Reklama

Reklama

Pogoń Szczecin. Mate Cincadze przeszedł do FC Rustawi

Mate Cincadze odszedł z Pogoni Szczecin do gruzińskiego FC Rustawi. 23-letni pomocnik był zawodnikiem "Portowców" przez ostatni rok.

Cincadze przybył do Pogoni z łatką sporego talentu, mającego za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Gruzji. Wiosnę zeszłego roku rozpoczął jako podstawowy piłkarz "Portowców", ale już po czterech meczach wypadł z wyjściowej jedenastki.

W obecnym sezonie w lidze zagrał jedynie trzykrotnie, w tym raz w pełnym wymiarze czasowym. Częściej niż na meczach pierwszej drużyny można było go zobaczyć podczas spotkań rezerw.

Trener Kosta Runjaić nie widział dla Cincadze miejsca w swojej drużynie, przez co 23-letni Gruzin wrócił do ojczyzny i związał się z beniaminkiem tamtejszej ekstraklasy - FC Rustawi.

Reklama

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama