Reklama

Reklama

Emmanuel Adebayor rozwiązał kontrakt z Olimpią Asuncion

Emmanuel Adebayor, były gwiazdor angielskiej Premier League, rozwiązał za obopólną zgodą kontrakt z Olimpią Asuncion. W barwach drużyny ze stolicy Paragwaju rozegrał tylko cztery mecze, ostatni – 12 marca. Potem rozgrywki przerwano z powodu pandemii koronawirusa.

Transfer reprezentanta Togo był wielkim wydarzeniem w Paragwaju, ale Adebayor nie sprostał oczekiwaniom i nie zdobył ani jednej bramki dla Olimpii, a w swoim ostatnim występie, przeciwko argentyńskiej drużynie Defensa i Justicia w Copa Libertadores, otrzymał czerwoną kartkę.

36-letni Adebayor, najlepszy piłkarz Afryki 2008 roku, przebywa obecnie w Togo. W Premier League zdobył łącznie 97 bramek.

af/ sab/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama