Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

David Beckham chce sprowadzić Messiego do... Miami

Słynny David Beckham, współwłaściciel klubu z Miami, który ma występować w amerykańskiej lidze piłkarskiej MLS od 2018 roku, chce sprowadzić na Florydę supergwiazdę - Argentyńczyka Lionela Messiego - podały angielskie media.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Na razie 28-letni Argentyńczyk, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, jest związany kontraktem z FC Barceloną do końca sezonu 2017/18, a kwota wykupienia umowy to astronomiczne 250 mln euro. 

Inwestycja Beckhama w Miami jest jednak długofalowa, więc pozyskanie wicemistrza świata w przyszłości nie jest wykluczone. Messi jest najskuteczniejszym zawodnikiem w historii katalońskiego klubu - w 337 spotkaniach zdobył 305 bramek.

Reklama

Obecnie Beckham szuka nie piłkarzy, a inwestorów, którzy byliby zainteresowani wyłożeniem pieniędzy na budowę stadionu przeznaczonego dla 25 tysięcy kibiców. Ma ona pochłonąć 300 mln dolarów.

Anglik kończy finalizację umowy z władzami Miami dotyczącej gruntów przeznaczonych pod przyszły stadion. Negocjacje trwały... 24 miesiące, a jego budowa ma się rozpocząć w tym roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy