził dwiema bramkami. Cristiano Ronaldo przeprowadził indywidualną akcję, a na koniec wyłożył futbolówkę Kroosowi, który uderzył z dystansu w róg bramki gości.

Cztery minuty później było już 4-1. Karim Benzema skierował piłkę do bramki po kolejnej akcji Ronaldo.

W 83. minucie wreszcie gola zdobył Ronaldo, choć pomógł mu w tym bramkarz rywali Cristian Alvarez, puszczając piłkę pod nogami.

Real Madryt - Rayo Vallecano 5-1. Raport meczowy

Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Rayo Vallecano | Primera Division