Reklama

Reklama

MMA. Łukasz "Juras" Jurkowski potwierdził, że zmierzy się z Szymonem Kołeckim

Łukasz "Juras" Jurkowski ujawnił, że dojdzie do jego walki z Szymonem Kołeckim. Nie wiadomo jednak, kiedy pojedynek się odbędzie.

Starcie "Jurasa" i Kołeckiego planowane było na najbliższą galę KSW. Wiadomo, że do tego nie dojdzie.

Szymon Kołecki w rozmowie z portalem "FightSport" stwierdził, że jego rywal postępuje nieodpowiedzialnie, w ostatniej chwili rezygnując z walki. Do tych zarzutów odniósł się sam Jurkowski.

W obszernym wpisie na Facebooku przyznał, że chce walczyć z byłym sztangistą i na pewno ta walka się odbędzie. Nie podał jednak dokładnego terminu. Przyznał, że obaj zmierzą się w wadze ciężkiej.

"No to na spokojnie zamykając temat wywiadu z Szymonem Kołeckim. Tak do ostatnich chwil walczyliśmy o to czy uda się w ogóle trenować z większym obciążeniem. Nie dało rady. Że nie zrzucę wagi? Walka w kategorii ciężkiej.Decyzje o przełożeniu terminu walki podjąłem po konsultacji z bliskim otoczeniem" - napisał "Juras" na Facebooku.

Reklama

Dodał też, że może to być jego ostatnia walka. Choć jednoznacznie tego nie zadeklarował, to dał do zrozumienia, że zamierza skoncentrować na innych obowiązkach, których ma sporo.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy